Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Ciag dalszy w topicu o aucie

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Ładny mają ogon chłopaki w tym serwisie. Miesiąc już lekko minął. Auta zastępczego nie dali. Gdybyś nie miał czym jeździć..... Ciekawe ile jeszcze beda sie z tym bujać?

Musisz chyba po naprawie zmienić serwis.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Zmiana serwisu to pierwsze co zrobie jak go odbiore.

Sipnik juz zamowiony. Oczekiwanie 10 dni roboczych.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

ciekawym jestem na co zmienisz serwis...z aso po decar raczej trudno lepiej trafic w w-wie...
    może jeszcze ten z konstancina ale nie znam opinii...
    rrg to dno totalne :/

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Podobno Dyszkiewicz jest spoko... Ale wiadomo.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Czy ja wiem? Jak dla mnie niestety ASO Renault to dno i trzy metry mułu. Swoje Clio wyprowadziłem do dobrych speców i mam święty spokój.

Moja ulubiona przygoda z ASO Renault. Przegląd po roku, więc ASO (szybko, wygodnie, będzie wpis). Auto oddaję, twierdzą, że w 2 godziny się wyrobią. Pytają, czy zostaję w budynku - mówię, że tak, posiedzę, popracuję na laptopie. Mijają dwie godziny. Mija 2,5h. Dowozimy do 3h - cisza. Idę więc do recepcji serwisu i pytam się o stan prac. Pan "paczy" na mnie z iście wściekłą miną, bo zawracam mu gitarę. Obraca się, patrzy na tablicę zleceń. Finalnie odpowiada, że jeszcze robią, ale nie wie ile to zajmie. Poprosiłem więc, aby się dowiedział, bo wszystko się mocno przeciąga. Okazuje się, że potrzebują jeszcze godzinę.

No dobra, siadam sobie, odpalam film na laptopie. MIja godzina, nikt nie przychodzi, więc idę znowu i pytam o stan prac. W odpowiedzi słyszę, że skoro nie przyszedł, to nie zrobili. Zwracam mu jednak uwagę, że kurde robią go 4h w zasadzie, więc może już wystarczy.

I co się okazuje? Auto było gotowe po 1,5h od oddania na serwis - ale nikt nie raczył sprawdził. Ot, ASO.
    #drivetastefully

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Oni maja klienta w dupie. Serio gdyby nie szwagier to pewnie do dzisiaj bym nie wiedzial co sie stalo.

@Driv3r: do konstancina mam za daleko

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Czy ja wiem? Jak dla mnie niestety ASO Renault to dno i trzy metry mułu. Swoje Clio wyprowadziłem do dobrych speców i mam święty spokój.

Moja ulubiona przygoda z ASO Renault. Przegląd po roku, więc ASO (szybko, wygodnie, będzie wpis). Auto oddaję, twierdzą, że w 2 godziny się wyrobią. Pytają, czy zostaję w budynku - mówię, że tak, posiedzę, popracuję na laptopie. Mijają dwie godziny. Mija 2,5h. Dowozimy do 3h - cisza. Idę więc do recepcji serwisu i pytam się o stan prac. Pan "paczy" na mnie z iście wściekłą miną, bo zawracam mu gitarę. Obraca się, patrzy na tablicę zleceń. Finalnie odpowiada, że jeszcze robią, ale nie wie ile to zajmie. Poprosiłem więc, aby się dowiedział, bo wszystko się mocno przeciąga. Okazuje się, że potrzebują jeszcze godzinę.

No dobra, siadam sobie, odpalam film na laptopie. MIja godzina, nikt nie przychodzi, więc idę znowu i pytam o stan prac. W odpowiedzi słyszę, że skoro nie przyszedł, to nie zrobili. Zwracam mu jednak uwagę, że kurde robią go 4h w zasadzie, więc może już wystarczy.

I co się okazuje? Auto było gotowe po 1,5h od oddania na serwis - ale nikt nie raczył sprawdził. Ot, ASO.
    To nieciekawie. Ja z renatką byłem u "Pieluchy" i w Auto Drap. W obu złego słowa powiedzieć nie mogę - termin, godzina, kawka, herbatka, ciasteczka, tv, wygodna kanapa, cicho, ciepło. Z robotą też się uwijali dzielnie, nigdy popędzać nie musiałem. Cenowo również dało się ugadać rabacik dla 4+.

Awatar Rules

Domyślnie

Z innej beczki, jak wygląda rekrutacja pań do pracy w serwisach? Gdzie nie wejdę, od Audi po Renault jakby to powiedział Driv3r "ruchable".

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Rules z praktyki, tzn w internecie czytałem, ze na stanowisko tego typu przychodzą SETKI zgłoszeń, trzeba to jakoś przesiać.
    Siada wtedy dyrektor / kierownik / typ z HR i pierwszy przesiew idzie po fotkach.

Piszę poważnie - w paru takich rekrutacjach uczestniczyłem, na ogłoszenie na stanowisko recepcjonistki do dużej firmy w ciągu 24h przyszło na email prawie 1500 (TYSIĄC PIĘĆSET) zgłoszeń. Ja wiem, że to od kuchni jest delikatnie pisząc słabe, ale we trzech oglądaliśmy fotki lasek z cv przez hmmm... chwilę, aż nam się nie znudziło. Jak się znudziło, to ze zgłoszeń na którym fotka każdemu z nas się podobała sprawdzaliśmy kompetencje i po trafieniu 5 osób które pasowały wykształceniem / wymaganiami / szybkim researchem w socialach umawiało się spotkania i tyle.

Uprawnienia umieszczania postów