Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Zasadniczo to jeszcze jest coś co poruszyłeś czyli synchronizacja między macbook i apple mini...
    Nie znam telefonu z Androidem, który by udźwignął projekty na których pracuje pewnie i bez zawieszeń - zawsze coś się działo. I tak, było to sprawdzane.
    Ja zasadniczo nie kupuje iPhone jako telefonu, bo dzwonić to każdy potrafi, ja kupuje stabilną i bezpieczną platformę do pracy.

Z tym yanosikiem to faktycznie jest jakiś problem, ale jeżeli da się to zrobić na android to kwestia producenta oprogramowania jest to, aby działało i na ios. Ja upraszczam to: jeżeli nie działa na ios to yanosik ma problem aby sie dostosowac do apple, bo juz od jakiegos (krótkiego) czasu sa aplikacje dzialajace w tle.

BTW o co chodzi ze huaweii po p10 nie maja google?
    Z tą ikonka Janosika to inna sprawa. Ios ma zablokowane takie rzeczy. Dlatego nie możesz mieć "dymka" z Janosika, messengera czy map Google.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ja uzywam onedrive jak chmury i mam caly pakiet office na windzie i fonie i 6TB dysku za smieszne pieniadze wiec mam wssystko zsynchronizowane caly czas. Co za pakiet tam masz w ios? Obecnie praktycznie kazdy cadowski program ma wersje na winde i andorida chocby w wersji viewera.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Otóż to. Notabene na Android Auto też to już nie działa.

Tapatalk @ Huawei P30

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Fanatyzm drajwera do zgnitego japka tłumaczę tym, że jest ze stolycy, a tam każdy patrzy na metki i loga, a to logo jest bardzo modne. U mnie w firmie jeden ziomeczek ma srajfona, którego również wychwala pod niebiosa, ale jak przychodzi co do czego i np chcę żeby wysłał dla mnie na mejla zdjęcia z jego telefonu, to co rusz są problemy, bo srajfon ma jakieś swoje spierniczone formaty plików. Ogólnie to przereklamowany szajs, przynajmniej trzykrotnie droższy niż faktycznie jest wart.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Byl czas kiedy wypuscili ip5 i ip6 ze japko mialo przewage ale obecnie nie widze racjonalnego argumentu bo konkurencja androidowa sie naprawde ogarnela i oferuje rozsadne urzadzenia za rozsadne pieniadze, szczegolnie patrzac przez pryzmat ios. Microsoft jak widac nie wytrzymal konkurencji choc ogolnie pomysl miei dobry. Tak czy siak mamy obecnie mega urzadzenia - parametry wiekszosci sredniakow zawstydza 5 letniego lapka ze sredniej polki.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Ja uzywam onedrive jak chmury i mam caly pakiet office na windzie i fonie i 6TB dysku za smieszne pieniadze wiec mam wssystko zsynchronizowane caly czas. Co za pakiet tam masz w ios? Obecnie praktycznie kazdy cadowski program ma wersje na winde i andorida chocby w wersji viewera.
    Po prostu AutoCAD, ori

Cytat Zamieszczone przez vonski Zobacz posta
    Otóż to. Notabene na Android Auto też to już nie działa.

Tapatalk @ Huawei P30
    No to faktycznie argumenty chłopaki tutaj mają solidne...

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Fanatyzm drajwera do zgnitego japka tłumaczę tym, że jest ze stolycy, a tam każdy patrzy na metki i loga, a to logo jest bardzo modne. U mnie w firmie jeden ziomeczek ma srajfona, którego również wychwala pod niebiosa, ale jak przychodzi co do czego i np chcę żeby wysłał dla mnie na mejla zdjęcia z jego telefonu, to co rusz są problemy, bo srajfon ma jakieś swoje spierniczone formaty plików. Ogólnie to przereklamowany szajs, przynajmniej trzykrotnie droższy niż faktycznie jest wart.
    Och tak! I na każdym samochodzie mam naklejkę Apple! Na busie nawet dwie! I jedną na czole
    Ceny - już*pisałem, są wysokie ALE... nie porównuje się*np. iPhone 12 PRO z Androidem za 1500 PLN. TOPOWY Samsung kosztuje 4849 PLN (S20+ z 5G). iPhone 12 PRO Max wychodzi 5699. I z jednej strony jest o 10 czy ileś % droższy, ale zasadniczo nie ma Androida. Ma pełne wsparcie producenta przez lekko 5 lat łącznie z aktualizacjami systemu.

Kolejne pytanie do Androidziarzy: jak kupie sobie Samsunga za 5 koła z jakąś-tam-wersją Androida, za rok wyjdzie nowa, to wejdzie aktualizacja na mój telefon?

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Samsung oficjalnie wspiera telefony 3 lata- 2 lata aktualizacji i potem rok poprawek bezpieczeństwa. Oficjalnie, bo czasem dłużej (S7 dalej dostaje czasem poprawki). Pixele podobnie, Sony też. Huawei też, do czasu bana.

Btw: te aktualizację guzik wnoszą

Tapatalk @ Huawei P30

Auto
    Kia Rio IV 1.4, Honda Accord VII 2.0

Domyślnie

Ogólnie Driver z tymi aktualizacjami Appla to taki trochę naciągany argument. Bateria po 3 latach jest do wyrzucenia i nie zawsze można wymienić ja na nową. Co z Ci z nowego iosa jak telefon Ci pada koło 12 ? Przerabiałem to na 6S Plusie i na 7. Ogólnie sam IOS jest naprawdę spoko, ale ja już nie jestem w stanie wyłożyć takiej kasie firmie , która ewidentnie rżnie klienta. Brak kostki do ładowarki ? Miniaturowe baterie ? W 11 chociaż normalna bateria była to w 12 musieli oczywiście przyciąć na czymś.

https://www.purepc.pl/apple-iphone-1...snapdragon-x55
    Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Przecież to żenada jest.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Po prostu AutoCAD, ori

No to faktycznie argumenty chłopaki tutaj mają solidne...

Och tak! I na każdym samochodzie mam naklejkę Apple! Na busie nawet dwie! I jedną na czole
    Ceny - już*pisałem, są wysokie ALE... nie porównuje się*np. iPhone 12 PRO z Androidem za 1500 PLN. TOPOWY Samsung kosztuje 4849 PLN (S20+ z 5G). iPhone 12 PRO Max wychodzi 5699. I z jednej strony jest o 10 czy ileś % droższy, ale zasadniczo nie ma Androida. Ma pełne wsparcie producenta przez lekko 5 lat łącznie z aktualizacjami systemu.

Kolejne pytanie do Androidziarzy: jak kupie sobie Samsunga za 5 koła z jakąś-tam-wersją Androida, za rok wyjdzie nowa, to wejdzie aktualizacja na mój telefon?
    Moj a50 dostal swiezego amdroida 10 okolo rok po zakupie telefonu. Do tego co okolo dwa miesiace czasami miesiac sa aktualozacje systemu.

- - - Aktualizacja - - - -

Dla mnie wydawanie 5k na telefon jest snobizmem w dzisiejszych czasach. Lepiej kupic mocnego sredniaka di 2k, wrzucic 512GB karte i doprawdy nie wiem co wiecej moze oferowac telefon 2 lub 3 razy drozszy.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Zamiast mocnego średniaka lepiej jest kupić 1-1,5 rocznego flagowca.

Uprawnienia umieszczania postów