Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Proste, tym bardziej że jeździły na Espace z balonem 225/55 R17. Jedna podobno lekko do prostowania ale to wyjdzie jeszcze dokładnie podczas montazu oponek.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

W VW zatrzaśnięcie kluczyków w bagażniku jest mega proste. Chyba każdy pilot ma możliwość otworzenia wyłącznie bagażnika - zaglądacie, kluczyk wypada albo sami go kładziecie czy coś takiego, zamykacie bagażnik i centralny rygluje klapę

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

O tak dokładnie tak też się da miałem podobnie w Touranie tyle że szyby miałem otwarte

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Ze jak? Jak on to zrobil?
    otworzył machnięciem nogi bagażnik, kluczyki wrzucił do środka, wykonał czynności okołobagażnikowe, następnie nacisnął przycisk zamykania auta wraz z ryglowaniem zamków.

ogólnie fajnie, pusto, mylycji nie widać, można było deptać i słychać jak silnik mruczy

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Jak ma machnięcie nogi, to ma keyless. A jak ma keyless, to mu w żaden sposób nie powinno zatrzasnąć kluczyków, bo auto wykrywa kluczyk we wnętrzu i w bagażniku.
    Na przykładzie Superba, jakbym zamknął auto, a kluczyk został w bagażniku, to mruga kierunkowskazami, a klapa bagażnika sama się delikatnie uchyla. Niech podjedzie do aso, bo może mu coś nie styka.

Inaczej sprawa wygląda w przypadku zostawienia kluczyków we wnętrzu. Też mruga kierunkami i masz 45 sekund na otwarcie drzwi i zabranie kluczyków. Jak nie otworzysz drzwi w tym czasie, to auto się rygluje, bo lepiej zatrzasnąć kluczyki niż dać możliwość wejścia i odjechania komukolwiek, kiedykolwiek (możesz to zrobić nieświadomie, nie zauważyć, a potem złodziej Ci odjedzie z kluczykami, czyli problemy z ubezpieczeniem)

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Rules Zobacz posta
    Jest jakiś nowy wart zobaczenia serial na Netflixie?
    Altered Carbon (1 i 2), The Stranger, Locke&Key (bez szału, ale w sam raz na kwarantannę). Polecam DEVS na HBO GO - kapitalne i trzymające w napięciu.

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    otworzył machnięciem nogi bagażnik, kluczyki wrzucił do środka, wykonał czynności okołobagażnikowe, następnie nacisnął przycisk zamykania auta wraz z ryglowaniem zamków.

ogólnie fajnie, pusto, mylycji nie widać, można było deptać i słychać jak silnik mruczy
    A weź nie wkurzaj. Tak mnie kusi jakiś solidny cruising w nocy, ale w Clio jakoś mi się nie chce
    #drivetastefully

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Tez mam chetke na P.O.M, ale scenic nie da takiej frajdy ;b

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    A weź nie wkurzaj. Tak mnie kusi jakiś solidny cruising w nocy, ale w Clio jakoś mi się nie chce
    napisałbym: weź to sprzedaj w końcu i w jego miejsce kup coś fajnego
    ale w obecnej sytuacji nie napisze...

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ja dzisiaj zrobiłem n0nsensowny P.O.M. a i jeszcze moto upalałem.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Teraz można się pośmiać. Clio jest u nas od grudnia 2015. Dzisiaj po raz pierwszy zrobiłem nim więcej niż 20 kilometrów poza miastem (łącznie 120 kilometrów trasy wpadło, choć głównie przez miejscowości).
    #drivetastefully

Uprawnienia umieszczania postów