Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5569 z 5569 PierwszyPierwszy ... 55535554555555565557555855595560556155625563556455655566556755685569
Pokaż wyniki od 55,681 do 55,689 z 55689

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Najlepszego.
    Fajne blachy. Stonowane .

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

A bo to małżonka w 90% nim jeździ więc nie chcieliśmy nic mocniejszego robić. Swoją drogą to i tak w województwie wszystkie lepsze pomysły już pozajmowane i był wąski wybór...

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ja mam ostatnio dziwne telefony. Miedzy 2 w nocy a 5 rano dzwonia do mnie z twittera z kodem weryfikacyjnym oraz jakies dziwne numery z UK.
    Stalo sie to z dnia na dzien tak po prostu, najwyrazniej ktos sprzedal kolejna baze danych.

- - - Aktualizacja - - - -

Ladna burza u nas. Spokojnie, grzmi donosnie, "swieze" powietrze jest.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Warto się interesować Skoda Karoq 1.5 TSI Style? Rodzice się zastanawiają nad nią oraz nad Hyundaiem Tucsonen 1.6 TGDI Executive, skłaniają się jednak ku Hyundaiowi

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Po części zależy na jak długo zakup i z jaką skrzynią. Jeżeli z manualną skrzynią, to warto. Skoda może i nudna (ale te nudne auta jakoś dziwnie wolniej się starzeją), ale da się lubić i ma szereg zalet. Jak dsg, to na okres gwarancji warto, na dłużej średnio. Z 1.5tsi dają kiepską, słabą skrzynię, która ma mocno średnie opinie.
    P.S w obecnych 1.5tsi z maunalem nie zauważyłem 'kangurowania' przy ruszaniu, o których swego czasu pisał internet.

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Da sie cos teraz zamowic w ogole? Jakie sa terminy realizacji?

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Zamówić możesz, ale kiedy dostaniesz, tego nie wie nikt. Bezpieczniej nastawić się na jakiś rok oczekiwania. Taki termin mam w umowie na Audi.
    Czy ostatecznie dostaniesz, też chyba nie wiadomo, bo ostatnio obiło mi się o uszy, że Kia przysyła ludziom anulację zamówień na Ceed/X-Ceed.
    Czasami musisz się jeszcze liczyć z ograniczeniami dot. wyposażenia, ale to już zależnie od marki i konkretnego modelu. Np. w A4 wypadła mi z tego powodu ładowarka indukcyjna.

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Patrzymy wyłącznie na manualne skrzynie. Dzięki rowerek Coś mi się kołatało w głowie, że tam jest coś nie tak z DSG.

Ateca i Karoq to obecnie pół roku deklarowanego oczekiwania, ale, co ciekawe, przy gwarancji ceny. Kuzyn zamówił Atece w sierpniu, odebrał pod koniec marca.
    Tuscon - dwa miesiące temu dało się kupić coś z placu, teraz tylko do produkcji, albo że slotów, które zamówił dealer. Jak produkcja to ok. 3-4 miesiące.
    W CEED podobno jest problem ze skrzyniami automatycznymi, nawet z cennika wypadły jakiś czas temu. A jak ktoś chce szklany dach to 10 miesięcy czekania ��

W ogóle moja Mama ostatnio nowy samochód kupowała w 2008 r. i ostatnio jak z nią bywałem w salonach to była w szoku, że nie ma żadnych rabatów, negocjacji, nie ma aut na placu, a dealer kręci nosem czy dywaniki dorzucić...

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Jeszcze troche i wroca czasy ze samochod bedzie towarem luksusowym.
    Zreszta niewiele do tego brakuje. Jest ogolny problem z elektronika w sumie nie wiedziec dlaczego bo wszyscy produkuja pelna para a nic nie ma - jak w PRL.
    MCU, ktore jeszcze poltora roku temu byly w tysiacach sztuk w kazdym wiekszym sklepie sa praktycznie niedostepne, przy czym ich produkcja caly czas idzie pelna para - sie pytam kto to kupuje i w jakim celu.
    Glupie czujniki pradu z serii ACSxxx ktore montowalismy w wielu modulach pomiarowych - niedostepne, gdzie w tme mozna bylo na kg kupowac. To sa akurat czesci o malej skali integracji, ale z tymi o duzej jest to samo. Jedyne czego nie brakuje to proste polprzewodniki - tranzystory, diody itp oraz scalaki typowo analogowe jak wzmacniacze operacyjne. Z drugiej strony scalone wzmaki audio kosztuja absurdalne kwoty i sa niedostepne. Lot da fak?!?

Uprawnienia umieszczania postów