Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez norek Zobacz posta
    Może i tak tylko, że wraz ze zmianą sposobu podawania statystyk dobowe dane dla Mazowsza zrobiły się niższe niż kilku południowych województw
    Yyyy. Może na południu przybyło przypadków, po prostu? Wybacz, ale tak to można dowolnie interpretować każdą statystykę i sobie do niej dorabiać teorie. Zresztą z tego co widać to mazowieckie ze śląskim nadal na czele, to od początku się nie zmieniło.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Parcie partii rządzącej na te wybory jest słabe. Ta forma jest tak niedopracowana, że aż głowa boli. Jeszcze w dodatku klepniete na sile mimo, że to nie ma prawa bytu. Przecież takie sprawy można zmieniać max 6 miesięcy przed wyborami.

Bałagan się robi z dnia na dzień coraz większy. Moja żona np. nie ma dostępu do skrzynki gdzie jest zameldowana i przez to nie będzie mogła zaglosowac.

Co do tego jak rządzący sobie radzą z covid-19, to czasem mi się zdaje, że tuba propagandowa nie daje rady przypudrować wszystkich wtop.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Awatar Rules

Domyślnie

To samo zdarzenie i dwa zupełnie różne sposoby jego przedstawienia: TVN24.pl https://tvn24.pl/tvnwarszawa/ursynow...y-lgbt-4566659 TVP info.pl: https://www.tvp.info/47754611/zablok...-mandatu-wideo

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Jakby Wam przyszlo do glowy ogladac "dom z papieru" to nawet nie wlaczajcie. Scenariusz pisali chyba zbuntowani nastolatkowie, nie wiem czy to sc-fi, czy kraj trzeciego swiata, czy policja jest tak nieudolna i skompromitowana. Ja wiem ze fabularny ale takie rzeczy sie nie dzieja, tak swiat nie dziala. Totalnie skopany serial a taki mial potencjal w pierwszym sezonie.
    Wolal bym rosyjska wersje dwuodcinkowa. Odcinek pierwszy: opis planu napadu, przygotowania, werbowanie ludzi, etc. Odcinek drugi: 15 minut napadu po czym wkracza rosyjska FSB i robi masakre: na miejscu ginie 80% ludzi z mennicy po czym wysadzaja budynek i okoliczne hangary. Nastepnie tow. Putin funduje nowa mennice i wybieraja go na prezydenta forever. Kurtyna.

- - - Aktualizacja - - - -

Z opisu tvn wynika ze bylo to obywatekskie zatrzymanie. Z opisu tvp wynika ze byla to czynna napasc. Tvn jak zwykle pokazal swoja prawde czyli ukryl niewygodne fakty.
    Zdarzenie polegalo na tym, ze zatrzymano pojazd i zmuszono kierowce do zaprzestania dalszej jazdy, grozono mu i oskarzano. Nie wiem z jakiego paragrafu mialby byl ukarany kierowca ciezarowki ale pozostali powinni trafic pod sad z racji napasci, szerzenia nienawisci oraz pozbawienia wolnosci osoby. Rozumiem ze jak zatrzymam samochod i sterroryzuje kierowce ktory bedzie promowal "teczowa rewolucje" to tez dostane pouczenie.

Niestety lewactwo tegalenu jest nie do przeskoczenia.

Awatar Rules

Domyślnie

Chyba oglądałem inny serial o tym samym tytule

Domyślnie

Pierwsze dwa sezony byly ok, trzeci średni, a czwarty IMO dno.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Obecna wladza z Duda na czele ma za uszami, szczegolnie bezmysne rozdawanie socjalu o konszachty z kosciolem, ale z drugiej strony sa duzo bardziej asertywni od pelo i mimo wszystko maja wyniki ("pieniedzy nie ma i nie bedzie") i gospodarka, ktora miala juz 3 lata lezec i kwiczec nadal funkcjonuje.
    Tak, zwłaszcza w kwestii socjalu, aborcji, równouprawnień dla grup LGBT i odpowiedniego traktowania społeczeństwa.

La Casa De Papel było świetne (wręcz fenomenalne, zjadałem paznokcie do ostatniej sceny) w pierwszym sezonie (1 i 2 to jesen sezon, Netflix idiotycznie to rozbił). Reszta jest żałosna.
    #drivetastefully

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Nie wiem co jest tak fajnego w tym serialu - tego nie da sie ogladac. Zlodzieje a szczegolnie profesor jest nadczlowiekiem a policja chyba tylko mundur nosi. Fabula beznadziejna w drugim sezonie. Rownie dobrze mogli wyjsc glownym wejsciem z walizkami pelnymi pieniedzy bo i tak by ich nikt nie trafil a pozniej wsiasc do taksowki i spokojnie odjechac bo nikt by nawet numerow tej taksowki nie spisal ani nawet jej nie widzial.

- - - Aktualizacja - - - -

Do stranger things nawet nie podchodzi. Tamten serial to bylo super polaczenie klimatu lat 80 z sc-fi. A to to jakies dno i metr mulu. Skoro piszecie ze dalej tylko gorzej to nawet nie zaluje ze przestalem ogladac.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

z tymi kolejnymi sezonami to od dawna tak jest.
    ja teraz z okazji siedzenia na dupie wrocilem do FRIENDS.
    pierwsze kilka sezonów (3-4) rewelacja nawet po 20 latach.
    teraz przestalem ogladac, sproboje za pare dni zobaczymy jak kolejne ale tendencja mocno spadkowa.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Ja ostatnio coś nie mam chęci na oglądanie. Netflix i HBO opłacone, praktycznie nic nie oglądam. Wolę po grać w dooma na Xbox ^^

Mnie też dom z papieru nie wciągnął.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów