Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Chodzi o to ze nadzwyczajne rozwiazania czesto sa naduzywane do realizacji wlasnych celow.
    Nadal mi nie odpowiedziałeś na pytanie...

Koniec.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Ale że Dudka nie wzięli na mundial...?!

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Gre naszych na ostatnich mundialach mozna porownac do Rickiego co na I robocie mial uchwyt na reczniki zawiesic.

Awatar manager
    Auto
    Fiesta/Rifter/reszta na sprzedaż

Domyślnie

Buzzer, jeśli tak bardzo uskrzydla Cię heroizm innych, polecam zostać wolontariuszem w hospicjum lub domu dziecka dla niepełnosprawnych. Wtedy pogadamy. Przepisy to jedno, rozsądek to coś zupełnie innego.

Ta kobieta wie, co mówi:
    https://www.instagram.com/p/CGuIYKSB...d=efqd56gk8po0

Cytat Zamieszczone przez misiek.gosu Zobacz posta
    Trochę z mojej winy, do lekarza zapisałem się dopiero tydzień po objawach, po tym jak jednej z osób z wesela wykryli korone i po tym jak węch mi nie chciał za bardzo wrócić po paru dniach. Później 2 dni czekania na "wizytę", później test, później 2 dni czekania na wynik... i 10 dni izolacji i się zbiera. Przez cały ten czas siedziałem w domu bo już było wiadomo co się szykuje.
    Miałem podobną sytuację, dostałem info o chorej osobie jak przeszła gorączka, a straciłem węch. I wszystko się ułożyło w jedną całość A skoro zaczęło przechodzić, olałem telefon do lekarza, mają poważniejsze problemy. Siedziałem w domu dopóki nie byłem pewien, że jestem zdrowy.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

To dlatego "protestujący" niszczą kościoły? KK jaki by nie był, pomaga schorowanym najwięcej ze wszystkich organizacji pożytku publicznego, więc te całe "protesty" ro raczej polityczna ustawka z nienawiści do pis.

manager -> nie wiem skąd te osobiste wycieczki, ale wiem jak to jest mieszkać ze starszą, bardzo schorowaną osobą i widzieć jak odchodzi po wielu miesiącach walki, więc proszę nie pouczaj innych, bo nigdy nie wiesz jakie druga osoba ma doświadczenia życiowe.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Niektórzy nie rozumieją, że basta w temacie ;b

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Awatar manager
    Auto
    Fiesta/Rifter/reszta na sprzedaż

Domyślnie

Rules, tu brakło argumentów, więc powołują się na Konstytucję. Jak wcześniej ją gwałcili, to wszystko było ok. Wiesz, takie prawo Kalego.

Buzzer, mam takie samo doświadczenie. Tylko mnie ono nauczyło empatii.

Zyszku, inni niektórzy nie potrafią grzecznie dyskutować i wyzywają Ciebie i resztę, jak długo można to tolerować? chociaż jest ruch na forum

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Dobra, to ja z innej, luźniejszej beczki. Czy po montażu rozpórki kielichów, stałej (w sensie bez śruby rzymskiej), kiedy trzeba wykręcić dwie z trzech śrub mocujących poduszkę/łożysko amortyzatora, trzeba potem lecieć na geometrię? Tzn. wiadomo, że lepiej jechać niż nie jechać, ale czy to taki mus byle szybciej, bo się kąty rozjadą, czy można z tym tydzień pojeździć?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar Rules

Domyślnie

manager, usunąłem swoją wiadomość. Napisałem ją żeby to z siebie wyrzucić, ale w ogole miałem jej nie publikować. Poważnie myślimy z żoną o drugim dziecku i jednak jest to zbyt poważny i trudny na obecną sytuację temat żeby go tu poruszać i w odpowiedzi przeczytać, że przecież "konstytucja".

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Z kolei jakby opozycja była przy korycie to byśmy niedługo mieli nowoczesne państwo, z małżeństwami homosiów i adopcją przez nich dzieci.
    Cały czas na to czekam i liczę, że do tego dojdzie w najbliższych 10 latach

Nigdy nie zrozumiem jednej prostej rzeczy - aborcja to nie przymus. To nie sport. To potrzeba w krytycznej sytuacji. To wyzwanie psychologiczne i fizyczne dla kobiety, która się na to decyduje. Dlatego nigdy nie będę szanować ludzi, którzy ze względu na swoje przekonania zamykają jakąkolwiek furtkę dla kobiet do podjęcia decyzji o tym, co rośnie w jej łonie. I to samo tyczy się osób LGBT. Basta. Naprawdę liczę na to, że nawet konserwatywni ludzie kiedyś zrozumieją ideę problemu tych osób. Nawet dziadkowie mojej żony, głęboko wierzący prawosławni ludzie, mocno popierają związki jednopłciowe.
    #drivetastefully

Uprawnienia umieszczania postów