Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Auto
    Kia Rio IV 1.4, Honda Accord VII 2.0

Domyślnie

To masz ex topowego Snapa 855, a nie średniaka 765G. Dla mnie to spora różnica. Jakieś 30 procent różnicy na jednym rdzeniu i koło 50 przy wielu.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

ok, wiem i była to kwestia cenny - zapłaciłem za tel dużo mniej niż za nowego Velveta (którego brałem pod uwagę)
    co do szybkości działania - to wszystko zależy jak się używa sprzętu - ja np. nie gram na telefonie, więc maksymalna wydajność telefonu jest dla mnie zbędna.

Ale wszystko zależy od ceny

W każdym bądź razie, ze swojej strony na pewno mogę polecić dualscreen w LG, który jest naprawdę fajnym i sensownym rozwiązaniem.
    I jeszcze jedna rzecz dla które wziąłem akurat LG - dla mnie istotną kwestią w telefonie są jego wartości muzyczne i tu akurat G8X jest naprawdę bardzo dobry. Nie wiem jak to wygląda w Vlevet - chyba nieco gorzej ze względu na brak Dac'a, ale podobno też gra bardzo dobrze (piszę o słuchawkach).

Auto
    Kia Rio IV 1.4, Honda Accord VII 2.0

Domyślnie

Nie znam bezpośrednio telefonu, na szybko poczytałem parę recek. Jak mówisz dualscreen wydaje się fajnym rozwiązaniem. Ja napomknąłem tylko , że z recek wychodzi obraz lekko przymulonego i mało resposywnego telefonu - ja też nie gram, ale nienawidzę braku płynności działania. Nie wiem czy to wina softu, procesora czy czegoś innego. I tak jak mówisz Velvet już DAC nie ma. Jeśli kolega się zdecydował to niech kupi, pewnie wady mu nie przeszkadzają, a zalety będą cieszyć.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Mi na szybkości nie zależy telefon ma działać dzwonić i robić przyzwoite zdjęcia. Samsunga Serii A po perturbacjach taty z serwisem i A50 podziękuje teściowa też ma A50 i chrupie coś w nim w kółko. W dupkę niech się samsung całą ofertą pocałuje. One Plusów Play nie ma żadnych w ofercie i z tego co wiem od sprzedawcy nie będzie póki co. Dziwne ale no tak jest. Jedyne co mi zostaje to to ci napisałem. P30 jest tylko Lite albo Pro Lite jest słaby a Pro przekracza budżet. Rynek smartfonów jest obecnie strasznie beznadziejny... A wystarczyło żeby był jakiś nowszy LG g9 czy coś w ten deseń i bym nie miał problemu Daca w v30 nie używam prawie wcale bo nie słucham

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

ekspertem nie jestem, ale wybieranie telefonu z androidem do pracy to jak zakładanie koronkowej maseczki do walki z covidem.
    jabłka droższe, ale działają latami i zawsze są aktualne.
    ja nadal mam 6s (debiut w 2015 roku) i mam tegoroczny soft, 95% funkcji działających, nadal sprawą oryginalną baterię i zero problemów.

tak, za cenę androida nie kupisz jabłka, trzeba zapłacić więcej, ale nawet drogi android to dla mnie nadal taka dacia ze skórą w środku... niby wypas, ale z definicji dobre to nie będzie.

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Telefon w mojej pracy przydaje mi się tylko do dzwonienia do hurtowni pisania SMS do hurtowni zrobienia zdjęcia żarcia i wrzucenia na fanpage. I ogólnie do dzwonienia. Mam V30 od 2 lat nic się z nim nie dzieje i do tego co robię mi wystarcza więc Velvet tak samo wystarczy. Ja nie pracuje biznesowo mailowo z pdfami itd.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

U mnie w rodzinie są 4 A50 i 3 A40 kupione mniej więcej w ciągu 3 miesięcy od premiery i nie ma z nimi żadnego problemu, fakt że były kupione w MM (z oficjalnej dystrybucji za "normalną cenę") i nie posiadają żadnych nakładek operatora. Nie wiem gdzie Twój tata kupował telefon ale jeśli zapłacił za niego istotnie mniej to możliwe, że kupił chinola.
    Ja po półtorej roku użytkowania jestem tak samo zadowolony jak w pierwszym tygodniu - bateria trzyma tak samo długo, ekran jest duży i genialny - od nowości nie mam na nim folii i nie ma na nim żadnej ryski, przynajmniej takiej, którą widać gołym okiem. Jedyne co w A50 jest skopane to czytnik linii papilarnych - działa kiepsko i nie ma się co czarować, poza tym same plusy: nigdy nie zamula, bateria wytrzymuje bez problemu 24h i jeszcze zostanie od 30 do 50%, aktualizacje są dość częste (około raz na miesiąc lub dwa), zdjęcia są fajne, aczkolwiek z lustrzanką nie ma co porównywać, ale nie spotkałem kamerki internetowej do 500zł, która by dawała lepszy obraz więc przez parę ładnych tygodni robił u mnie za tymczasową kamerkę internetową.

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

W plusie na Abonament oryginalny telefon tak jak i teściowa. Z ojca A50 były jaja od początku po włożeniu słuchawek i wyjęciu telefon nie miał dzwięku, pierwszy serwis wymiana płyty głównej. Po dwóch dniach problem dalej wystepuje, drugi serwis wgranie nowego oprogramowania... Problem dalej występuje. Wkur****m się zabrałem tate za fraki do plusa sam jeszcze ogarnąłem jak to się objawia i dopiero to co ja im powiedziałem jak telefon się zachowuje doprowadziło do finalnej naprawy czyli wymiany modułu z gniazdem Jack głośnikiem i USB C. Teściowej telefon po prostu się czasami wiesza a jest oem z T-mobile. No cóż nie zaufam samsungowi i tyle nikt mnie nie namówi.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    ekspertem nie jestem, ale wybieranie telefonu z androidem do pracy to jak zakładanie koronkowej maseczki do walki z covidem.
    jabłka droższe, ale działają latami i zawsze są aktualne.
    ja nadal mam 6s (debiut w 2015 roku) i mam tegoroczny soft, 95% funkcji działających, nadal sprawą oryginalną baterię i zero problemów.

tak, za cenę androida nie kupisz jabłka, trzeba zapłacić więcej, ale nawet drogi android to dla mnie nadal taka dacia ze skórą w środku... niby wypas, ale z definicji dobre to nie będzie.
    Teściowa ma 6s chyba i to jest żuk w porównaniu do choćby A50. Nie wiem w czym IP ma być lepszy od tego średniaka: ma beznadziejny mały ekran, bateria realnie trzyma około połowę tego czasu co w szajsungu, pamięci w IP nie ma prawie w ogóle: jeśli w pracy musisz robić zdjęcia to bez chmury się nie obędzie, a w szajsungu masz 128GB i możesz kartę do 512GB włożyć. Szajsung naładuje się mniej więcej w 2/3 czasu co ten IP i będzie trzymać 2x dłużej (sprawdzone w praktyce) więc mając około 1500zł nie ma argumentu aby kupować IP - tak z czystego pragmatyzmu.

- - - Aktualizacja - - - -

AGENT - niestety cieciowe nakładki operatorów takie są, miałem przyjemność mieć z orange i play telefon i nigdy więcej. Nigdy przenigdy.

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Moje V30 jest z Playa i nie mam z nakładką żadnego problemu.

Uprawnienia umieszczania postów