Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Pewnie raz bardziej się uda raz mniej. W segmencie średniaków naprawdę jest bardzo szeroki wybór, w kwocie do 1500 - 1600zł jest w czym wybierać. Teściowa kupiła jako drugi telefon jakąś motorolę i tam dopiero bateria robi robotę - cholery jednej nie da się wyładować w jeden dzień (nie mówię o graniu, ale o dzwonieniu bo ten telefon codziennie pracuje między 5 a 8h - faktycznych rozmów i jeszcze jest z 50% baterii). Nie wiem tylko co to za motka, ale zrobiła na mnie wrażenie, też niebrandowany, taki muł roboczy i sprawdza się świetnie.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

No owszem jak najbardziej ale jak już ma być to niech będzie w miarę konkretny na 99% jestem już zdecydowany na Velveta Tym bardziej że mam 3 LG z rzędu i wszystko jest ok A Hejtowane przez wielu G6 działa u znajomego już 3 rok nie ma lekko na warsztacie samochodowym

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Teściowa ma 6s chyba i to jest żuk w porównaniu do choćby A50. Nie wiem w czym IP ma być lepszy od tego średniaka: ma beznadziejny mały ekran, bateria realnie trzyma około połowę tego czasu co w szajsungu, pamięci w IP nie ma prawie w ogóle: jeśli w pracy musisz robić zdjęcia to bez chmury się nie obędzie, a w szajsungu masz 128GB i możesz kartę do 512GB włożyć. Szajsung naładuje się mniej więcej w 2/3 czasu co ten IP i będzie trzymać 2x dłużej (sprawdzone w praktyce) więc mając około 1500zł nie ma argumentu aby kupować IP - tak z czystego pragmatyzmu.

- - - Aktualizacja - - - -

AGENT - niestety cieciowe nakładki operatorów takie są, miałem przyjemność mieć z orange i play telefon i nigdy więcej. Nigdy przenigdy.
    A możesz teraz porównać Samsunga z 2015 roku do Apple z 2015 roku?
    Po wrzucenia do 6s androida z 2019 roku to tak delikatnie mówiąc bezsens.
    Przewaga iPhone'ów to system, Android nie ma najmniejszego podejścia do iOS pod względem płynności, stabilności czy szybkości działania.
    Może na sucho i po formacie się będzie bronił, ale po roku użytkowania, korzystaniu codziennie z google maps, carplay, maili, messenger, kalendarza, notatek i zdjęć zginie śmiercią tragiczną. Ach... ja mam jeszcze AutoCAD na telefonie. Który otwiera i pozwala ogarniać pliki po 60-80 Mb. I tak, to wszystko często działa jednocześnie lub prawie jednocześnie.

Gwoli wyjaśnienia: jestem daleki od wychwalania Apple jako marki, wkurzają mnie ceny i marże jakie sobie narzucają, ale ja faktycznie pracuje telefonem i nie mam czasu na zastanawianie się czy zadzwoni czy nie albo czy projekt przy kliencie nie położy mi telefonu czy spotkania, także co 2 lata kupuje nowy model. Przez te dwa lata nie trzeba robić żadnego formatowania czy tego typu wynalazków. A że mój XS ma już dwa lata...

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

No do takich rzeczy owszem. Ale mnie przez rok jak mam kilka rzeczy więcej na głowie związanych z funkcją w pracy telefon z dzwonieniem i sms nigdy nie zawiódł a to 2 letni android. Każdy używa też tego troszkę inaczej. Ja nie gram na telefonie. Dzwonie robie zdjęcia i słucham muzyki po BT a to wszystko działa idealnie.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ja porównuję co mogę dostać za konkretną kwotę, mnie jako użytkownika interesuje finalny efekt. Korzystam prawie codziennie z google maps, mam 6 kont pocztowych z ciągłą synchronizacją, whatsappa, kalendarz, zooma, slacka, wickr, samsung health ciągle odpalone (to są te aplikacje co ciągle działają w tle i wiadomości z nich przychodzą na bieżąco. Do tego jak jadę samochodem zawsze gra tidal i w trasie udostępniam net na fony/tablety dla dzieciaków. W telefonie mam jakieś 1200pdfów różnych dokumentacji, czasami mają po 50MB gdzie jest kilkadziesiąt warstw. Do tego ciągle w tle działa onedrive i wszystkie pobierane pliki oraz zrobione zdjęcia idą od razu w chmurę. Tak jest od około 1.5 roku i ani razu telefonu nie musiałem restartować. Do tego ekran robi miazgę - można włączyć film i są kolory, wyraźny obraz, świetne kąty widzenia - za tę cenę nie ma konkurencji ze stajni apple.

