Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Najprościej: nr telefonu w google. Nie zawsze, ale często pozwala odsiać handlarza.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ja tam zawsze zaczynam od słów: "Ja w sprawie autka, czy to jeszcze aktualne?". Jeśli się zapyta którego, to kończę rozmowę.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Oj jak szukałem auta i patrzyłem na te prywatne ogłoszenia to ręce mi opadaly.

"Wie pan sprowadziłem dla siebie do jeżdżenia, bez wypadkowy, miał tylko ocierke na parkingu"

Facet handlarz, a auto miało cały tył rozwalony xd

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    Mind Full of Colors.

Domyślnie

A dlaczego z góry przyjmujecie że od prywatnego polskiego wlasciciela jest lepsze? Z moich obserwacji wynika, że dla starszych niż 8 lat samochodów zdecydowanie najgorszy stan techniczny mają samochody od prywatnych polskich właścicieli. Nie ujmuje tutaj jakiś ulepów w różnych miejscach, ale wystarczy odsiać najtańsze propozycje żeby się ich pozbyć. Mechanicznie samochody z zachodniej Europy prezentują się przeważnie dużo lepiej. Im starszy samochód dla przykładu, tym różnica na minus dla polskich jest większa. Przy samochodach mających ponad 10 lat albo okolice 15 jest już przeważnie przepaść.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Chyba najpewniej poleasing - jest szansa na dobra dokumentacje.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Ta dokumentacją można sobie dupsko podetrzeć. Leasing = wymiana oleju co 30 tysięcy "bo nie moje". Oprócz tego jeździ tym zgraja kierowców mających samochód w głębokim poważaniu, lub wściekły PH'owiec gnający z butem w podłodze przez 100% czasu. Widzę po Rapidach i Fabiach z mojej firmy. Po 200 tysiącach kilometrów nie ma co z nich zbierać. Kultura użytkowania samochodów w polskich pseudo firmach nie istnieje.

Typ od Mustanga dziś odebrał - na słowa "czy ogłoszenie aktualne" powiedział bez chwili zająknięcia "tak, pewnie to pan dzwonił i pisał wczoraj..." itd. Dziś ma mi wysłać wreszcie ten Vin. Zobaczymy.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Zalezy czego szukasz. Jesli cos segmentu b lub c to czesto beda to zajechane fury. Jesli cos wiekszego lub nietypowego to jest szansa ze bylo w dg wziete i wtedy masz troche lepiej. Oprocz tego masz do wgladu pelna dokumentacje z napraw i obslugi wliczajac w to szkodowosc.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

W leasingach trzeba dokładnie węszyć. Znajomi kupili teraz przy drobnym wsparciu moją radą poleasingową Skodę Octavię III z silnikiem 1.4 TSI. Wersja Style/Elegance (topowa, ale nie L&K), kamera cofania, lepszy system multimedialny, generalnie sensowna wersja. Dla nich wybór idealny - dziecko w drodze, potrzebują większego auta, ale koniecznie z benzyną.

Auto z rocznika 2015 z przebiegiem 41 000 km. Użytkownikiem była kobieta, która cały dystans zrobiła dojeżdżając z Łomianek na Bielany. Stan idealny, mechanicznie świetnie utrzymane, wizualnie również. Rok temu z kolei kolega nabył ten sam model, tylko z jeszcze zabawniejszym przelotem, bo poniżej 20 000 km afair - jego wóz był akurat po osobie prywatnej, która kupiła go i chwilę później przesiadła się na służbówkę, przez co prywatne auto stało głównie w garażu.
    #drivetastefully

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

A za ile wzięli ta Octavię?

Ja też dobrze trafiłem że sceniciem.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    Mind Full of Colors.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Jesli samochodem nie jezdzil wariat i samochod nie posiada typowych awarii to po 3 czy 5 latach za odpowiednia cene rzecz jasna mozna wyrwac cos sensownego.
    Joker ta historia jest bardzo wazna bo wiesz czy samochod nie byl bity i jak czesto byl wymieniany olej/hamulce. Czy mial akcje narawcze itd. Kazdy samochod moze sie zepsuc i na to nie ma rady. Kupujac z pewnego zrodla minimalizujesz ryzyko.

- - - Aktualizacja - - - -

Ja wciagnalem mondeo mk4 poleasingowke. Mam nadzieje ze bedzie jezdzil tak bezawaryjnie lak laga.

Uprawnienia umieszczania postów