Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Auto
    Kia Rio IV 1.4, Honda Accord VII 2.0

Domyślnie

A taka Kia Niro Hybrid L ~110 tys ? Nie ciekawsze niż ten Citroen?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

No to jakie realny koszt leasingu mozna uzyskac przy wplacie rzedu 10 do 20%, 60 ratach i wykupie za max 1%? Z kalkulatorow i porownywarek wychodzi mi ze srednia to jest okolo 108%

- - - Aktualizacja - - - -

Inny samochod w gre nie wchodzi - musi byc przestronny przy zachowaniu sensownych gabarytow zewnetrznych. Koniecznie 3 isofixy z tylu wiec suvy odpadaja.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

A ile rata Ci wychodzi? Tak z ciekawości. Ofc jeśli to nie tajemnica.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

W opcji z pakietem serwisowym na caly okres uzytkowania z limitem 100tys km rata jest od 1836 do 2345 przy wplacie 20 oraz 0%.

Przy czym dla 0% jest koszt 115% przy 20% jest 110. Prawde mowiac zalezy nam na sensownych ratach przez najblizsze 3 lata wiec zastanawiam sie czy wykulem na poziomie 15% nie obnizyc raty do okolo 1500zl.

Samochod ma docelowo byc z nami okolo 6 do 8 lat pozniej idzie na sprzedaz.

Myślicie, że do ilu % jest sens się targować/szukać finansowania? W grę wchodzi przejście samochodu na własność po zakończeniu leasingu.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Leasingi niefabryczne teraz tak kosztują.
    Jak nie masz u dealera / producenta promocji na finansowanie to nie przeskoczysz tych wartości.

Tak, finansowanie VAG miażdży konkurencję totalnie.

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Potrzebuję porady: przebieramy w ofertach na C4GP, samochód w zasadzie wybrany, brutto wychodzi 112tys i Citroen proponuje leasing 115% w PSA finance - moim zdaniem dość słabo to wygląda, jakie jest Wasze zdanie?
    napisz jeszcze parametry tego leasingu ale przy obecnych stopach procentowych to wygląda, że raczej droga oferta.

Pakiet serwisowy ile kosztuje?? może warto go wliczyć w cenę pojazdu i brać leasing poza salonem - to przecież żaden problem...
    Jak napiszesz dokładniej parametry to mogę Ci to przeliczyć po kosztach - przynajmniej będziesz miał porównanie i kalkulację do ewentualnych negocjacji

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cena z pakietem 122tys brutto. 60 rat, wplata max 20%, wykup max 20%. Na dzialalnosc istniejaca juz 2.5 na 2.5 roku. Jakies dane jeszcze potrzeba?

Auto
    -

Domyślnie

Dokładnie, Buzzer zapytaj o leasing poza salonem, tylko w normalnym banku. Jak ja zawsze pytałem "z ulicy" to ING i PKO miały niezłe oferty.
    I przygotuj się, że jest bardzo duża szansa na to, że w trakcie tych 6 lat rata wzrośnie, patrząc na to jakie teraz mamy stopy.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ze wzrostem sie licze dlatego chce miec zapas w wysokosci 30% raty.

Tak patrzę, że większość reklam finansowania przedstawionych w salonach to mydlenie oczu. Dla przykładu, samochód za 115 tys. 0% wpłaty własnej, 48 rat i wywalone wielkimi literami 1418netto. Jak by to podliczyć to nijak wychodzi cena pojazdu, nie mówiąc już o marży. Ja rozumiem, że każdy chce zarobić i się z tym godzę, natomiast uważam, że to naciągactwo gdy nawet małym druczkiem nie jest napisane że "wykup 35%", albo że samochód musi zostać oddany bo została całkiem pokaźna sumka do spłaty.
    Jak wspomniałem, samochód ma posłużyć do około 8 lat dlatego leasing + wykup musi pokryć całą wartość samochodu, z uwagi na nasze dalekosiężne plany finansowe i dość długie przemyślenia, podjęliśmy taką decyzję i jej już nie zmienimy. Segment z którego się wywodzi C4GP znika z rynku a żona po weekendzie z tym samochodem po prostu przepadła i nic innego jej nie odpowiada, więc z kupnem nie będziemy się wstrzymywać więcej bo każdego tygodnia ofert raczej ubywa aniżeli przybywa.

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

przy wpłacie 10%,60 mies., wykup 20% - na szybko policzone wychodzi 109,95% (Alior Leasing) - realnie pewnie da się zejść o 1-1,5% w zależności czy chciałbyś korzystać z ubezp. leasingowego (zazwyczaj wychodzi całkiem niezła składka) czy ubezp. GAP - te 109,95% masz przy założeniu, że bierzesz samo finansowanie
    Przy takich parametrach masz uproszczona procedurę (de facto prawie w każdym banku)

nie mylcie RRSO z kosztem leasingu (który jest liczony na cały okres leasingu), a RRSO to skala oprocentowania w skali 1 ROKU

Uprawnienia umieszczania postów