Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ja mam na zbyciu dwa recaro 9-18kg z bazami. Nie sa obrotowe, za to wykonane przeciwpancernie. Mozna zamontowac na pasach albo bazie.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Ja to się rozglądam za fotelikiem 9-18 kg, bo już młody pomału wyrasta z nosidła (8 miesięcy i prawie 11 kg). Macie jakieś godne polecenia? Tylko wbrew ogólnej modzie i nagonce, nie chcę takiego w którym dziecko siedzi tyłem do kierunku jazdy. Najlepiej jakby była możliwość obrotu fotelika o 90 stopni.
    U mnie mloda juz sie przesiadla na wiekszy fotelkik i mam do oddania Cybex sirona i-size. W przypadku tego fotelika dziecko mozesz posadzic przodem lub tylem do kierunku jazdy. A czemu nie chcesz wozic mlodego tylem? Toretycznie powinno sie tak wozic dziecko jak najdluzej.

Moj fotelik nie posiada opcji obracania.

Czy ktos cos mi powie o odostawczakach? :P

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Jedyne co wiem o dostawczakach, to że "bus musi latać". Mam nadzieję, są pomogłem

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Teoretycznie bezpieczniej tyłem, ale co dziecko z nogami ma zrobić w takiej pozycji? No i nie wiem czy mu się będzie podobało patrzenie non stop w oparcie fotela 🤣

Awatar zychu
    Auto

Domyślnie

tez mialem rozkmine odnosnie nog, ale w takim wieku dziecko jest jeszcze w miare male.

Moja corka zaczela jezdzic przodem jak juz przestala sie meiscic, czyli w wieku ok.2 lat.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Sa dzieci wieksze i mniejsze wiec nie tyle wiek co wzrost decyduje. Nie w kazdym samochodzie wejdzie rwf , chyba ze z przodu krasnoludy siedza.

Auto
    BMW F31 340i Touring '17

Domyślnie

U mnie starsza siedziała tyłem do 3 lat i 9 mies. i nie narzakała ani na nogi, ani na widoki przez okno (Takata Midi). Jeździła by tak nawet dłużej, ale młodsza przestała się mieścić w swoim nosidle i trzeba było zwolnić dla niej większy fotelik. W jedynce ta Takata wymuszała mocne podsunięcie do przodu fotela pasażera (choć wciąż dało się tam jechać), a w trójce mieści się bez problemu.

Awatar zychu
    Auto

Domyślnie

U mnie ulga byla jak odwrocilismy corki fotelik, bo w koncu zona mogla soie fotel ustawic normalnie. Teraz mamy fotelik jolie bez basy to juz w ogole miejsca sie zrobilo. Juz nie potrzebuje duzego auta XD

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ta baza to przerost formy nad treścią wg mnie.

Uprawnienia umieszczania postów