Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Można też wygrać w lotto jak kupisz kupon za 3 zł. Znam ludzi co kupowali subaru za 30tys i potem więcej czasu auto śmigało na lawecie niż o własnych kołach.
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

znam ludzi co kupowali auto z salonu i też śmigali na lawecie, i co z tego? co to ma do rzeczy?

znam też człowieka który miał 16 letnie subaru legacy kombi, jeździł nim 50 km/h przez progi zwalniające, i jeszcze je potem sprzedał, nie miał żadnych awarii, wymienił 2 amortyzatory, rozrząd i silentblocki przez 3 lata użytkowania.

jest wyraźna granica jeżeli chodzi o wszelkie Subaru z turbo, i te bez turbo. Bardzo wyraźna. Proponuję w wolnej chwili zaznajomić się z tematem, bo to dwa inne światy.
    ze słodyczy to ja najbardziej lubię śledzie

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

To pisz tak, zeby ludzie wiedzieli o co chodzi, a nie tylko Ci co znaja temat ....matko i corko spiszczamy zaslone milosierdzia.

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

przecież napisałem. Generalnie starsze Subaru bez turbo to auta bardzo bezawaryjne, wręcz nie do zajechania - trzeba się bardzo postarać... znajomy nasz, tzn ojca z pracy, miał tak jak mówiłem, Legacy w kombi, facet auta nie oszczędzał - jeździł po lesie, przez progi zwalniające 50km/h, i nic się nie działo - zamienił na nowsze Legacy i tyle...

turbo natomiast to zupełnie inna historia - ale też zupełnie inne auto, stworzone do upalania, więc trzeba się z kosztami liczyć. W każdym Subaru z turbo lubią paść panewki - rozwiązaniem jest ACL Race i częste wymiany dobrej jakości oleju. W GTkach padają regularnie skrzynie, bo są z waty, szczególnie w tych nowszych... poza tym dużo wyższe spalanie, częstsze wymiany oleju, droższe w wymianie hamulce... tak jak mówię - dwa inne światy

nie przeczę - 307 będzie młodsze, niemniej niekoniecznie będzie dużo tańsze w utrzymaniu. A jakiekolwiek Subaru dostarczy dużo więcej radości z jazdy, szczególnie w zimie. Nawet te zwykłe Subarynki, bez turbo, jakoś sobie radzą (chociaż nie ukrywam że cokolwiek poniżej 2.0 125KM to pomyłka w tych autach raczej), są bardzo trwałe, a części wcale nie są tragicznie drogie - 550pln za kompletny rozrząd (w większości części z ASO) to nie jest zła cena wg mnie. Jedyne co typowego posiadacza Golfa może przerażać to spalanie - 10 - 11 litrów/100km to codzienność, ale coś za coś.

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

a ja dziś niezłą akcje odwaliłem .... wjeżdżałem na A4, było niewiele miejsca no to od razu but... wskazówka przekroczyła 2 tys... trubo dało o sobie znać, kierownica - pełna kontra... ładnie się wkomponowałem bokiem pomiędzy jadące auta dziwne uczucie.. wszyscy w aucie się łapali czego tylko mogli a u mnie się pojawił banan Żeby nie było - nikomu to zagranie nie zagrażało, nie było co prawda zamierzone ale całkiem fajnie wyszło;p

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez JDM-san Zobacz posta
    ciekawe rzeczy prawisz, oczywiście rozumiem że wiesz co mówisz, sprawdzałeś ostatnio rynek, forum Subaru Import Polska, przeczytałeś dokładnie mój post?

zadbaną Imprezę GC 2.0 bez turbo można kupić już za 10 tys spokojnie. Za 14 - 15 tys to będzie świetna sztuka. Jakieś pół roku temu za 14500 poszedł idealny Legacy 2.0 sedan z bodykitem od japońskiego Turbo. Następnym razem prosiłbym abyś zweryfikował swój stan wiedzy przed napisaniem posta, dziękuję.
    Akurat tak sie sklada, ze jestem obecnie w fazie kupna auta i GC to byl jeden z typow. Za 10 tys ledwo kupisz 1.6, bez klimy w srednim stanie. Ale twoje historie juz wszyscy tutaj znajda.

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

to ciekawe co opowiadasz, widocznie znasz temat lepiej od właścicieli takich aut.

twoją wycieczkę osobistą pominę, bo myślałem że to dyskusja na poziomie.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

A Ty lepiej od swojego blotnika ^^

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

Poprostu kierujesz sie tutaj na JDM guru, jakbys wszystkie rozumy pozjadal... Szkoda, tylko ze to co mowisz ma dosc mizerne pokrycie z rzeczywistoscia. Zeby nie byc goloslownym... http://goo.gl/QIxAf tu masz wszystkie GC z otomoto do 14 tys, sensownych jest w calej polsce ile? moze z 4-5. A i tak te nie zajechane to 1.6

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

najpierw prosiłbym o jakieś konkretne przykłady, żeby chociaż to co Ty mówisz miało pokrycie

nie jestem żadnym JDM guru, nigdy tak nie twierdziłem, natomiast od dłuższego czasu jestem na forum Subaru i jestem tymi autami zainteresowany - stąd w pewnym stopniu znam ten rynek. Nie mówię że wiem na ten temat wszystko, po prostu obserwuję to i owo. Jeśli gdziekolwiek wydawało Ci się że udaję znawcę - to pardon, widocznie taki był wydźwięk mojego posta, za co przepraszam. Nie jestem żadnym znawcą - tylko piszę, co sądzę/myślę.

Uprawnienia umieszczania postów