Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Domyślnie

U mnie można bez problemu. Autodna podobnie jak inne tego typu strony nie ma żadnych informacji z bazy producenta pojazdu, więc z ASO nie ma tam niczego.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Ostatnio korzystałem z AutoDNA, ogólnie to zbyt wiele się nie dowiedziałem, auto było sprowadzone z zagranicy(Niemiec), w raporcie nie było nawet przeglądów gwarancyjnych.
    Ograniczyło się do wyposażenia po rozkodowaniu VIN'u, zdjęć z aukcji i noty z ubezpieczalni odnośnie wysokości szkody(bez opisu, bez zdjęć), aha no i przebieg od kiedy auto jest w Polsce, czyli to co można za darmo sprawdzić na historii pojazdu.
    W sumie to poza notką o wysokości szkody, całą resztę rzeczy można było sprawdzić za darmo dysponując vinem.

Awatar Rules

Domyślnie

W wypadku samochodu przeznaczonego do bicia rekordów prędkości zginęła Jessi Combs, oprócz sportów samochodowych znana także z programów "Poturbowani" i "Pogromcy mitów".

https://eurosport.tvn24.pl/inne,132/...ci,965008.html

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    U mnie można bez problemu. Autodna podobnie jak inne tego typu strony nie ma żadnych informacji z bazy producenta pojazdu, więc z ASO nie ma tam niczego.
    Wyslalem Ci PM

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Na AutoDNA szkoda pieniedzy. Lepiej do aso sie odezwac (przy okazji stwierdzisz czy to co w ksiazce masz jest prawdziwe).

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Pytanie. Jakie forum lub grupa na FB polecacie na zglebianie wiedzy o moim Scenicu? :>
    Mind Full of Colors.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Teraz po zakupie to już lepiej nie zgłębiaj, po co się stresować 😉 Ciesz się że działa i czerp radość z użytkowania 😁

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    Pytanie. Jakie forum lub grupa na FB polecacie na zglebianie wiedzy o moim Scenicu? :>
    Szukaj pod hasłami: "jasnowidzowie i szamani"

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

@@Driv3r: grupy BMW mnie nie interesują :-)

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    Mind Full of Colors.

Awatar Kecaj
    Auto
    BMW 730i V8 '94, MB 230CE '90, BMW 328i Coupe '95, Opel Astra G Caravan '98, AR 164 2.0 V6 Turbo '93

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez manager Zobacz posta
    Błagam, nie kradnij mi marzenia i nie szukaj Vette C4
    Corvette to kiedyś kupię, ale C1
    A teraz tak luźno oglądam coś okropnie wielkiego i bezsensownego w naszych warunkach - Cadillac Coupe DeVille mi się marzy na przykład, im starszy tym lepiej
    Znajomy z mojej wsi ma już od ładnych paru lat Lincolna Continentala z 1978r i Buick'a Electra Custom 1973 bodajże - auta wychuchane, odmalowane, ale ja bym wyblakniętym od kalifornijskiego słońca, aczkolwiek nieskorodowanym Caddym nie pogardził

Zwyczajnie mam fazę na 3 biegowy automat z wajchą przy kierownicy i silnik o pojemności okolic zgrzewki wody mineralnej, a mocy pewnie mniejszej niż średnia mocy moich obecnych pojazdów

Więc mowa o samochodzie z lat 80tych lub wcześniej, z naciskiem na wcześniej
    '94 BMW E32 730i V8 Calypsorot Metallic/ '90 Mercedes-Benz W124 230CE Almandinrot Metallic / '95 BMW E36 328i Coupe / '89 Honda NTV600 Revere
    '98 Opel Astra Caravan 1.6 16V Elegance / '93 Alfa Romeo 164 Super 2.0 V6 Turbo
    ex '93 Opel Frontera A Sport, '94 BMW E36 320i Coupe, '98 Daewoo Espero 1.5 16V, '93 Volkswagen Golf mk3 1.9TD

Uprawnienia umieszczania postów