Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Eee tam Policja, uderzaj do skarbówki!
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Wal do drogówki, dostaniemy jakąś forumową zniżkę :lol: W Warszawie masz do tego szansę polatać E38.
    #drivetastefully

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Pobudki pewnie takie jak opisujecie ale nietrudno zauważyć, że w przypadku opisów pierwszych jazd naprawdę ciężko dowiedzieć się czegoś konkretnego o samochodzie.

Domyślnie

Korzystając z dnia wolnego od pracy postanowilem wybrac się do sklepu na zakupy. Oczywiście kupiłem tylko artykuły pierwszej potrzeby min, ketchup czy ananas w puszce. Nie omieszkałem rownież zajrzeć na dział z piwem. Moim łupem padły dzisiaj trzy eleganckie puszeczki:

Od lewej:

1.Weidmann
    2.Radeberger
    3.Hollandia

Na wieczór postaram się napisać krótką notkę na ich temat.

EDIT

Zacząłem od końca, czyli otworzyłem Hollandię. Ładne krótkie pstryknięcie, zachęcający zapach, przyjemny kolor i gęsta delikatna pianka. Po nalaniu do szklanki zapach już mniej zachęcający. Smak wyrazisty, dość gorzki (ale może to dlatego, że jadłem przed chwilą wędzoną makrelę). Piję dalej i jak coś to dam znać.

Podsumowanie: Ciekawe i nietuzinkowe jednak ucieszyłem się, gdy już je skończyłem. Następnym razem poważnie się nad nim zastanowię gdy będę chciał je kupić. Ocena 3+/6.

EDIT

Weidmann Hefeweiss - tak brzmi pełna nazwa kolejnego piwa. Zgrabna, dobrze leżąca w dłoni puszka o ciekawej kolorystyce - dzwięk otwarcia wyjątkowo donośny i energiczny. Zapach intrugujący jednak nie do końca przyjemny. W smaku trochę jak Amol. Piwo typu pszenicznego. Jak dam radę je dopić do końca będzie podsumowanie.

Podsumowanie: Nie mój typ piwa, chociaż Paulaner'a jeszcze wypiję. Niestety mam niesmak w buzi po nim i muszę zjeść zupę. Ocena 2-/6.

EDIT

Otwieram ostatnie piwo z tej trójki. Radeberger Pilsner - 140 Years, Imported from Germany. Puszka o matowym wykończeniu wydaję się być cięższa niż pozostałe. Długie "syczenie" po otwarciu i zabawna mgiełka unosząca się z otworu. Zapach wydaje się być znajomy, przypomina dom rodzinny. Pierwszy potężny łyk i już wiem - jestem w domu. Mega gorzkie i mocne. Piwo dla prawdziwego faceta z jajami. Po każdym łyku gęsia skóra. Póki co mój faworyt.
    Ostatnio edytowane przez Papież ; 23-10-2013 o 18:27

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

uszanowanko. hollandia daje rade.

Awatar manager
    Auto
    Fiesta/Rifter/reszta na sprzedaż

Domyślnie

Wcześnie ten wieczór, ja jeszcze przed obiadem

Cytat Zamieszczone przez dani Zobacz posta
    Eee tam Policja, uderzaj do skarbówki!
    Wyglądam na złodzieja?

Drogówka niezła sprawa, ale ponoć bardzo siada psycha. Może Straż Miejska - skoro płacą za siedzenie w aucie, to czemu nie.

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

No to Straż Gminna - mniej obowiązków, siedzisz w Kangoo w małej wsi, czyste powietrze
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Awatar usher99
    Auto
    Ford Focus CC

Domyślnie

Towarzysze, jestem w potrzebie. Nadszedł czas, aby rozpocząć pisanie pracy magisterskiej. Promotor okazał się na tyle łaskawy, że dał nam wolną wolę w wyborze tematu, pod warunkiem, że będzie mniej lub bardziej związany z logistyką - studiowaną prze ze mnie specjalizacją. Mógłbym nawet napisać kompendium wiedzy o Bugatti Veyronie, jednak jest pewien problem: Do napisania pracy mgr. muszę użyć co najmniej 10 książek, a z tego, co wiem na ten temat jest tylko jedna książka, którą musiałbym sprowadzać ze stanów i na dodatek tłumaczyć. Myślałem też o napisaniu historii koncernu Volkswagena, jednak literatura na ten temat też jest co najmniej skromna. Ostatecznie wpadłem na pomysł napisania pracy o projektowaniu i budowaniu samochodów osobowych i opisać wybrane stosowane technologie, np. hybryda, systemy abs, esp, i tym podobne. Na temat tych technologii znacznie łatwiej znaleźć pozycje. Tytuł byłby dosyć długi ("Proces projektowania i produkcji samochodów osobowych wraz z opisem wybranych stosowanych technologii"). Podejrzewam, że promotor zatwierdzi temat (najlepszy koleś na uczelni podobno ;D ). Co myślicie o tym temacie? A może macie jakieś inne pomysły? Jestem otwarty na krytykę i propozycje
    Ostatnio edytowane przez usher99 ; 24-10-2013 o 11:52
    ''To, że nikt się nie skarży, nie znaczy, że wszystkie spadochrony były dobre''

Awatar Grummi
    Auto
    Kia ProCee'd

Domyślnie

Ja pisałem pracę licencjacką na temat "Rozwój technologii cyfrowej w przemyśle motoryzacyjnym". Pole do popisu jest dość szerokie i można pisać bez większych problemów. Literatury jest dość sporo. Możesz pisać nie tylko o elektronice w samochodzie, ale i w fabrykach. Można też pokusić się o sport motorowy (F1) i różne technologie.

Awatar usher99
    Auto
    Ford Focus CC

Domyślnie

Wystarczy, jeśli znajdę nawet kilka książek na ten sam temat - z każdej wezmę po trochu a bibliografia będzie bogatsza. Sprawdziłem na Allegro i myślę, że jest wystarczająca ilość pozycji. Jeszcze jedno: ma ktoś namiary na jakąkolwiek książkę dotyczącą fabryk samochodów albo coś w tym stylu?
    ''To, że nikt się nie skarży, nie znaczy, że wszystkie spadochrony były dobre''

Uprawnienia umieszczania postów