Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez joker5513 Zobacz posta
    Czytam i naparawdę zakrawa to już na paranoję. Jedno dziecko i praktycznie każdy samochód za mały. Ja z rodzicami i siostrą mieściliśmy się do Golfa III i jakoś wszyscy żyli. W dupach się poprzewracało od dobrobytu.
    Dokładnie, pisałem już wcześniej że mnie to śmieszy.
    Butla lpg zajmuje cały bagażnik? No ciekawe, chyba w Seicento, a nie w takich krowach jak Insignia, Accord, czy Avensis.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Serio?! Czy Ty możesz ze dwa razy pomyśleć zanim coś napiszesz?
    To samo zastosuj w Twoim przypadku. Śmieszy mnie fakt że ktoś podróżując OGROMNYM Renault Kangoo w 2 dorosłych i z jednym fotelikiem narzeka na brak miejsca. Berlingo 1gen z magicznym 1.9 D jeździliśmy w licealnych czasach w 5 osób w dłuższe trasy wakacyjne w góry czy na mazury i jakoś wszyscy się mieścili razem z bagażami i dwiema skrzynkami piwska na drogę. Nie rozumiem jak ktoś podróżując w 3 osoby w takim samochodzie może narzekać na bóle kręgosłupa.

Jeżeli posiadanie 1 potomka = konieczność jeżdżenia Scharanem to ja tego świata po prostu nie rozumiem.

Awatar manager
    Auto
    Multipla/Rifter/W124

Domyślnie

Czytasz czasem posty innych, czy tak niebardzo? Zychu wyraźnie pisał z jakiego powodu jest im niewygodnie. Fajnie, że mieściłeś się z rodziną do Golfa, ale wtedy nie było fotelików

Cytat Zamieszczone przez joker5513 Zobacz posta
    Wszystko.

1.8 TSi z rocznika 2008... No proszę cię...
    Nie interesuje mnie "wszystko", interesują mnie konkrety. Szczególnie, że auto wisi w ogłoszeniach przynajmniej od wakacji. Audi to nie Saab i powinno zejść szybko.

Domyślnie

Joker, ale Ty serio nie rozumiesz że każdemu według potrzeb? On chce duży samochód, a nie Golfa - na siłę go będziesz przekonywał że to zły wybór? Zresztą, mając dzieci nie ma czegoś takiego jak za duży samochód
    Co do silników 1.8 w Toyocie, to problem był największy do lat 2009/10, później gwałtownie się to zmieniło.
    Czy avensis będzie spalał 8,5 w mieście to ciężko mi powiedzieć, bo na to się za dużo rzeczy składa - mi w Krakowie Golf potrafi 12 spalić

Mam jeszcze jedną nieśmiertelna pozycje - Honda Cr-v 2.0 benzyna + wsadzasz LPG - mechanika będziesz odwiedzał raz w roku i tylko pod warunkiem że jest nim twój szwagier i spotkasz się z nim na święta.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Joker Ty jestes karlem z cyrku, ze Ci obojetny rozmiar samochodu albo komfort za kolkiem? Ja nie chce duzego auta, bo tak - tylko mam konkretny powod. Jestem wysoki, zona rowniez, fotelik swoje zajmuje. Agent to zrozunie jak zostanie ojcem, aczkolwiek nie wiem, bo jak pamietam jest znacznie nizszy ode mnie.

Ja kiedys jak proboaalem kierowac maluchem to mialem problem, bo w fotelu za ciasmo, a z kolei kanapa z tylu za daleko i mi dupa zjezdzala na podloge

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez zychu ; 08-12-2019 o 16:06

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Joker, ale Ty serio nie rozumiesz że każdemu według potrzeb? On chce duży samochód, a nie Golfa - na siłę go będziesz przekonywał że to zły wybór? Zresztą, mając dzieci nie ma czegoś takiego jak za duży samochód
    Co do silników 1.8 w Toyocie, to problem był największy do lat 2009/10, później gwałtownie się to zmieniło.
    Czy avensis będzie spalał 8,5 w mieście to ciężko mi powiedzieć, bo na to się za dużo rzeczy składa - mi w Krakowie Golf potrafi 12 spalić

Mam jeszcze jedną nieśmiertelna pozycje - Honda Cr-v 2.0 benzyna + wsadzasz LPG - mechanika będziesz odwiedzał raz w roku i tylko pod warunkiem że jest nim twój szwagier i spotkasz się z nim na święta.
    Potwierdzam, mój Szwagier taki ma. Tylko mechanikiem nie jestem Ma trójkę dzieci, daję rade.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Pozostaje widzę robić kat. D i kupić autobus... Trochę tacho będzie upierdliwe ale przynajmniej przestrzeni w bród.

Ewentualnie zmienić fotelik na mieszczący się w normalnych samochodach.

Karłem nie jestem - kiedyś miałem nadwagę ale obecnie ważę 90 kg przy wzroście 1,8m więc typowa średnia krajowa. W swoim małym samochodziku mieszczę się bez problemu za kierownicą i siadam z tyłu za sobą. I nie chce mi się wierzyć że różnica we wzroście 11 cm powoduje że ktoś nie mieści się w Kangoo które jest 2 rozmiary większe od aut klasy B.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Kombi klasy D bedzie zauwazalnie bardziej komfortowe niz kompakt. Dla rodziny 2+2 to super opcja. Do tej pory odpychalem sie L3 liftback i tez sie dalo ale mondek to inna liga w kwestii przestronnosci. Jesli zychu zaznal przestronnosci minivana to do kompaktu sie nie zapakuje.
    Ja to doskonale rozumiem.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Tylko, że Scenic to tak jakby kompakt; nawet nazwa jego: Renault Megane Scenic. Więc jakby nie patrzeć to zmieścił się w kompakcie.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Ktoś kto nie ma dzieci po prostu nie zrozumie pewnych rzeczy, dopóki ich nie będzie mieć
    Później j się okazuje , że to widziwianie i marudzenie ma swoje podstawy.

Ja się nawet do Rio w 4 z bagażami i wózkiem zapakuje tylko po co? Auto ma ułatwiać życie, a nie komplikować.

Jakbym teraz zmieniał Accorda na coś nowszego to pewnie też bym poszedł w kombi D np. Optima albo nawet ten Avensis.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów