Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Temat mazdy 3 troche przewrtowałem i na moje oko ta 3 jest trochę za tania jak na 2 gen. Za tyle chciałem kupić pierwszą gen. z 2009 r. Kola ma prosto a kierownica dość mocno skręcona. No i skoro jest z USA to czemu z tyłu zderzak na normalną tablicę?
    Wbij na forum mazdaspeed - tam masz temat z polecanymi i niepolecanymi samochodami.
    Silniki mazdy 1.6 i 2.0 lubia gaz, podwozie to ford Focus, jedynie 2.3 disi lpg nie łyka, no i ruda tańczy jak szalona na podwoziu.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

To ja zadam pytanie.
    Rav-4 D4D 2001 5d z pewnego zrodla (wujek sprzedaje) vs 156 sw 1,9 jtd w skorach po lifcie (2005) od jakiejs kobiety

Wysłane z maszyny do pisania postów.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Jeśli szukasz kolejnej nieruchomości do ogródka, to każda z tych dwu opcji będzie doskonała.

BTW Fucktycznie Madzia z USA, nie zauważyłem. Pewnie na dwa kontenery do Polski płynęła. Ale przymiarkę do auta zrobić mogę.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Dzwoniłem do kumpla który specjalizuje się w naprawie i handlu mazdami w sprawie auta z linku który dałeś i ma do sprzedania nową trójkę ze Stanów
    https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-...-ID6yStWP.html
    Mówił że auto warte rozważenia. Do oddania za 36 tys.

Domyślnie

Taaak trójka za Stanów za połowę ceny. Niech poda VIN i zdjęcia ze Stanów. Bo ja wiem, że wyjechała z całkowitą. Dajcie spokój, to w 90%są złomy. I w tym przypadku również tak jest.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Wszystko jest do wglądu. Oczywiście coś było robione ale mówi że auto jest uczciwe a znam go na tyle żeby mu wierzyć.

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

W ogłoszeniu jest podany VIN. Znalazłem jakieś nieaktualne ogłoszenie na otomoto https://webcache.googleusercontent.c...&ct=clnk&gl=pl gdzie VIN się zgadza, ale przebieg już niekoniecznie. Ale nawet jeśli to nie to auto, to nikt raczej za darmo nic nie daje

"Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Domyślnie

Cena pojazdu: $17,956
    Koszt naprawy pojazdu: $13,818
    TITLE: CERTIFICATE OF SALVAGE
    Cóż więcej można dodać. Dla mnie to zwykłe autko po szkodzie całkowitej dla amatorów najtańszych ofert samochodów na które w normalnym stanie ich nie stać. Nie trzeba szukać w USA żeby być właścicielem czegoś takiego. Znajomy znajomym, ale czymś takim jeździć bym nie chciał. Gość udostępnia vin i pewnie zdjęcia - żebyś mnie źle nie zrozumiał, bo w takim przypadku nie ma do niego żadnych uwag. Każdy kupi to auto świadomie i tyle. Ale byłbym daleki od polecenia czegoś takiego komukolwiek.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Agent ja nie pytam o nieruchmosci tylko zadaje powazne pytanie i liczylem na jakas normalna odpowiedz.

Wysłane z maszyny do pisania postów.

Awatar maxior
    Auto
    2x Range Rover Classic V8 + jakies zwykle

Domyślnie

Alfa bedzie ladniejsza, mlodsza, tansza w naprawach i niezgnita jak 16 letnia Toyota - no i przyjemniejsza do jazdy.

Uprawnienia umieszczania postów