Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5130 z 5130 PierwszyPierwszy ... 51145115511651175118511951205121512251235124512551265127512851295130
Pokaż wyniki od 51,291 do 51,300 z 51300

Wątek: Imperium Spamu

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

tak, podobnie jak Daikin i Mitsubishi Electric (nie mylić z Heavy Industries!)

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Bo u mnie wspolnota chce jednostke zewnetrzna o poziomie halasu max 50dB.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Japońskie urządzenia się zmieszcza, w katalogach podają 45-48 dB mniej więcej.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

A awaryjnosc? Lg? Daikin? Panas?

Domyślnie

Ja montuje po odbiorach, ale przed przekazaniem do wspólnoty, więc spoko. Za Rotenso z montażem mam cenę 2700zł.

Przy Panasonicu Etherea rozumiem że oczyszczacz z domu można wywalić? Jak wygląda eksploatacja?
    Ostatnio edytowane przez VectorOPC ; Dzisiaj o 09:17

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Auto
    BMW F31 340i Touring '17, BMW F20 118i '12

Domyślnie

A ja miałbym inne pytanie - mam u siebie Mitsubishi Electric (modelu nie pamiętam, ale jakiś ok. 10-letni, bez funkcji grzania jeszcze). Czy nie ma problemu, żeby wyłączać klimę na zimę całkowicie na bezpiecznikach? Chodzi mi o to, że w trybie czuwania coś tam na pewno prądu pobiera i nawet jeśli mało, to przez pół roku się trochę nazbiera. Coś tam poczytałem i jakoś nie mogłem znaleźć jednoznacznej odpowiedzi - jakie masz zdanie w tym temacie?

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Co się dzieje z Uberem?! Właśnie jadę... Starą Pandą, brudną, śmierdzącą fajkami, a pod fotelami jakieś puste słoiki... Zdziwiłem się już jak dostałem potwierdzenie co po mnie przyjedzie, ale aż takiego obrazu nędzy i rozpaczy się nie spodziewałem. Gdyby nie fakt, że czas goni, to bym nawet nie wsiadł.
    Chyba kiepsko z nimi, skoro takie samochody dopuszczają do świadczenia usług. Kiedyś chyba nie do pomyślenia taka sytuacja.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Domyślnie

Z uberem jest dramat, od dobrych 4 miesięcy nim nie jeżdżę bo się nie da. Większość kierowców nie wie gdzie jest, gdzie mnie odebrać itd. Dodatkowo aplikacja leci w kulki, pokazuje że ktoś jest 4min odemnie, a w rzeczywistości jest dobre 10min. Freeway rządzi.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar bartek923
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 170KM TCT '14 / Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi 110KM '17

Domyślnie

To że nie wiedzą gdzie są to wynika że mają po 2 aplikacje po odpalane - Uber i Bolt najczęściej. I niby widzisz w Uberze że jest blisko a on właśnie wiezie kogoś na Bolcie ale już łapie Twój kurs. Uber już z rok temu zmienił limit rocznika auta na jakieś śmieszne 95 czy nawet 90, wiec jak zobaczysz że jedzie po Ciebie Tipo możesz się zdziwić

Kiedyś tylko z nich korzystałem bo przyjeżdżała niby mała Fabia ale nowa a nie stara śmierdząca taksówka. Dziś jest dramat, Ukraińcy co ni słowa po polsku czy angielsku, a jedyna z nich korzyść że zmusiła ich obecność taksiarzy do poprawy jakości obsługi (czystość, aplikacje, płatności bezgotówkowe czy czas dojazdu)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Renault Megane I Classic 1.6e RN '99 > Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.0 JTS '03 > Renault Megane III Grandtour 1.5 dCi 110 KM Dynamique '12 > Renault Fluence 1.5 dCi 95KM '16 & Opel Corsa D 1.2 16V '13 > Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir 170KM TCT '14 & Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi 110 KM '17

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    A awaryjnosc? Lg? Daikin? Panas?
    LG mam na obsłudze serwisowej mało, nie wypowiem się, reszta porównywalnie.

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Ja montuje po odbiorach, ale przed przekazaniem do wspólnoty, więc spoko. Za Rotenso z montażem mam cenę 2700zł.
    Przy Panasonicu Etherea rozumiem że oczyszczacz z domu można wywalić? Jak wygląda eksploatacja?
    Etherea: raczej przestawić do pokoju obok, urządzenie sprawdzałem to czujnikiem PM2.5 - działa. Eksploatacja jest prosta: odpalasz urządzenie i śmiga Filtry są zwykłe, on oczyszcza technologią NanoeX - to samo jest w Lexusach, Panasonic im to ogarnął do aut również.

Cytat Zamieszczone przez koki Zobacz posta
    A ja miałbym inne pytanie - mam u siebie Mitsubishi Electric (modelu nie pamiętam, ale jakiś ok. 10-letni, bez funkcji grzania jeszcze). Czy nie ma problemu, żeby wyłączać klimę na zimę całkowicie na bezpiecznikach? Chodzi mi o to, że w trybie czuwania coś tam na pewno prądu pobiera i nawet jeśli mało, to przez pół roku się trochę nazbiera. Coś tam poczytałem i jakoś nie mogłem znaleźć jednoznacznej odpowiedzi - jakie masz zdanie w tym temacie?
    Możesz spokojnie odciąć prąd. Jak to ma 10 lat to ciągnie Ci ogrom prądu, sprężarka starego typu (on-off) albo działa na full albo w ogóle.

Uprawnienia umieszczania postów