Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Tymczasem gość od Mustanga VIN'u dalej nie wysłał i znowu nie odbierał telefonu... Coś chyba jest nie tak. jakby było wszystko ok to by VIN normalnie wpisał w ogłoszenie. Chyba trzeba temat odpuścić.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Odpusc. Nie ma to sensu. Sprzedawc niepewny.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    A za ile wzięli ta Octavię?

Ja też dobrze trafiłem że sceniciem.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    49 000 zł. Naprawdę dobra cena
    #drivetastefully

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

I Fabie i Golfa kupiłem w komisie, oba salon PL i stosunkowo niewielkie przebiegi (Fabia pon. 50 tys. km., Golf pon. 100 tys. km), w obu przypadkach poprzedni właściciel to kobieta w podobnym wieku (+- 40 lat) i jak Fabia była mega zadbanym autem, tak o Golfie tego nie powiem. Widać, że poprzednia właścicielka robiła to co się zepsuło i płyny/filtry, ale w sumie nic więcej Można powiedzieć, że powoli i mozolnie odszczurzyłem Gofera. Do tego stopnia, że jak wpadło ogłoszenie w poniedziałek wieczór, a ja oglądałem auto we wtorek o 10, to komisant jeszcze nie zdążył ogarnąć samochodu i widziałem jak jest brudny
    Kupowanie w komisie ma ten plus, że omija nas PCC Ale trzeba jeszcze sprawdzić co to za komis... Wiele złego mówi się o komisach przysalonowych, a właśnie Golfa tak kupiłem i pod względem ogarnięcia auta przed sprzedażą i samej obsługi jestem bardzo zadowolony.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    49 000 zł. Naprawdę dobra cena
    Poleasingówki muszą zejść z placu stąd w miarę atrakcyjne ceny. Te samochody już zarobiły na siebie i firma nie będzie ich trzymać żeby zarobić tysiaka więcej bo zwyczajnie potrzebują miejsca na następne samochody.
    Widziałem jak to działa - ruch jest przepotężny, handlarze przyjeżdżają lawetami i bez sprawdzania biorą samochody od razu na pakę - tylko patrzą w historię. Te same za chwilę są na otomoto 10 - 20% drożej.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

To nie ulega wątpliwości. A skoro w tym stadzie poleasingowych aut można złapać fajne sztuki, to warto szukać.
    #drivetastefully

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    A dlaczego z góry przyjmujecie że od prywatnego polskiego wlasciciela jest lepsze?
    Nie tyle lepsze, co po prostu nie dajesz zarobić pośrednikowi, czy to handlarz czy komis.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Domyślnie

Nie do końca i nie zawsze nazwałbym handlarza pośrednikiem. Nie można zapominać, że szereg "handlarzy" kupuje tam, gdzie Ty nie możesz kupić, za ceny których Ty nigdzie nie dostaniesz. Pozatym, z mojego doświadczenia wynika, że najwyższe ceny w tej chwili proponują pierwsi właściciele krajowych samochodów. Doskonałym przykładem jest tutaj chociażby Honda CR-V, Toyota Avensis czy Nissan QQ czy Octavia. Nie chcę tutaj nikogo bronic, bo nic nie jest czarne albo białe, ale jest szereg handlarzy oferujących bardzo dobre samochody w normalnych cenach. Problem w tym, że u nas każdy szuka w cenie poniżej rynkowej, więc w przedziale gdzie jest pełno ulepów od handlarzy i samochodów krajowych w średnim lub kiepskim stanie. Każdy potrafi liczyć, jeśli cena jest niska, a sprzedającym nie są twoi rodzice to prawdopodobnie coś za tym idzie.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar Kecaj
    Auto
    BMW 730i V8 '94, MB 230CE '90, BMW 328i Coupe '95, AR 164 2.0 V6 Turbo '93, BMW 520i Touring '96

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Nie tyle lepsze, co po prostu nie dajesz zarobić pośrednikowi, czy to handlarz czy komis.
    Swoją Astrę znalazłem w ogłoszeniu i zadzwoniłem pół godziny po jego dodaniu. Okazało się że klient już jakiś się umówił. Zadzwoniłem za 2 godziny - nieaktualne. Nazajutrz samochód był wystawiony 70km dalej, bez alufelg z letnimi oponami i kilkaset złotych drożej ( mówimy tu o małych kwotach, rzędu kilka tysięcy za samochód). Zadzwoniłem, powiedziałem że mnie uprzedzili w kupnie, wiem dużo o aucie od poprzedniego właściciela i że jestem chętny. Ustaliliśmy cenę telefonicznie i po oględzinach kupiłem samochód za ustaloną cenę.
    Kolega który ze mną był po auto pukał się w czoło, jak można tak zrobić, skoro wiedziałem za ile ją kupili i ile drożej zapłaciłem. Wolałem dopłacić kilka stów, niż szukać auta przez kolejne tygodnie...
    '94 BMW E32 730i V8, '90 Mercedes-Benz W124 230CE, '95 BMW E36 328i Coupe, '89 Honda NTV600 Revere
    '93 Alfa Romeo 164 Super 2.0 V6 Turbo, '96 BMW E34 520i Touring / ex '93 Opel Frontera A Sport, '94 BMW E36 320i Coupe, '98 Daewoo Espero 1.5 16V, '03 Alfa Romeo 166 2.4JTD, '93 Volkswagen Golf mk3 1.9TD, '98 Opel Astra Caravan 1.6 16V Elegance

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    No tak, typowe januszowate myślenie. Byle by ktoś po drodze nie zarobił...

Uprawnienia umieszczania postów