Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ochrona życia ok, ale teraz przeginają w drugą stronę. Niestety w życiu nie wszystko jest czarne albo białe. Z kolei jakby opozycja była przy korycie to byśmy niedługo mieli nowoczesne państwo, z małżeństwami homosiów i adopcją przez nich dzieci. Jeszcze gorzej.

driver - Ty płacisz za wetransfer? Przecież to darmowe, ja przesyłam pliki ponad 1 GB za friko.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Auto
    -

Domyślnie

Buzzerze, nawet AGENT, zwolennik rządzącej partii, rozumie o co chodzi w tym sporze. Ucz się.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Widzę, że nie rozumiecie o co w tym chodzi.
    Problem z prawem PL jest taki, że przepisy sobie a życie sobie i dlatego mamy taki burdel na kółkach, uroki tzw. "demokracji liberalnej" - czyli kraść i gwałcić nie można, chyba że robią to nasi i robi się to w imię "wyższej konieczności" to wtedy można.
    Konstytucja jasno mówi o ochronie życia od poczęcia i tak, prawo MUSI BYĆ czarne albo białe a nie k*** szare jak jest obecnie.
    Moim zdaniem dobrze, że się stało jak się stało - może wzbudzi to dyskusję, ale nie bo "tefałeny" i "wupe" rozpindolą całą dyskusję.
    Wyobrażacie sobie jakby działały fabryki, gdyby sterowniki PLC raz działały a raz nie? Nadal byśmy jeździli bryczkami i dlatego u nas jest jak jest a te całe "niezależne media" z bandą podręcznych idiotów, krzykaczy wspieranych przez media społecznościowe starają się, żeby były u nas syf, kiła i mogiła.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Artykuł 38 z konstytucji RP "Rzeczpospolita Polska zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia"

Gdzie tu masz napisane od poczęcia? TK wydało swoją interpretację tego artykułu odnośnie kiedy jest się człowiekiem.

Oczywiście ochrona życia kobiet, które noszą takie letalne przypadki TK ma w dupie. Więc nie chrzan glupot, że jest czarne na białym.

Druga sprawa to skrajną nieodpowiedzialność rządzących załatwiać takie sprawy podczas pandemii. Co oni myśleli, że ludzie nie wyjdą na ulice? Pewnie licznik założonych pójdzie w górę mocno przez te protesty, ale jak nie dają wyboru to trzeba pokazać, że się tak nie robi nawet w tak trudnych czasach.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Czyli kiedy czlowiek staje sie czlowiekiem? Jak sie urodzi? W ktorym dokladnie momencie?

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

No właśnie to jest pytanie, na które nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Naukowcy tego nie dokonali. A tu cyk TK robi po swojemu.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Z tego co wiem z naukowego punktu widzenia sprawa jest jasna - w momencie poczecia czlowiek jest czlowiekiem, to ze we wczesnych stadiach rozwoju jest niepodobny do czlowieka nie ma znaczenia - istotne jest dna danego organizmu a tu nie ma zadnych watpliwosci.
    Nie mozna odczlowieczac kogos wg wlasnego widzimisie a to wlasnie robi lewa strona.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Nie raz czytam twoje posty i się zastanawiam czy ty wiesz co piszesz. Niektórzy najpierw piszą, a potem myślą. Jestem zadowolony z tych protestów, że Polacy nie siedzą cicho. Fundamentalnym prawem kobiet jest decydowanie o sobie, a szczególności w kwestiach swojego ciała i nie może tego zabronić państwo w postaci durnowatych przepisów. Po drugie tak ważne tematy porusza się w formie konsultacji ze specjalistami, referendum, jakimiś rozmowami i nie w momencie kiedy świat walczy z panującą zarazą. Tutaj po prostu postawiono sprawę jasno nie przejmując się zdaniem społeczeństwa, które w większości z tego co słyszę, widzę jest przeciwna tak postawieniu sprawy. Nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Ciężkie i nieodwracalne uszkodzenie płodu to często jest niezależne od kobiety, która będzie musiała urodzić takie dziecko. Dziecko może się urodzić upośledzone lub co gorsza martwe, a to też może prowadzić do zagrożenie zdrowia i życia matki. Nie każdy przypadek jest jednoznaczny więc przepisy nigdy tego nie uregulują i żadne państwo w to nie ingeruje poza Polską i kiedyś Irlandią. Poczytaj sobie, że jeszcze niedawno chciano zakazać aborcji w przypadku np. gwałtu tłumacząc to, że dziecko nie jest winne temu w jaki sposób przychodzi na świat. Nieważne, że ofiarami gwałtu często są osoby nieletnie, nie gotowe na macierzyństwo. Mam nadzieje, że do tego nie wrócą.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    driver - Ty płacisz za wetransfer? Przecież to darmowe, ja przesyłam pliki ponad 1 GB za friko.
    Tak, bo mam potrzebę co jakiś czas przerzucić więcej danych.

Co do wyroku TK. Zasadniczo, to prawo które teraz zostało zakwestionowane, obowiązuje od 23 lat. PiS rządzi od lat 5 czy 6. TK mają "swój" od jakiś dwóch. I niby PRZYPADKIEM akurat teraz to zakwestionowali? To jest taki przypadek jak ze mnie baletnica.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Nie potrafię ogarnąć, że niektórzy nie widzą różnicy między "ludzkim życiem" a zdeformowanym płodem bez kręgosłupa czy mózgu.

Tapatalk @ Huawei P30

Uprawnienia umieszczania postów