- - - Aktualizacja - - - -

Można nie lubić szajsunga, ale seria A50 i A40 się udała.

Domyślnie

Ja bardzo intensywnie od prawie 3 lat używam P10 i jestem niesamowicie zadowolony - telefon zapchany prawie w 100%, nigdy nie musiałem go przywracać do ustawień fabrycznych czy cokolwiek. Teraz powoli przysiada już bateria i muszę ją wymienić, ale nie jest to problem bo mam 3 lata gwarancji i zrobią to za darmo. Bardzo żałuję, że Huawei nie ma googla w nowych modelach, bo następca P10 byłby bardzo prosty do wybrania.

Najśmieszniejsze jest to, że P10 niecałe 3 lata temu kupowałem za około 1300zł w euroRTV. Ceny telefonów oszalaly od tego czasu.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

No P10 to udany telefon byl/jest. Tam tez jest dual sim?
    W aplikacji "wiadomosci" mam okolo 80 tysiecy smsow - ostatnie z 2015 roku bo od tamtego czasu przenosze wszystko z telefonu na telefon i tez nie ma problemu z przewinieciem, posortowaniem ich w dowolny dostepny sposob.

Domyślnie

Tak, jest dual sim. Z wiadomościami u mnie podobnie, nie kasowane od 5 lat - nie wiem ile, ale bardzo dużo.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

U mnie od 3 lat nie kasowane i wszystko działa ok

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    A możesz teraz porównać Samsunga z 2015 roku do Apple z 2015 roku?
    Po wrzucenia do 6s androida z 2019 roku to tak delikatnie mówiąc bezsens.
    Przewaga iPhone'ów to system, Android nie ma najmniejszego podejścia do iOS pod względem płynności, stabilności czy szybkości działania.
    Może na sucho i po formacie się będzie bronił, ale po roku użytkowania, korzystaniu codziennie z google maps, carplay, maili, messenger, kalendarza, notatek i zdjęć zginie śmiercią tragiczną. Ach... ja mam jeszcze AutoCAD na telefonie. Który otwiera i pozwala ogarniać pliki po 60-80 Mb. I tak, to wszystko często działa jednocześnie lub prawie jednocześnie.

Gwoli wyjaśnienia: jestem daleki od wychwalania Apple jako marki, wkurzają mnie ceny i marże jakie sobie narzucają, ale ja faktycznie pracuje telefonem i nie mam czasu na zastanawianie się czy zadzwoni czy nie albo czy projekt przy kliencie nie położy mi telefonu czy spotkania, także co 2 lata kupuje nowy model. Przez te dwa lata nie trzeba robić żadnego formatowania czy tego typu wynalazków. A że mój XS ma już dwa lata...
    P.....isz waść strasznie. Też mam cada na telefonie i też wszystko otwiera. I dalej cad na 6" nie m na żadnego sensu poza tym, że jest.
    Od lat kupuje flagowe androidy i nigdy nie miałem żadnych problemów z płynnością i szybkością pracy.

Zawsze mnie rozbrajają teksty o "telefonie do pracy"... Kręcisz nim filmy pełnometrażowe? Piszesz eseje? Czy wbijasz nim gwoździe na budowie? Telefon, komunikatory, wideorozmowy, kalendarz, zadania. I możliwość podglądu awaryjnie każdego rodzaju plików. I masz sprzęt do pracy.

Ten twój zachwalany iOS nawet nie potrafi używać jednocześnie Google Maps i Yanosika jako pływającej ikony... A ja akurat tego w pracy potrzebuje. I co?

Aha- przez lata pisałem recenzje telefonów dla 2 portali. Przewinęło mi się przez ręce setki smartfonów i tabletów z każdym systemem. Nigdy nie byłem specjalnym fanem Androida, ale pisanie że iOS jest dużo lepszy "do pracy" to zwykły fanatyzm. Albo niewiedza.

Dla mnie największą przewagą nad Androidem jest wygoda i łatwość przenoszenia danych przy zmianie telefonu. Androidy już w tej kwestii nadrabiają, ale to jeszcze nie to.

Tapatalk @ Huawei P30

Uprawnienia umieszczania postów