Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar dżony
    Auto
    Mitsubishi Space Star

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez b707 Zobacz posta
    Aj, elektryka w tym samochodzie to tragedia. Podobnie jak czujniki ABSu:-P W naszym pewnego razu wycieraczka tylnej szyby ożyła, a spryskiwacze wywaliły cały płyn bez powodu.
    Wina nie leżała w elektryce, wywalało błąd ABS/ESP bo po prostu czujnik ABS w jednym kole był zerwany, "depollution system faulty" też miał uzasadnienie bo trzeba było dolać Eloys, teraz nie sygnalizuje żadnych błędów, czujnik zmierzchu czy deszczu też działa prawidłowo.

Awatar VectorOPC
    Auto
    Opel Astra G

Domyślnie

depollution system faulty to się śni połowie użytkowników Francuzów po nocach. Połowę samochodu wymieniają i cały czas to samo. Szczególnie Citroeny 1.8 benzyna.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Seria EP też uwielbia ten komunikat, choć ja go jeszcze nie widziałem
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dżony Zobacz posta
    Wina nie leżała w elektryce, wywalało błąd ABS/ESP bo po prostu czujnik ABS w jednym kole był zerwany, "depollution system faulty" też miał uzasadnienie bo trzeba było dolać Eloys, teraz nie sygnalizuje żadnych błędów, czujnik zmierzchu czy deszczu też działa prawidłowo.
    Albo się zrywają albo uszkadzają :-P Najgorsze jest to, że czujnik trzeba wymieniać z wiązką.

Cytat Zamieszczone przez rowerek Zobacz posta
    Gratulacje! Ostatnio też odbierałem Superba, ale TSI, no i wyposażenia troszkę więcej, bo Laurin & Klement ze sporą ilością dodatków.
    No L&K z 4x4 i 2,0TSI/TDI + DSG z paroma dodatkami byłby dla mnie autem nader optymalnym;-)

Co do keyless, zgadzam się z Buzzerem, że fajnie to jest rozwiązane w Renault. Najlepszy byłby miks przycisków na klamkach + aktywacja po odejściu.

Samochód już dotarłem i nabiłem ponad 2300km. Po Wrocku, Kraków, a dzisiaj dotarłem do Gdańska. Aktywowałem Skoda Connect, fajny bajer i co ciekawe auto łapie zasięg tam gdzie mój telefon nie. Na duży plus spalanie - kombinacja 2,0TDI + DSG robię swoje.
    Z całego przebiegu mam 6,6 przy średniej 71km/h. Dzisiejszą trasa Warszawa-Gdańsk (autostrada + przejazdy przez miasto) 6,9 przy średniej 120km/h.

Sprawdziłem też, że Front Assist działa :lol:

Jedyna bolączka, to klapa... odzwyczaiłem sie od liftbacka i zapomniałem ile potrzebuje wysokości. Już mam nawyk szukania miejsca bez instalacji. Ale wcześniaj dwa razy "przywaliłem" w kanał lub rurę... naszczęście obie w izolacji z wełny.
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

W ofercie żółte papiery II , wyjazdy do sanatorium w Bananlandzie oraz NISZCZENIE PLANET

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Można zaprogramować wysokość na jaką klapa ma się otwierać. Jak często wjeżdżasz w niskie miejsca, to można sobie bezpieczną wysokość ustawić.
    Z drugiej strony teraz samochody mają milion czujników, radarów itd. więc mogliby dać jakiś czujnik w klapie bagażnika, żeby w nic nie przywaliła.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Problemy współczesnego świata; jak otworzyć butem z krokodylej skókry bagażnik luksusowej skody, nie rysując jej prestiżowej klapy o dach garażu podziemnego pod prywatnym apartamentem.

PS. Coś o niezawodności japońskich aut spod znaku T w owalu:
    Four wheels move the body.
    Two move the soul.

Były: Fiat 126 elx 00', Fiat Uno 0.9 + LPG 07', Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG 99' , Fiat Panda 1.1 + LPG 07' , Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Pomarańczowy jest teraz modny.
    Just another random guy driving random cars around random places.

Awatar Kecaj
    Auto
    BMW E32 730i V8 '94, Mercedes-Benz W124 230CE '90, VW Golf Mk3 1.9TD '93, BMW 328i Coupe '95

Domyślnie

Jestę motocyklistom!
    WRC is for Boys. Group B was for men.
    Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.

Give me back the eighties!

BMW E32 730i V8 Calypsorot Metallic
    /
    Alfa Romeo 166 Grigio Patrizia /Mercedes-Benz W124 230CE Almandinrot Metallic
    ex Opel Frontera A Sport, BMW E36 Coupe

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Zdales pejper?

Pt cruiser zaczal mniej palic!
    Mind Full of Colors.

Awatar Kecaj
    Auto
    BMW E32 730i V8 '94, Mercedes-Benz W124 230CE '90, VW Golf Mk3 1.9TD '93, BMW 328i Coupe '95

Domyślnie

Nie, motocykl kupiłem Potem się zastanowię czy mi się to podoba i czy warto prawko robić
    WRC is for Boys. Group B was for men.
    Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.

Give me back the eighties!

BMW E32 730i V8 Calypsorot Metallic
    /
    Alfa Romeo 166 Grigio Patrizia /Mercedes-Benz W124 230CE Almandinrot Metallic
    ex Opel Frontera A Sport, BMW E36 Coupe

Uprawnienia umieszczania postów