Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Auto
    Kia Sportage 1.6 T-GDI GT-Line, Kia Rio IV 1.4, Honda Accord VII 2.0

Domyślnie

Tak. Skrócili kurs podstawowy. Są skoszarowani, ale większość zajęć online. Potem jest służba przygotowawcza, broń mają (pobierają przed służbą i obowiązkowo muszą zdawać po służbie). Najczęściej kiszą ogòra w prewencji albo wrd.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

To juz skuteczniej bylo by 10kg gasnice co stoi przy instrybutorze wladowac przez szybe kierowcy.

Auto

Domyślnie

Najbezpieczniej byłoby dwoma radiowozami zablokować pojazd.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Tylko ze byl jeden a zanim by drugi sie pojawil to wieki mina.
    Mowia zeby zastawic radiowozem - to i tak by nic nie dalo, co zreszta bylo widac na filmiku gdzie gosc syfikiem uciekal i na sliskiej jezdni przestawial samochod jak chcial. Ci policjanci nie dosc ze by nie zatrzymali beemki to by rozwalili przedostatni radiowoz w powiecie.

- - - Aktualizacja - - - -

Co za czasy, ze kazdy boi sie reagowac - nie jest istotne czy kogos bija czy okradaja - nikt nic nie wie albo co najwyzej woli nagrywac.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Michael-Ś Zobacz posta
    Tak. Skrócili kurs podstawowy. Są skoszarowani, ale większość zajęć online. Potem jest służba przygotowawcza, broń mają (pobierają przed służbą i obowiązkowo muszą zdawać po służbie). Najczęściej kiszą ogòra w prewencji albo wrd.

lepiej było tego nie wiedzieć...

Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Tylko ze byl jeden a zanim by drugi sie pojawil to wieki mina.
    Mowia zeby zastawic radiowozem - to i tak by nic nie dalo, co zreszta bylo widac na filmiku gdzie gosc syfikiem uciekal i na sliskiej jezdni przestawial samochod jak chcial. Ci policjanci nie dosc ze by nie zatrzymali beemki to by rozwalili przedostatni radiowoz w powiecie.

Co za czasy, ze kazdy boi sie reagowac - nie jest istotne czy kogos bija czy okradaja - nikt nic nie wie albo co najwyzej woli nagrywac.
    Jeśli podejrzany jest w pojeździe, bieganie za nim z gołymi rękami (mając nawet broń, ale nie strzelając do niego) jest nieskuteczne i niebezpieczne. Przecież gdyby takiej osobie coś odwaliło to zdarzyła by rozjechać parę osób. Jeśli nie chcieli jej zabić to powinni ją atakować samochodem i tyle. Szkoda , że mieli gówno typu i30. A wsparcie mimo wszystko powinno dotrzeć maksymalnie w przeciągu paru minut.

Co do reagowania, a co mieli zrobić ? Rzucić się pod koła ? Powinni się co najwyżej schować w bezpiecznie miejsca i nie drzeć mordy do policjantów, którzy i tak już mieli zbroję urobioną po pachy. To druga kwestia, że policja powinna krzyczeć żeby uciekali w bezpieczne miejsce a nie stali i patrzyli się jak ciele w obesrane wrota.

Jeszcze jedna kwestia. Wiecie jak wygląda wsparcie firmy, kiedy podczas takiej akcji coś pójdzie nie tak ? W pierwszej kolejności dobiorą się do dupy tym policjantom. Oni doskonale o tym wiedzą. Więc do braku wyszkolenia dokłada się strach przed postępowaniem albo wydaleniem ze służby.

Ostatnio edytowane przez Michael-Ś ; 01-03-2021 o 19:45

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

No i dobrze, powinni takich frajerów wydalać ze służby do zamiatania ulic. Milicja to nie przedszkole. Na takie pipki idą nasze podatki...

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Bylo tam pare samochodow - mogli by wspolnie z policja skutecznie zablokowac wariatke, tyle ze znajac polski sad to by musieli placic za zniszczenie jej pojazdu.

Jest taka niepisana zasada ze nie pokazuje sie broni bez zamiaru jej uzycia, tzn. jak wyciagasz jakakolwiek bron, to przeciwnik powinien spodziewac sie jej uzycia, jesli jej nie uzyjesz lub uzywasz jak przyslowiowa pi***a to dajesz przeciwnikowi jasno do zrozumienia, ze jestes kretynem i tracisz przewage w walce.
    Szkolenie policjantow wlsnie robi z nich kretynow bo kaze im uzywac broni w sposob do tego nieprzeznaczony i taki policjant w mgnieniu oka traci przewage sytuacyja, bo zlodziej doskonale wie ze nie oberwie.
    Kiedys bylo tak, ze po komendzie "stoj bo strzelsm" oraz oddaniu strzalu ostrzegawczego kazdy kolejny strzal mogl isc w napastnika.

Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    No i dobrze, powinni takich frajerów wydalać ze służby do zamiatania ulic. Milicja to nie przedszkole. Na takie pipki idą nasze podatki...
    Agent sorry, ale nie masz racji. Z tych policjantów naprawdę można więcej wycisnąć, ale to wymaga szkolenia, czasu i pieniędzy. Ty myślisz, że każdy funkcjonariusz to będzie Rambo? Wybitne jednostki się zdarzają, ale one trafiają prosto do AT albo do innych specsłużb.

Nie licząc Podkarpackiej KW, większość Komend ma problem z obsadzeniem etatów, tak samo z naborem. Nie wiem jak Ty, ale ja wolę mieć sprawną policję.

Ostatnio edytowane przez Seth ; 02-03-2021 o 13:55 Powód: ktoś tu się zagalopował ze słownictwem

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Interweniujacy policjanci nie sa niczemu winni bo tak kijowo sa szkoleni. Do tego postsowiecki system wymiaru sprawiedliwosci i mamy to, co mamy czyli kazdy boi sie bronic w obawie przed wyrokiem skazujscym (czego nie brakuje).
    W omawianej sytuacji, taranujaca stwarzala bezposrednie zagrozenie utraty zdrowia i zycia przez wiele osob - mogla przeciez kogos rozjechac wewnatrz budynku lub uszkodzic "instrybutor" i spowodowac pozar z tragicznym sutkiem.
    W opisanej sytuacji byly wszelkie przeslanki do tego, aby strzelac bezposrednio do kierowcy.
    Co gorsza - uciekajac w takim stanie psychofizycznym mogla spowodowac wypadek.
    To jest patologia w jaki sposob dziala wymiar sprawiedliwosci w tym kraju.

Uprawnienia umieszczania postów