Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Gwałty jeszcze zostały...
    Natomiast umknęła Wam inna ustawa przepchnięta pod stołem w nocy.
    Otóż uchwalono paragrafy, które dopuszczają przymus bezpośredni w przypadku gdy ktoś nie chce się np. zaszczepić.

Pamiętajcie: nic nie dzieje się wbrew pozorom przypadkiem.
    I na Żoliborzu w Warszawie siedzi jednak pod pewnym względem jednostka wybitna. Nie tylko wybitnie rozpie..... kraj, ale również wybitnie planuje i przeprowadza ten proceder. Wyrok TK nie pojawił się przypadkiem akurat w tym momencie.

Awatar manager
    Auto
    Fiesta/Rifter/reszta na sprzedaż

Domyślnie

Nie ma wątpliwości, że to przykrywka dla czegoś dużo grubszego.
    Gwałty jeszcze zostały, "jeszcze" to słowo klucz. Zostały też rozwody i życie na kocią łapę, jeszcze. Niedługo strach będzie mieć różową koszulę w szafie.

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez manager Zobacz posta
    Aż 3 tygodnie?

Swoją drogą, warunki izolacji to absurd. Bliska mi osoba miała pozytywny wynik, w weekend skończyła izolację, ale jej dziecko (5 miesięcy) ma dodatkowe 10 dni kwarantanny, bo było z chorą matką. Więc de facto oboje dalej muszą być w domu i bez kontaktu z innymi. Nikt nic nie wie, lekarze otwarcie negują rekomendacje WHO mówiące, że przestaje się zarażać po 8-10 dniach od wystąpienia objawów. MZ mówi o końcu izolacji po 13 dniach, ale po 3 dniach od ustąpienia objawów. Brak węchu czy duszności mogą utrzymywać się przez tygodnie. Jednym słowem burdel.
    Trochę z mojej winy, do lekarza zapisałem się dopiero tydzień po objawach, po tym jak jednej z osób z wesela wykryli korone i po tym jak węch mi nie chciał za bardzo wrócić po paru dniach. Później 2 dni czekania na "wizytę", później test, później 2 dni czekania na wynik... i 10 dni izolacji i się zbiera. Przez cały ten czas siedziałem w domu bo już było wiadomo co się szykuje. Z tą kwarantanną to jest dokładnie jak piszesz - generalnie jak się mieszka z osobą zakażoną to lepiej iść na test, wtedy krócej się siedzi w domu (jak wynik będzie też pozytywny). Tyle że z 5-miesięcznym dzieckiem to raczej niewykonalne.
    Co ciekawe, zero kontaktu ze strony sanepidu, policja ani razu u mnie nie była, aplikacji na telefon nie odpalę bo nie ma moich danych w systemie. Jednym słowem sanepid już dawno został przeciążony.
    Ostatnio edytowane przez misiek.gosu ; 23-10-2020 o 19:01

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Szitstorm jest właśnie wokół androida, bo jego możliwości i możliwości urządzeń na których pracuje przewyższają możliwości urządzeń apple'a i wtedy zaczyna się wymyślanie jaki to ios nie jest genialny i super hiper.
    Otóż to. Nic nie mam do iOS, to nie system dla mnie, ale ja komuś siedzi i nie przeszkadza mu płacenie jak za zboże, to jego sprawa.
    Ale stereotypy o Androidzie wśród ludzi, którzy od 5 lat nie mieli androida w rękach, mnie rozwalają.

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez vonski Zobacz posta
    Otóż to. Nic nie mam do iOS, to nie system dla mnie, ale ja komuś siedzi i nie przeszkadza mu płacenie jak za zboże, to jego sprawa.
    Ale stereotypy o Androidzie wśród ludzi, którzy od 5 lat nie mieli androida w rękach, mnie rozwalają.
    Stereotypy skądś się biorą... jak z francuskimi samochodami. W internecie to stereotyp. W życiu wychodzi, że z sufitu się to nie wzięło. Niech każdy kupuje co mu pasuje i tyle, z mojej strony EOD.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Gwałty jeszcze zostały...
    Natomiast umknęła Wam inna ustawa przepchnięta pod stołem w nocy.
    Otóż uchwalono paragrafy, które dopuszczają przymus bezpośredni w przypadku gdy ktoś nie chce się np. zaszczepić.

Pamiętajcie: nic nie dzieje się wbrew pozorom przypadkiem.
    I na Żoliborzu w Warszawie siedzi jednak pod pewnym względem jednostka wybitna. Nie tylko wybitnie rozpie..... kraj, ale również wybitnie planuje i przeprowadza ten proceder. Wyrok TK nie pojawił się przypadkiem akurat w tym momencie.
    Na "onetach" i "wupe" z protestu robiona jest pierwsza sprawa tymczasem DE przepychaja po cichu NS2. Za pare lat bedziemy za gaz placic 3x tyle co normalnie o ile nie bedziemy mieli problemow z "praworzadnoscia".

- - - Aktualizacja - - - -

Gdyby kaczor chcial rozpitolic kraj zrobilby to juz dawno.

Najsmutniejsze jest to, że cała ta "opozycja" wykorzystuje kobiety żeby dokopać kaczorowi.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Nic w tym kraju się obecnie nie dzieje bez wiedzy, polecenia i inicjatywy Kaczyńskiego, więc zarzuty w jego stronę jakże słuszne.
    Stwierdził, że w Sejmie, firmując własnym szyldem przepychać tego nie będzie, żeby tak ich wprost wszyscy wkurzeni (najdelikatniejsze słowo) nie utożsamiali, to sobie zrobił to rękoma TK, w którym większość z jego politycznego nadania. Cwane to. Robić swoje rękoma innych ludzi, a jemu przecież nic zarzucać nie można. To nie on przecież zdecydował/podpisał/wnioskował, to inni. Szkoda, że tego dziedzictwa swojego brata, które miał kontynuować (tak sam twierdził), któremu pomniki stawia, nie słucha w tak fundamentalnych kwestiach. Przecież sam Lech Kaczyński, wraz z małżonką, mówili jasno i wyraźnie, że kompromis jest dobry i nie wolno go naruszać.
    Ale jak to było? Emerytowany zbawca narodu? Jego wizja Polski warta poświęcenia, ale czy aby tylko gospodarki?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Zrozumcie - taka mamy konstytucje. Nie zabijamy kalek, nie zabijamy nieuleczalnie chorych i tak samo nie zabijamy nienarodzonych - zwykla konsekwencja podjetych kiedys decyzji.

Jesli np podczas porodu dojdzie do niedotlenienia co jest wielokrotnie czestszym przypadkiem niz powazne wady wrodzone, to takie dziecko mozna "usunac"? Ludzie, mamy 21 wiek i nie robmy z logiki kobiety lekkich obyczajow.

Takie niedotlenienie czesto konczy sie porazeniem mozgowym i nieodwracalnymi zmianami - czlowie wowczas cierpi jak rowniez cierpia domownicy i cala rodzina.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Ty jednak serio jesteś niedotleniony od dawna to wiedziałem. Rozejrzyj sie po swiecie i zrób loda jarusiowi.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ale o co Ci chodzi??? Argumenty jakies?

Masz w konstytucji jasno zapisane ochrone zycia od poczecia do naturalnej smierci wiec tk tak oglosil bo co mial innego oglosic.

Uprawnienia umieszczania postów