Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Widze ze media dosc skutecznie podgrzewaja emocje. Balagan polega na tym, ze uchwalone prawo jest niezgodne z konstytucja i tak naprawde powinni krzyczec pod chata Kwacha i Millera bo to za ich czasow to stworzyli.
    Czas ogloszenia przez tk jest do kitu, ale ta sprawa wisi tam juz od poczatku. Prawda jest taka, ze nigdy nie bedzie dobrego czasu na poruszenie tego tematu.
    I zrozumcie na litosc boska, ze nikt nikomu nie kaze rodzic na sile, tylko chodzi o to, ze w prawie istnieje straszna niekonsekwencja juz w samej podstawie i dlatego to jest tak drazniaca sprawa. Stworzono badziewna konstytucje, ktora pozniej sie obchodzi "przymykajac oko", dlatego tez wielu lekarzy odmawia zabiegu powolujac sie na jej zapis i maka racje. Temat mozna rozwiazac zmieniajac konstytucje a nie niszczac koscioly.
    Zupelnie nie rozumiem tego co sie dzieje, ale ktos pisal ze latwiej sterowac tlumem niz jednostka.

- - - Aktualizacja - - - -

Jeszcze podniecona Jachira mowi ze to jest wojna - naprawde chce wojny? Ktos na nia krzywo spojrzy to pierwsza leci do teflenu plakac.
    Widac o co tu naprawde chodzi - wyklrzystac energie tlumu do antyrzadowych zamieszek.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Kwach z Millerem zostawili pole do interpretacji. Jakby TK zostawił to w spokoju to byłby spokój i tyle. A wiadomo, że PIS nie poprawi tego zapisu konstytucji,bo się boi.

@MCL: hi 5!

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Cały czas na to czekam i liczę, że do tego dojdzie w najbliższych 10 latach
    Ty tak serio? Przecież to o wiele gorsze od zakazu aborcji uszkodzonego płodu. Tu dziecko będzie żyło, ale całe swoje życie będzie się męczyć w parze homosiów.
    Z tego co tu piszesz mieszkasz we Włoszech, to może do Holandii się wyprowadź lub innego tym podobnego "oświeconego" kraju?
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Awatar zychu
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Ty tak serio? Przecież to o wiele gorsze od zakazu aborcji uszkodzonego płodu. Tu dziecko będzie żyło, ale całe swoje życie będzie się męczyć w parze homosiów.
    Z tego co tu piszesz mieszkasz we Włoszech, to może do Holandii się wyprowadź lub innego tym podobnego "oświeconego" kraju?
    A w czym para gejów lub lesbijek jako rodzice jest gorsza?
    Zdajesz sobie sprawy, że takie pary funkcjonują w Polsce?

Awatar manager
    Auto
    Fiesta/Rifter/reszta na sprzedaż

Domyślnie

A może Ty, do Rosji? lubiłeś jeździć tam po tanie paliwo, bo po co zostawiać podatki w kraju. Patriota

Męczyć w parze, a znasz jakiegoś? chciałbym Cię oświecić, że 1/4 lekarzy jest homo, codziennie mijasz lgbt na ulicy, w sklepie i nie masz o tym pojęcia. Bo oni niczym się od Ciebie nie różnią. Mają uczucia, mają kredyty, zmartwienia, tak samo płacą podatki (nawet bardziej) i oddychają tym samym powietrzem. Oni mają od Ciebie gorzej, bo żyją w ciągłym strachu przed atakami.
    I proszę, nie sugeruj nawet, że "tak sobie wybrali". W Korei Płn. czy krajach arabskich, gdzie grozi za to kula w łeb, też sami sobie wybierają?

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    A w czym para gejów lub lesbijek jako rodzice jest gorsza?
    Zdajesz sobie sprawy, że takie pary funkcjonują w Polsce?

