Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Grzegorz, patrzyłem również na kalkulator z Twojego linka (chyba najbardziej szczegółowy), ale nadal nie odzwierciedla tak do końca rzeczywistości. Na rysunku dystans między zaciskiem a fabryczną felgą jest spory. W realu jest to grubość kartki papieru.

Vector, tak zrobię - pojadę i obejrzę, najwyżej będę dwie stówki w plecy za paliwo, a nie 1600 za lipne koła.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    To korzystając z okazji że temat felg się rozwija, zmienię na inny Możecie polecić jakieś fajne seriale do obejrzenia ? W zasadzie jestem dość wybredny, a gust mam specyficzny. Jedyne co oglądam, to Elementary - 4 seria się już kończy więc powoli trzeba szukać czego innego. Niespecjalnie mam jednak pomysł czego. Odpadają jakieś nadprzyrodzone zombie itp. Coś przyziemnego, z fajną grą aktorską i akcją którą nie jest łatwo przewidzieć. Lubię filmy, które zmuszają do myślenia. Co oglądacie i możecie polecić ?
    Fargo, Wersal, Dom Grozy, Ripper Street, Peaky Blinders, Gallipoli, te seriale w ostatnim czasie obejrzałem i mogę je jak najbardziej polecić.

Domyślnie

Ja nigdy żadnych seriali nie oglądałem, ale ostatnio zacząłem Sherlocka i mnie mocno wciągnął, polecam

Domyślnie

Elementary to właśnie Sherlock, tylko IMO fajniejszy. Zacząłem wczoraj House of cards, wciągnęło mnie.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Jak kiedys do Hondy kupowalem felgi na allegro to koles mnie oszukal i mi wcisnal alusy ze zlym rozstawem srub. Wiec to tez sprawdz ;P

Co do seriali to ja polecam Orphan Black

Awatar Basti
    Auto
    Alfa R

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    To korzystając z okazji że temat felg się rozwija, zmienię na inny Możecie polecić jakieś fajne seriale do obejrzenia ? W zasadzie jestem dość wybredny, a gust mam specyficzny. Jedyne co oglądam, to Elementary - 4 seria się już kończy więc powoli trzeba szukać czego innego. Niespecjalnie mam jednak pomysł czego. Odpadają jakieś nadprzyrodzone zombie itp. Coś przyziemnego, z fajną grą aktorską i akcją którą nie jest łatwo przewidzieć. Lubię filmy, które zmuszają do myślenia. Co oglądacie i możecie polecić ?
    Most nad Sundem. Ja właśnie trzeci sezon zaczynam.
    Ambitny kryminał, nie przekoloryzowany, w specyficznym skandynawskim klimacie. Akcje również niełatwo przewidzieć. Zdecydowanie Ci polecam.

Awatar zychu
    Auto

Domyślnie

O! Moja baba to oglada i moge powiedziec, ze poleca ;p

Awatar Ferdynand Kiepski
    Auto
    Nie mam ale Paździoch ma Wartburga

Domyślnie

Ta kurde, seriale to każden jeden by se chciał oglądać ale robić w tym kraju to kurde nima komu!

Awatar zychu
    Auto

Domyślnie

I do tego klan sciagaja z anteny ;P

Awatar Kecaj
    Auto
    BMW 730i V8 '94, MB 230CE '90, BMW 328i Coupe '95, AR 164 2.0 V6 Turbo '93, BMW 520i Touring '96 itp

Domyślnie

Ej... ja wiem że często pytam tu o skrajnie różne samochody, ale taki mam rozstrzał planów, że ciężko to opanować
    Tym razem, bez ograniczeń modelowych, ale:
    - Modele aut wprowadzone do sprzedaży do 31/12/1986 bez względu na rok produkcji,
    - raczej samochody zachodnie, nic z tej strony granicy muru berlińskiego,
    - cena rozsądna dla przeciętnego kowalskiego... powiedzmy do 6tys. zł za sam samochód,

Jakieś propozycje?
    Są: '94 BMW E32 730i V8, '90 Mercedes-Benz W124 230CE, '95 BMW E36 328i Coupe, '89 Honda NTV600 Revere
    '93 Alfa Romeo 164 2.0 V6 Turbo, '96 BMW E34 520i Touring, '98 Skoda Pickup 1.9TD, '03 Mercedes W220 S500L 4matic, '04 Hyundai Getz 1.5CRDI
    Były: '93 Opel Frontera Sport 2.0, '94 BMW E36 320i Coupe, '98 Daewoo Espero 1.5 16V, '03 Alfa Romeo 166 2.4JTD,
    '93 Volkswagen Golf mk3 1.9TD, '98 Opel Astra G Caravan 1.6 16V

Uprawnienia umieszczania postów