Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Taaa... poglądy to jedno a wiara w ludzi to co innego... "Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzek",
    Naucz się że jak pniesz się po drabinie to nie sraj na innych bo jak zaczniesz spadać to oni zaczną srać na Ciebie.
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

tak tylko że tam gdzie zaczyna się profesjonalizm kończą się wycieczki osobiste - zdarzyło mi się tu pomóc kilku osobom, ale najwyraźniej wolicie gnoić człowieka za to co zrobił x lat temu niż pomagać ludziom w tematach technicznych.

Nie mam nic więcej do powiedzenia - jednak doradziłbym w wolnej chwili spojrzeć trzeźwo na całą sytuację, obiektywnie, no hard feelings etc.

Dzięki za współpracę przez te i owe czasy. Obiecuję że więcej tu posta nie napiszę
    ze słodyczy to ja najbardziej lubię śledzie

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Zaliczyłem dzisiaj Astrą pierwszy, niezamierzony drift. Na wiadukcie w Olsztynie jest taka szykana i na pierwszym lewym ostrym zakręcie nagle tył uciekł mi w prawą stronę Zrobiłem szybką kontrę i zapobiegłem bliskiemu spotkaniu z krawężnikami, a było tam naprawdę wąsko
    Kumple ostrzegali, że karawan lubi zarzucić tyłkiem, a ja im nie wierzyłem

A tak poza tym to nastukałem dziś prawie 500 km
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

dzisiaj w końcu założyłem letnie aludekle jeździ się o znacznie lepiej. niby tylko 195 zamiast 185, ale jednak różnica jest. jest trochę twardziej i kiera ciężej chodzi

tak dla podniesienia poziomu...
    Cytat Zamieszczone przez JDM-san Zobacz posta
    bla bla bla
    STFU

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

A ja jeśli mam się czymś pochwalić to tym, że umyłem dziś dokładnie auto taty. Tradycją jest, że następnego dnia spadnie deszcz i cała robota psu.. itd. Tym razem deszcz spadł po kwadransie. Sporo czasu poświęciłem np. na dokładne płukanie nadkoli (materiałowe), przejechałem ok. 100km, wróciłem i auto wygląda dużo gorzej niż przed myciem. Tak się zastanawiam... Dlaczego na wyspach jest tak wysoko rozwinięty rynek detailingowy, skoro deszcz pada tam co pół godziny... :\

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

...bo pada co pół godziny

wczoraj byłem na myjni, dzisiaj całe auto było zakurzone chciałem unikać automatycznych, ale przy moim złomie nie ma sensu ..chociaż.. jestem po prostu leniwy

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez gt4 Zobacz posta
    ...bo pada co pół godziny
    Właśnie tak samo sobie odpowiedziałem.

Automaty to ZUO. Mój tata myje tylko na automatach, bo kompletnie nie dba o auto. Lakier jest w opłakanym stanie, widać wyraźnie nawet w świetle dziennym podłużne rysy.. Inna sprawa, że japońskie lakiery są strasznie miękkie (z drobnymi wyjątkami). Moje Pudło od nowości nie widziało automatu, a i tak są swirle po myciu ręcznym.. Wystarczy lekko przejechać miękką mikrofibrą, a pod reflektorem widać nową ryskę. Tak w temacie- zamówiłem sobie ciekawą NAKLEJKĘ.

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

fajna może też bym sobie jakąś nową zrobił

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Ja bym zrobił sobie śniadanie, bo dziś nie jadłem takiego w ogóle. Ale już za późno. Albo za wcześnie- zrobię za parę godzin, a teraz czas na regenerację.

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

o 1 jadłem pizze na obiad chyba strzelę sobie monstera, bo mi się chce spać, a nie chcę jeszcze iść

Uprawnienia umieszczania postów