Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Domyślnie

Szakal, ja mam wrażenie że nowa Corolla jest pod względem praktyczności zauważalnie gorsza od Aurisa. Vany są super pod względem schowków, szczególnie właśnie francuskie.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Szkoda tylko, że minivany są gatunkiem zagrożonym wymarciem ;/

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Nowe vany to karykatura, w salonie renówki sam sprzedawca łapał się za głowę co oni zrobili z tymi samochodami. Sami mają na stanie salony EIV 2.0dci i mówił, że będą go mieli aż nie rozbiją albo się nie rozleci, bo jak trzeba gdzieś jechać i się zapakować to nie ma lepszego samochodu, EV do pięt nie dorasta wielkością oraz funkcjonalnością. Podobnie scenic - III generacja była świetna a IV to klapa pod względem funkcjonalnym i do tego w PL praktycznie nie ma demówki a kupić można (do produkcji) tylko wersję grand. Ech, suvoza w ludzi weszła, z suvów chyba tylko 5008 ma 3 isofixy z tyłu zachowując przy tym sensowny bagażnik.

Awatar zychu
    Auto

Domyślnie

I coś czuję pismo nosem, że po scenicu będę się przesiadał w Berlingo lub coś innego tej klasy.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    Zapomniałem o drugim schowku w podłokietniku ;b pod tym względem scenic bije na głowę wiele aut :b

Słyszałem, że aktualny scenic i Espace są ciaśniejsze od poprzedników oraz uboższe w schowki.

Schowek w podłokietniku to jest petarda. Rodzice mają szczeniaka II i ten samochód naprawdę daje radę. Praktycznością i przestrzenią zawstydza cały segment kompaktowych suvów.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Rodzice mają szczeniaka II i ten samochód naprawdę daje radę. Praktycznością i przestrzenią zawstydza cały segment kompaktowych suvów.
    No nie wiem, ja mam Scenica II i mimo że ma dużo schowków, to kompletnie nie ma w nim gdzie w nim położyć telefonu. W Berlingo nie mam tego problemu.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Jak mialem lagune bez bt to telefon wrzucalem w uchwyt na szybie. Teraz jak mam bt trzymam w kieszeni albo wrzucam na szybe jak chce z nawi korzystac. Nie widze sensu wkladac telefonu w jakies schowki szczegolnie jesli samochod nie ma screen mirroring i/lub bt.

Awatar zychu
    Auto

Domyślnie

Poza tym przy scenicu II raczej nikt nie myślał o wygodnym miejscu na telefon. A w Berlingo agenta to raczej przypadek

Mi z bajerów w aucie marzy się android auto

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Układ jezdny: vw jeździ się jak w grze komputerowej, skręca, buja się i tyle, accord to zupełnie inna liga nieosiągalna dla vw.
    .
    Aż mi się ten test przypomniał:
    Ostatnio edytowane przez dżony ; 13-09-2020 o 19:13

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    Poza tym przy scenicu II raczej nikt nie myślał o wygodnym miejscu na telefon. A w Berlingo agenta to raczej przypadek

Mi z bajerów w aucie marzy się android auto

Nie rozumiem tych zachwytów Android Auto. Póki nie będzie w pełni konfigurowalne, to dla mnie jest bezużyteczne.
    W trasę jeżdżę zawsze z Google Mapa i wiszącą ikoną Yanosika. A w AA nie da się tego zrobić, jak i wielu innych rzeczy.

Tapatalk @ Huawei P30

Uprawnienia umieszczania postów