Ja do lgbt nic nie mam poki nie wpierniczaja sie innym w zycie z butami i nie rozkazuja innym.
    Zdaje sobie sprawe ze mijam ich codziennie. Znam kilku gejow i lesbijek i sa to w porzadku ludzie i sami twierdza ze ruch lgbt tylko im szkodzi.
    Co do wychowania dzieci - nie mam nic przeciwko, tylko niech nie probuja udawac normalnej rodziny poprzez branie slubu itp. to jest tradycja tworzona od setek lat i probuja ja na sile zagarnac. Niech wypracuja swoje tradycje.
    I zeby bylo jasne - do gejow, lesbijek nie mam nic, natomiast cale to lgbt to wredna polityka jest. Zaklamani ludzie.
    Adopcja dziecka przez partnerow - spoko, ale pod warunkiem ze nie beda na sile udawac normalnej rodziny bo to i tak sie nie uda - niech zyja po swojemu.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Trudno żeby osoby homoseksualne miały jakieś tradycje, jak choćby śluby, czy inne formy formalizowania związków, skoro zawsze w tych dziedzinach życia były marginalizowane. Kiedy te tradycje mieli stworzyć, żyjąc niejako obok, w cieniu? Zwłaszcza w tak zaściankowym społeczeństwie jak nasze. Dla mnie na przykład jest niepojęte, że takie osoby nie mogą chociaż prawnie uregulować stosunków między sobą. Pary jednopłcoiwe mogą żyć ze sobą długie lata, a są pozbawione możliwości dziedziczenia ustawowego, czy nawet się nie dowiedzą w szpitalu o swój stan zdrowia. W świetle prawa obcy ludzie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez manager Zobacz posta
    Miałem podobną sytuację, dostałem info o chorej osobie jak przeszła gorączka, a straciłem węch. I wszystko się ułożyło w jedną całość A skoro zaczęło przechodzić, olałem telefon do lekarza, mają poważniejsze problemy. Siedziałem w domu dopóki nie byłem pewien, że jestem zdrowy.
    Też chciałem przesiedzieć i wyleczyć, ale moja lepsza połowa się uparła i i tak by zrobiła test... Przez co byłem zmuszony, żeby nie siedzieć jeszcze na kwarantannie 10 dni po niej. Uważam, że ludzie z lekkimi objawami powinni sami robić sobie izolacje, wyleczyć się i nie przeciążać "systemu testów".

Jeszcze co do afery z wyrokiem TK. IMO to co zrobił rząd to jest czyste sku*wysyństwo i manipulacja. W trakcie gigantycznego przyrostu zachorowań odwalili taką szopkę. Wiedzieli, że ludzie wyjdą na ulicę i nikt nie będzie przestrzegał "reżimu sanitarnego". Zrobili lockdown, który może okazać się bez sensu bo masa protestujących i tak będzie stała w kupie i krzyczała. Skala tego nie wydaje się mała, skoro nawet w mojej małej mieścinie ludzie wyszli na ulicę. Na końcu pewnie przyrosty zakażeń zrzucą na opozycję i protesty.

Awatar manager
    Auto
    Fiesta/Rifter/reszta na sprzedaż

Domyślnie

Na pewno właśnie o to im chodziło, żeby ukryć totalny brak przygotowania i planu. Pewnie Sasin jest prawą ręką Prezesa, bo nic im się tam nie klei. Ale - niekoniecznie ten wzrost musi nastąpić. Na Białorusi nie nastąpił, w Stanach w czasie BLM podobnie.

Awatar zychu
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Ja do lgbt nic nie mam poki nie wpierniczaja sie innym w zycie z butami i nie rozkazuja innym.
    Zdaje sobie sprawe ze mijam ich codziennie. Znam kilku gejow i lesbijek i sa to w porzadku ludzie i sami twierdza ze ruch lgbt tylko im szkodzi.
    Co do wychowania dzieci - nie mam nic przeciwko, tylko niech nie probuja udawac normalnej rodziny poprzez branie slubu itp. to jest tradycja tworzona od setek lat i probuja ja na sile zagarnac. Niech wypracuja swoje tradycje.
    I zeby bylo jasne - do gejow, lesbijek nie mam nic, natomiast cale to lgbt to wredna polityka jest. Zaklamani ludzie.
    Adopcja dziecka przez partnerow - spoko, ale pod warunkiem ze nie beda na sile udawac normalnej rodziny bo to i tak sie nie uda - niech zyja po swojemu.
    A życie po swojemu to nie jest ta cała "normalność", o której mówisz? ;d

Uprawnienia umieszczania postów