Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Auto
    BMW F31 340i Touring '17

Domyślnie

Gratulacje, A4 wciąż moim zdaniem wygląda dobrze, chyba największa szkoda, że bez quattro. Gdy kupowałem trójkę też oglądałem A4, ale stojąca obok A6 poprzedniej generacji wnętrzem ją jednak przebijała wyraźnie, więc jakoś odciągnęła moją uwagę od A4 wtedy, tym bardziej, że przy oferowanych wtedy rabatach nie było między nimi przepaści cenowej.

Czas oczekiwania rzeczywiście nieco szokuje, tym bardziej, że jak ostatnio klikałem sobie po stockach BMW, Audi i MB to nawet jakiś wybór mają od ręki, gdy komuś podpasuje konfig. Cenowo jest teraz w ogóle jakieś pole do negocjacji, czy trzymają się sztywno cennika?

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Dzięki quattro trochę szkoda, ale jest jak jest. Trzeba było się trzymać pewnych limitów. Zawsze były 'ośki', więc w myśl zasady, że jak nie wiesz co tracisz, to jakoś mniej żal, nie ma wielkiej rozpaczy z tego powodu. Jest za to sporo wyposażenia dodatkowego, które bardziej umili poruszanie się po zakorkowanej aglomeracji, czy w trasie. Oprocz tego, wg wszelkich testów A4, nawet z przednim napędem prowadzi się nad wyraz dobrze (fajny test carwow na yt). Odczucia zza kierownicy wydają się to potwierdzać. Będzie adaptacyjny zawias, też trochę pomoże.

Rabaty to były kiedyś. Teraz dadzą garść akcesoriów, pakiety serwisowe, czy ubezpieczenie opon. Na stock z 2021 jest 6%... W BMW podobnie. Pule produkcyjne mniejsze, problemy z komponentami, rosnące ceny wszystkiego i jest jak jest. Do tego dilerzy wiedzą, że mają przewagę, bo wielu ludzi MUSI zamawiać auto czym prędzej, żeby w ogóle zdążyło dojechać we właściwym momencie.

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

Awatar Rules

Domyślnie

Świetny wybór, przyjemny w prowadzeniu, solidny i dopracowany samochód. Wbrew wiele opiniom wcale nie "nudny", mi zawsze sprawia radość zasiadanie za jego kierownicą.

Domyślnie

A4 to świetny wybór, zazdroszczę i wspolczuje okresu oczekiwania!

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Niby blisko kacapów mieszkam, ale to Warszawa będzie pierwszym celem...
    predzej przesmyk suwalski ;P

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Też prawda, jeszcze tego nie wiemy co i jak będzie.
    BTW W środę od 5:50 stałem w kolejce by złożyć wniosek o paszport dla dziecka (biuro otwarte od 7:40). Byłem piąty w kolejce, także i tak nieźle 😁
    Na paszport czeka się miesiąc więc standard mimo dużego zainteresowania.

Auto
    BMW F31 340i Touring '17

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Pytanie z innej beczki.

Czy rozliczaliscie juz pit? Od tego roku nie dziala aplikacja e-deklaracje ale za to niby jest wtyczka do pdf.
    Niestety ale od 3 dni ni dudu nie moge tego uruchomic. Zainstalowalem i odinstalowalem juz milion razy wszyskie potrzebne narzedzia zgodnie z instrukcja na stronie mf i nie dziala - blad ze nie ma wtyczki.
    Pomoc mf twierdzi, ze musi dzialac ze cos zle robie - gadanie ze sciana.
    Jesli mozecie sprawdzcie prosze.
    Walczyłem z tym ostatnie kilka dni i ostatecznie przed chwilą udało mi się wysłać PITa .

Generalnie najważniejsze to zainstalować Adobe Readera w wersji 32 bit i pilnować, by przypadkiem się sam nie zaktualizował na 64 bity.
    Potem zainstalować wtyczkę z MSI dostępnego na tej stronie: https://www.podatki.gov.pl/e-deklara...ormularzy-pdf/ następnie zrestartować kompa, sprawdzić, czy się pojawiła wtyczka w Readerze, jak nie, to znowu odpalić MSI, "naprawić", po którymś razie powinno się udać .

Ja potem utknąłem na tym, że nie przyjmował "autoryzacji" kwotą z zeszłego roku. Okazało się, że wtyczka zlikwidowała polskie znaki z mojego nazwiska przed wysyłką, co się nie zgadzało z danymi w MF. Ostatecznie zainstalowałem tę wtyczkę na innym kompie z Windowsem po polsku i wtedy polskie znaki się uchowały, PIT się wysłał, pierwsza próba pobrania UPO zakończyła się blue screenem, widzianym przeze mnie po raz pierwszy od ładnych kilku miesięcy, jak nie lat . Ale za drugim razem UPO już się pobrało i jestem szczęśliwy . Już nawet w międzyczasie przeglądałem na szybko dokumentację do API, żeby jakimś Postmanem puścić samemu tego XMLa z PITem, ale to już chyba prościej by było pójść na pocztę i wysłać w kopercie, no i mniejsze ryzyko, że coś pójdzie nie tak.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ale jaja :-). Dzieki za info. Przechodzilem przez problemy z wersja 64 bit. Najgorzej bylo znalezc instalator dla 32 bitowej. Jak juz to sie udalo to szlo w miare gladko tylko z UPO byl problem - seria bledow, po ktorejs probie udalo sie w koncu.
    Glupota totalna. Stara apka e-deklaracje dzialala swietnie tyle lat. Nie rozumiem celu tej zmiany.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Kurde to mnie pocieszyliście. Czeka mnie rozliczenie całej rodziny, a tu zapowiadają się takie schody...

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Ja się rozliczyłem przez stronę internetową i profil zaufany. Tak samo rozliczyłem rodziców i dwie ciotki, tylko u nich potwierdzałem danymi za zeszły rok.

Uprawnienia umieszczania postów