Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez manager Zobacz posta
    , dlatego ostatnie wybory są dobrą zmianą.
    Masz na myśli że lewaki i korwin dostali się do sejmu? No rzeczywiście dobra zmiana, nagonka na Kościół Katolicki i promocja pedalstwa i tym podobnych zboczeń. No tak, nowoczesna oświecona Polska.

Za "kanclerza Tuska" (nazwiska pisze się z wielkiej litery, wykształciuchu)
    Sorry, ale ten plugawy zdrajca i oszust nie zasługuje na odrobinę szacunku. Powinien zdychać w pierdlu, a nie bawić się w Brukseli i szczuć na Polskę.

Awatar manager
    Auto
    W124/Multipla

Domyślnie

Polska jest krajem świeckim, w większości oświeconym i ludzie mają prawo wysyłać do Sejmu i Senatu tego, kogo mają ochotę wysłać. I bardzo dobrze. Jeśli podoba Ci się dyktatura, masz blisko Rosję i Białoruś. Śmiało, zmykaj

Swoją drogą niesamowicie bawi mnie zaciętość, z jaką ludzie o poglądach bardziej na prawo zaglądają innym pod kołdrę. Nie macie swojego życia seksualnego? zostawcie kołdry innych w spokoju!
    Podobnie walka o poglądy, przy rodzinnym stole jedyni którzy krzyczą i prowadzą krucjatę, to prawacy. Smutne muszą mieć żywoty.

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Kościół Katolicki i tym podobnych zboczeń.
    To chyba tak miało iść

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    Ja się z nimi nie identyfikuję. Póki co żadna partia polityczną do mnie nie trafia i na wyborach miałem ciężko.
    Dopóki po prawej stronie nie wykwitnie rozsądna alternatywa dla PiSu, dopóty będzie jak jest.

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Masz na myśli że lewaki i korwin dostali się do sejmu? No rzeczywiście dobra zmiana, nagonka na Kościół Katolicki i promocja pedalstwa i tym podobnych zboczeń. No tak, nowoczesna oświecona Polska.
    Nie identyfikuje się z lewicą, ale jej obecność w sejmie cieszy. Przede wszystkim wreszcie zachowany jest jakiś balans, co może dobrze zrobi niektórym na głowy. A co do reszty, to czemu promuje się chłopa z brzuchem piwnym i koszulką POLSKA WALCZĄCA? Do mnie to nie trafia. I nigdy nie zrozumiem jak można mieć problem z ludźmi o innej orientacji seksualnej - to TAK piecze niektórych, że aż powinno się przygotować o tym dobre badania z zakresu psychologii.

Takie dyskusje uświadamiają jedną rzecz - jak przedziwne jest społeczeństwo w tym kraju. Głupota, krótkowzroczność i wieczna wojna. Ci źli, Ci gorsi. Naprawdę, podczas tych wyborów głosowałem z ogromnym żalem, bo tak naprawdę X który postawiłem w wybranym przez siebie miejscu nic nie znaczył. W tej chwili na naszej scenie politycznej nie ma ani jednego autorytetu. Osoby z charyzmą, z pomysłem, z ideą i z wiarą. Polityka to najgorsze skrzyżowanie Pudelka z Modą na Sukces, gdzie liczy się tylko koryto. Szkoda, że w tym całym towarzystwie nie ma w zasadzie osób gotowych porwać tłumy i faktycznie realizować wizję kraju, gdzie wszystko jest wyważone. Gdzie socjal nie drenuje budżetu, który trzeba łatać na wszystkie sposoby. Gdzie każdy może żyć jak chce i nie jest atakowany przez grupy uważające się za ważniejsze. Gdzie myśli się o obywatelu, a nie o wygranej w kolejnych wyborach.

