Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

No wlasnie obsluga iOS to dla mnie teagedia - totalnie nieintuicyjne. Grafik w androidzie nie musisz przeciez przestawiac - ja mam spartansko czarne tlo.

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez vonski Zobacz posta
    Ty tak poważnie? Póki co to do Apple trzeba dokupić ładowarkę, a nie do Androida. Przy 128GB pamięci wbudowanej mało kto potrzebuje już jakichkolwiek kart.
    Poza tym chyba lepiej mieć możliwość dokupienia karty (wczoraj było 400GB microSD na Amazonie za 180zl...) niż jej nie mieć?
    Póki co = od niedawna. I to jest akurat słabe. Co do AA to kilka razy testowałem, zawsze trzeba było ściągnąć jakieś apk przed uruchomieniem... Ale to było ostatni raz z rok temu więc mogło się coś zmienić, natomiast chciałem pokazać przykład (być może już nieaktualny) który pokazuje zasadniczą różnicę. W ajfonie jak już coś jest to po prostu działa, nie mówiąc już o zgraniu z całym ekosystemem bo tu też nie ma się nad czym rozpisywać.

Uwielbiam ten shitstorm wokół Appla zawsze. Wieczny płacz "Androidowców" jaki ajfon to badziew, słaby sprzęt, drogi i w ogóle jak ktoś kupuje to jest snobem.

Awatar manager
    Auto
    Fiesta/Rifter/reszta na sprzedaż

Domyślnie

Ale chodziło chyba o to, że w każdej marce android wygląda inaczej. Ciężko dostać coś z czystym Androidem. Moja mama ma Huaweia, ojciec Samsunga, ja LG V30, czasami używam ich telefonów i z niczym nie mogę się połapać.

Używanie iOS to kwestia przyzwyczajenia, to jak z przesiadką z auta do auta. Jedno muszę Jabłkom oddać - jakość ekranu, dotyku. W moim starym 6S nie muszę patrzeć na ekran pisząc wiadomość.

Tymczasem... siłownie od tygodnia zamknięte, od jutra zamykają knajpy, a kościoły (z komunią udzielaną kilkudziesięciu osobom jedną ręką) zostają otwarte. Co tu się k***a wyprawia?

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Wiadomo, że w iPhone są przyzwoite ekrany, w końcu robi je dla nich Samsung, a od jakiegoś czasu także LG

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Auto
    -

Domyślnie

Kurna... Od 3 tygodni siedzę w domu bo zostałem "szczęśliwcem" z wynikiem pozytywnym, a tu jak po weekendzie skończę izolację to i tak nie ma po co wychodzić z domu. :/

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez manager Zobacz posta
    Tymczasem... siłownie od tygodnia zamknięte, od jutra zamykają knajpy, a kościoły (z komunią udzielaną kilkudziesięciu osobom jedną ręką) zostają otwarte. Co tu się k***a wyprawia?
    I nie zapominajmy o wspaniałej ustawie, która cofa nasz kraj do głębokiego średniowiecza. Ale spoko, do pieca na trzy zdrowaśki i będzie wszystko okej!
    #drivetastefully

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Ja tam widzę w tym wszystkim pozytyw- może vw końcu wyborcy jaśnie mam panującej partii przejrzą na oczy

Tapatalk @ Huawei P30

Awatar manager
    Auto

Domyślnie

Zrozumieją dopiero jak sytuacja dotknie ich bezpośrednio, najpewniej kiedy stracą benefity, bo zostaniemy wyrzuceni z Unii.

Cytat Zamieszczone przez misiek.gosu Zobacz posta
    Kurna... Od 3 tygodni siedzę w domu bo zostałem "szczęśliwcem" z wynikiem pozytywnym, a tu jak po weekendzie skończę izolację to i tak nie ma po co wychodzić z domu. :/
    Aż 3 tygodnie?

Swoją drogą, warunki izolacji to absurd. Bliska mi osoba miała pozytywny wynik, w weekend skończyła izolację, ale jej dziecko (5 miesięcy) ma dodatkowe 10 dni kwarantanny, bo było z chorą matką. Więc de facto oboje dalej muszą być w domu i bez kontaktu z innymi. Nikt nic nie wie, lekarze otwarcie negują rekomendacje WHO mówiące, że przestaje się zarażać po 8-10 dniach od wystąpienia objawów. MZ mówi o końcu izolacji po 13 dniach, ale po 3 dniach od ustąpienia objawów. Brak węchu czy duszności mogą utrzymywać się przez tygodnie. Jednym słowem burdel.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    I nie zapominajmy o wspaniałej ustawie, która cofa nasz kraj do głębokiego średniowiecza. Ale spoko, do pieca na trzy zdrowaśki i będzie wszystko okej!
    Widzę, że trzeba pewne rzeczy dopracować: orzeczenie TK jest konsekwencją konstytucji jaką obecnie mamy a ta nie dopuszcza eutanazji, w związku z tym, że człowiek jest człowiekiem od poczęcia a nie od narodzin - niezgodne z konstytucją jest zabijanie człowieka z powodu chorób, tylko tyle i aż tyle i nie ma sensu dorabiać do tego ideologii bo to jest naturalna konsekwencja ustawy zasadniczej.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez misiek.gosu Zobacz posta
    Póki co = od niedawna. I to jest akurat słabe. Co do AA to kilka razy testowałem, zawsze trzeba było ściągnąć jakieś apk przed uruchomieniem... Ale to było ostatni raz z rok temu więc mogło się coś zmienić, natomiast chciałem pokazać przykład (być może już nieaktualny) który pokazuje zasadniczą różnicę. W ajfonie jak już coś jest to po prostu działa, nie mówiąc już o zgraniu z całym ekosystemem bo tu też nie ma się nad czym rozpisywać.

Uwielbiam ten shitstorm wokół Appla zawsze. Wieczny płacz "Androidowców" jaki ajfon to badziew, słaby sprzęt, drogi i w ogóle jak ktoś kupuje to jest snobem.
    Szitstorm jest właśnie wokół androida, bo jego możliwości i możliwości urządzeń na których pracuje przewyższają możliwości urządzeń apple'a i wtedy zaczyna się wymyślanie jaki to ios nie jest genialny i super hiper.

Awatar manager
    Auto

Domyślnie

Ale jakiej ideologii? nauczyliście się jednego słowa i powtarzacie jak papugi (przepraszam wszystkie papugi za to porównanie).

Postaw się na miejscu kobiety, która przez kilka miesięcy ma świadomość, że nosi w sobie, za przeproszeniem, Frankensteina, którego musi urodzić, i on umrze po kilku dniach, albo od razu dobity przez lekarzy.

Postaw się na miejscu zgwałconej kobiety, która już przez gwałt będzie przeżywać tragedię do końca życia. A ona musi nosić czyjeś dziecko, urodzić i co, może jeszcze mu je wychować i zniszczyć całe swoje życie?

Nie jesteś kobietą, więc skończ używać slow, których nie rozumiesz. Kompromis być słaby, ale wypracowany. Lech Kaczyński ostro go bronił, a obecna wydmuszka śmie mówić, że kontynuuje dzieło Leszka. Putin otwiera szampana.

Uprawnienia umieszczania postów