Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Chyba nie miałeś szczęścia z tym S7. Ja miałem swojego ponad 1,5 roku i ekran był idealny. Do dzisiaj służy kumplowi.

Tapatalk @ Galaxy S9

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Z ciekawosci bylem w media markt. Tylko s10 i a70 mialy jednolity wyswietlacz z bardzo dobrymi katami. Reszta posiadala wieksze badz mniejsze zafarby. Byc moze gdybym nie byl po przejsciach z moim s7 to bym tego nie zauwazyl wcale jednakze problem realnie wystepuje w mniejszym badz wiekszym stopniu. Przyznam jednak ze przeklamania te w wiekszosci przypadkow byly dla mnie akceptowalne i gdyby taki egzemplarz mi sie trafil nie marudzil bym. To co jest w moim egzemplarzu to jest rzad wielkosci wiecej.
    Przyznam ze wyswietlacz s10 rozwalil wszystko w sklepie.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    Dzieki, jutro o 6 ruszamy.
    Czym jedziecie?

- - - Aktualizacja - - - -

Amoled wciaga strasznie. Nie powiem ze na inne nie da sie patrzec ale jest roznica w prezentacji obrazu. Kontrast nasycenie przejscia tonalne.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    Dzieki, jutro o 6 ruszamy.
    dobrze depniesz to na 11 dolecisz
    tzn w internecie czytałem że tak się da

Aaaa... jak ja śmigałem to szybciej było z Wrocławia lecieć A4 pod samą granicę i dalej na południe na Liberec chyba 35x drogą.

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Zmienialem ustawienia zaawansowane i efekt jest co najwyzej taki ze czerwony zdejme ale i tak poswiata wystepuje. Jest to ewidentny problem z wyswietlaczem.
    Ja u siebie tego nie zauważyłem, a mam telefon od premiery, czyli 3 lata. Jedynie baterię ostatnio wymieniłem, bo już słaba. Ostatnio też przesiadłem się na S10 i szczerze to jakoś dużej różnicy w jakości ekranu nie zauważyłem między S7 - S10. Dla mnie porażką to jest wytrzymałość ekranu S7, bo miałem S3, potem S5 z etui S-View (czyli taki zamykający ekran) i po 2 latach żadnej ryski, natomiast w S7, też z takim etui i niestety ekran się porysował troche... Na S10 wziąłem już dodatkowo folię.
    Jak szukasz używki to S7 mam jeszcze na sprzedaż.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Jestem. Jechalismy autem. 813km w 9 godzin. Wydaje mi sie że calkiem dobrze zwazywszy na trójkę dzieci z czego cycu ma 4 miesiące i wiadomo to kupka to jeść to marudzenie. Najfajniej jechalo sie od Bialegostoku do końca s8. Tempomat adaptacyjny nastawiony i sredia prędkość z kompa wyszła 131 Infiniti na trase jest mega. Niedzwiedzia elastyczność, cisza i komfort i dla naszej piątki miejca w sam raz. Z żoną stwierdziliśmy że nie wymieniamy i jeszcze pojeździmy póki Szymon jest maly.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Z tyłu masz trzy foteliki czy jak tam zamieściłeś dzieciaki?

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-...tml#405d69bee4

Jaskie mogą czyhać niespodzianki na nabywcę tegoż oto cudeńka. Ten diesel mnie martwi - co tam jest newralgicznego i potencjalnie drenującego konto bankowe? To ten sam silnik co u Picia w xc60?

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez joker5513 Zobacz posta
    https://www.otomoto.pl/oferta/volvo-...tml#405d69bee4

Jaskie mogą czyhać niespodzianki na nabywcę tegoż oto cudeńka. Ten diesel mnie martwi - co tam jest newralgicznego i potencjalnie drenującego konto bankowe? To ten sam silnik co u Picia w xc60?
    Ten sam chyba nie, bo z tego co kojarze, to te dwu litrowki 4cyl stosunkowo niedawno zaczeli robic.
    Kiedys bylo 2l 5-cylindrowe - dosc problematyczne z tego co pamietam. Ale z drugiej strony w V50 chyba byl 2l 4-cyl od Forda, wiec moze to to?

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    Z tyłu masz trzy foteliki czy jak tam zamieściłeś dzieciaki?
    Szymon w nosidełku z tylu po środku, z jedej strony żona a z drugiej córka, która ma 10 lat jeździ bez fitelika, z przodu mlodsza córka 7 lat na poddupniku. Kazdy ma swoje miejce w kabinie. W bagażniku jedna duza walizka, jedna mala, wózek, pudło z prowiantem i rozne pierdoly luzem. Auto wykorzystane w 100 procentach.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Piciu Zobacz posta
    Ten sam chyba nie, bo z tego co kojarze, to te dwu litrowki 4cyl stosunkowo niedawno zaczeli robic.
    Kiedys bylo 2l 5-cylindrowe - dosc problematyczne z tego co pamietam. Ale z drugiej strony w V50 chyba byl 2l 4-cyl od Forda, wiec moze to to?
    Tam jest 2.0 5 cyl. Czyli mówisz że nie tykać?

Uprawnienia umieszczania postów