I wiecie co jest najgorsze? Wiszę tak sobie pomiędzy Polską a Włochami, po drodze odbijając się w zasadzie od każdego europejskiego państwa. Wszędzie jest źle, a kierunek raczej prowadzi w dół niż ku górze. Atmosfera napięta jak plandeka na Żuku, dodatkowo oblana paliwem. Tutaj naprawdę niewiele trzeba, aby wszystko poszło z dymem. I tak gospodarka jest już wybitnie rozchwiana, a pierwsze oznaki recesji lub potencjalnego kryzysu są więcej niż widoczne. Cóż, będzie się działo.
    #drivetastefully

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Oby tylko historia nie zatoczyła koła.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    Mind Full of Colors.

Awatar Rules

Domyślnie

Kurcze Agent, na prawdę każdego kto nie jest z Tobą traktujesz jak najgorszego wroga? Ziejesz ogniem nienawiści, obrażasz wszystkich z którymi nie jest Ci po drodze, a do tego bezgranicznie i bezkrytycznie popierasz "swoich"... Wymieniasz jakieś nazywiska, piszesz o alimentach, ok, w pełni się zgadzam, nie powinno tak być, ale co z lotami wszędzie za państwowe pieniądze, co z "kryształowym" prezesem pewnej izby? to wszystko jest ok? Dziwi mnie brak obiektywizmu u jak wydaje mi się młodego człowieka. Ja podobnie jak wielu tu moich przedmówców u każdej ze stron widzę wiele słabości i nie mogę opowiedzieć się jednoznacznie za żadną z nich.
    Ostatnio edytowane przez Rules ; 26-10-2019 o 21:17

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Niestety ale zianie nienawiścią do przeciwników wyszło od przedstawicieli "liberalnej demokracji". Trudno nie bronić się bronią przeciwnika.
    Wystarczy, że w matecznikach takich jak PO, GDA itp. powiesz, że nie pochwalasz tego, co robią totalsi i od razu będziesz okrzyczany pisowcem po czym zaczną ci grozić.

- - - Aktualizacja - - - -

Polska jest krajem świeckim, w większości oświeconym i ludzie mają prawo wysyłać do Sejmu i Senatu tego, kogo mają ochotę wysłać. I bardzo dobrze. Jeśli podoba Ci się dyktatura, masz blisko Rosję i Białoruś. Śmiało, zmykaj

Swoją drogą niesamowicie bawi mnie zaciętość, z jaką ludzie o poglądach bardziej na prawo zaglądają innym pod kołdrę. Nie macie swojego życia seksualnego? zostawcie kołdry innych w spokoju!
    Podobnie walka o poglądy, przy rodzinnym stole jedyni którzy krzyczą i prowadzą krucjatę, to prawacy. Smutne muszą mieć żywoty.

To chyba tak miało iść
    Ja właśnie powiem, że to "nowocześni lewicowcy" zaglądają każdemu do łóżka i każą wsadzać sobie krzesła bo to jest cool i nowoczesne. 10000 płci, poprawność, hurr dur tolerancja ale tylko jak my robimy co chcemy. Do tego mocne wsparcie portali społecznościowych "filtrujących" tzw. nieodpowiednie treści, finansowanie z zewnątrz i mamy co mamy. Trzeba z tym sobie poradzić. Niestety zajmie to mniej więcej jedno pokolenie, może dwa czyli około 60 lat.

Awatar Rules

Domyślnie

Hmmm, ok ale przed kim w tej dyskusji Agent się broni, że używa słów jak: "pedał", "zboczenie", "plugawy", "zdrajcy"?

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Nie wiem. Ja go nie obrażam za poglądy, bo to jego sprawa i nie zamierzam go nawracac. Szanuję to, że myśli inaczej niż ja. A, że są to poglądy z goła inne od moich - coz. Na tym polega tolerancja.

Mind Full of Colors.

Awatar Rules

Domyślnie

Właśnie do tego zmierzam, ja także szanuje to że ktoś ma poglądy inne niż moje, ma do tego pełne prawo, ale dlaczego żeby to wyrazić od razu używa takich słów? Dlaczego nie toleruje poglądów innych?

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

To chyba domena ludzi idących na skraj poglądowy lub fanatyzm.

Mind Full of Colors.

Uprawnienia umieszczania postów