Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Ja nie widzialem zadnego zdjecia jak G5 prezentuje sie z zainstalowanym modulem ;p

Domyślnie

Słyszeliście o przenosinach serwisu MS na Węgry ?

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    Ja nie widzialem zadnego zdjecia jak G5 prezentuje sie z zainstalowanym modulem ;p

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

@VectorOPC: Yes, bye, bye REgenersis

Z tym modulem B&O wyglada ok. Co do garbowatosci modulu foto - to raczej oczywista sprawa, skoro ma on tez sprawiac role gripa.

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Kecaj - 750 nie będzie, 850 niby odwołana, ale atestację w Azji (bodaj Tajlandia) przeszła. Ogólnie bez rewelacji i nie ma co czekać na modele pośrednie. Za to HP wypuszcza swój model z W10P, za chwile pokaże sie Xiaomi Mi5 w wersji na Andro i Windowsa, Alcatel tez ma coś wypuścić. Oczywiście trzeba wspomnieć o Blu.
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

Brak nowych Lumii to nie wina Orange
    Ja za swej strony mogę polecic P8. Telefon daje rade i problemów żadnych z nim nie mam.
    Przy wymianie zastanawiałem się jeszcze na moto x play. Super bateria, czysty system. Nie gram więc i procesor dałby radę.
    Jednak oferta na koniec roku w Orange przekonała mnie do Huawei. Poza tym jest trochę mniejszy a ja noszę telefon w kieszeni.

Najbardziej mi żal że nie będzie już telefonow z systemem BlackBerry10 ;(

Awatar lukasz-m
    Auto
    BMW F10 520d, Mercedes Benz W222 S350 L 4Matic, Mercedes Benz R320 CDI 4Matic, Suzuki GSF1250SA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    Ja mam Lumie 530 jako dodatek do Abonamentu w Pulsie Osobiście używam LG G3 i w ciągu pół roku mam zamiar przesiąść się albo na Huawei albo na kolejnego LG ale po tym co zaprezentowali w modelu G5 szczególnie brak przycisków z tyłu i bateria mniejsza niż mam teraz raczej postawie na LG V10. Samsunga może kiedyś ale jestem sceptycznie nastawiony po trzech modelach tej marki. Zresztą sprzęty w domu też LG więc wszystko w pełni kompatybilne.
    Po ostatniej aktualizacji w G3 i zaliczeniu bootloopa przez ten telefon, moje G3 wylądowało na odzyskiwaniu danych i po powrocie z serwisu na półce. Nie miałbym nerwów do kolejnego fuck upa ze strony tego telefonu, dlatego na jego miejsce wziąłem iP 6s Plus 128, po dobrym doświadczeniu z iP 6, z którego korzystam równocześnie od roku i złego słowa nie mogę powiedzieć. G5 i brak przycisków z tyłu, to złe posunięcie.

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

W g5 jest czytnik linii papilarnych jeśli dobrze widzę.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Tak poza tematem, lukasz-m świetny park maszyn

Awatar lukasz-m
    Auto
    BMW F10 520d, Mercedes Benz W222 S350 L 4Matic, Mercedes Benz R320 CDI 4Matic, Suzuki GSF1250SA

Domyślnie

Erka przejęta okazyjnie, prawie już 10-letnia, ale bardzo sprawnie i wygodnie można się tym przemieszczać i na razie chyba zostanie jeszcze trochę u mnie. F10 przejęty leasing, ale też jeszcze zostanie. A Esa znaleziona jako roczna po paru tygodniach poszukiwań, dobrą cenę już miała, także wrzuciłem w leasing na parę lat i bardzo jestem zadowolony z tego samochodu. Przedłużyłem w MB jeszcze gwarancję i niech służy dzielnie Sporo jeżdżę na spotkania z klientami po kraju i Europie, a Esa zapewnia wygodne warunki do trochę szybszego przemieszczania się po drogach

Uprawnienia umieszczania postów