Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kedirak Zobacz posta
    Prośba o poradę jeśil macie chwilę - brać do mieszkania (jedna będzie jedynie) jednostkę klimy Samsung z windfree czy jednak LG z jonizacją ? Windfree wydaje się mieć sens, nie wiem czy brak jonizatora ma mnie martwić czy też i tak oczyszczać załatwi sprawę. A stop samsungi zdaje się też mają jonizatory ech muszę doczytać bom nieświadom..
    Ani to ani to
    Niewiele więcej zapłacisz za Japończyka, spójrz na Panasonic Etherea z technologią Nanoe+ (technologia oczyszczania powietrza).

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Badzo dziękuję Wam za opinię, szczególnie Driv3r za wspomnienie o tym panasonicu! Będę rozmawiał z montującymi jak u nich z ceną Panasonica względem Samsunga bo oba mogą zamontować.
    Terminy jak miesiąc temu były tygodniowe to teraz jest miesięczny na finalny montaż (odprowadzenie wody już miałem wykonane wcześńiej)..

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kedirak Zobacz posta
    Badzo dziękuję Wam za opinię, szczególnie Driv3r za wspomnienie o tym panasonicu! Będę rozmawiał z montującymi jak u nich z ceną Panasonica względem Samsunga bo oba mogą zamontować.
    Terminy jak miesiąc temu były tygodniowe to teraz jest miesięczny na finalny montaż (odprowadzenie wody już miałem wykonane wcześńiej)..
    Nie za ma co
    Za m-c to całkiem szybko. Ja mam na po-świętach, szukam ludzi jednak więc może się coś skróci.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

A'propos tematów domowych, ma ktoś może pojęcie o napędach bram przesuwnych? Muszę w końcu coś kupić, ale tego jest za dużo na allegro i nie wiem na co zwracać uwagę, jaką firmę etc.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Kup se Wiśniowskiego to będziesz mieć przynajmniej spokój z serwisem.

Tapatalk @ Huawei P30

Auto
    Kia Proceed GT

Domyślnie

Mam pytanie totalnie odbiegające od motoryzacji. Chcę kupić laptopa bez systemu, bo dopłata to jakieś chore 750,00 zł - jak już mam taki sprzęt to co wtedy?
    Laptop nie ma napędu optycznego - muszę kupić windowsa na USB czy jakąś kopię cyfrową? Jeśli cyfrową to jak ją odpalić na tym laptopie??

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Sa dwie opcje.
    1. Kupujesz ze sklepu oryginalny klucz do win 10 i instalujesz z USB - Windows ma narzedzie do tworzenia pena startowego. Wkladasz do USB czystego lapka i instalujesz.
    2. Kupujesz naklejke COA - instalator pobierasz ze strony windy i podajesz klucz z naklejki.
    Instalowalem w ciagu ostatnich dwoch lat win10 z naklejki za 99zl i do dzisiaj nie ma zadnego problemu.

Auto
    Kia Proceed GT

Domyślnie

Przy opcji pierwszej kupuje klucz, a dostaję co? Instalator i zgrywam go na swój pen drive?

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

W kazdej opcji pobierasz ten sam instalator ze strony Windowsa.
    Roznica polega na tym skad masz klucz.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Kup sobie japko

Kupuje kolejne 4 kółka, kto pomoże wybrać?

Uprawnienia umieszczania postów