Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Jaką najlepszą trasę wybrać z Wawy do Pragi?

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

A2 -> A1 -> S8 -> 8

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Czy wy też się spotkaliscie z zafarbem wyświetlaczy amoledowych w komórkach? Niedawno kupiłem s7 I powiem że jestem rozczarowany. Mam już 3 egzemplarz i z każdym razem wychodzi różowa poswiata.

- - - Aktualizacja - - - -

Oprocz tego mam jeszcze stara poczciwa s4 i tam jednorodnosc wyswietlacza jak i katy widzenia sa o klase lepsze niz w s7.

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Czy ja dobrze rozumiem, ze kupiles dwa razy s7, oba mialy problematyczny wyswietlacz, wiec postanowiles kupic trzeciego?

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ta. Jasne ☺. Kupilem przez @ z odbiorem osobistym i sklep wymienia na nowe. Sam sprzedawca przyznal mi racje ze kolory sa nie teges i wymienia bez zajakniecia.

Poszperalem troche na forach i niestety problem amoledow z podbarwieniem jest powszechny. Najgorzej podobno z s8 pod tym wzgledem.

Szkoda ze nie wiedzialem o tym wczesniej. Po bardzo udanej s4 myslalem ze s7 to formalnosc. Swoja droga podczas ogladania filmikow na yt podbarwienie nie przeszkadza bardzo a kolory ogolnie rzecz ujmujac sa bardzo nasycone a kontrast nieziemski wrecz. Tylko to niekednorodne podbarwienie denerwuje.
    Fotografuje hobbystycznie i jestem troche wyczulony na kolory. W skrocie rzecz ujmujac - nie ma bialego koloru ani szarego. Kazdy jest troche podbarwiony.

Wiec jak bedziecie kupowac cos z amoledem to beware. W samsungach tint jest czerwony/purpurowy. W iphoneach idzie to bardziej w zolc.
    Wada polega tez na tym ze katy widzenia sa slabe. Przy sprawnym amoledzie do 60 stopni albo i lepiej masz ciagle taki sam obraz. Przy wadliwym obrot powoduje ze podbarwienie sie zmienia.

W tym egzemplarzu co mam teraz najgorsze podbarwiwnie jest przy patrzeniu na wprost. Ech... kontrola jakosci.

Co ciekawe problem pojawia sie po nagrzaniu telefonu. Jak jest zimny to zjawisko jest mnieksze. Jak popracuje troche albo sie naladuje to daje az przykro patrzec.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Bawiłaś się ustawieniami? Samsung próbował się ratować i dał możliwość ręcznego ustawienia balansu bieli wyświetlacza, a także osobnej regulacji palety RGB. W S8 miałem bardzo delikatną poświatę różowawą i tymi ustawieniami dało się to bez problemu zlikwidować. Teraz mam od premiery S10+ i chyba udało im się uporać z problemem, bo ustawień zaawansowanych wyświetlacza w ogóle nie ruszałem.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Domyślnie

Ja przez kolory Amoleda wziąłem P10 zamiast S7. A z samego Amoleda byłem bardzo zadowolony w Lumii 735 - wszyscy straszyli wypalaniem, a ja 3 lata na nawigacji jeździłem prawie codziennie i zero tego typu objawów. Mimo wszystko z P10 jestem bardzo zadowolony i nie żałuję, a ma już prawie 2 lata - śmiga jak nowy ciągle.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Auto
    służbowe

Domyślnie

Ja na szczęście wyleczyłem się z kolejnego samsunga i już nie wrócę do przereklamowanego i przecenionego badziewia. Wybór padł na One Plus 6 i szczerze polecam, Szybkość i płynność pracy to inna jakość w porównaniu do S9 czy Note 9. Kompletnie nic nie zwalnia, telefonu nie da się zamulić, nie zawiesza się i nie zwalnia z czasem (co było przypadłością każdego samsunga, którego użytkowałem) Exynos 9810 w samsungu jest tylko na papierze szybszy od snapdragona 845 w OnePlusie. No i żadnych probelelmów z Amoledem...
    ----------------------------
    Aaron Szechter (Adam Michnik) - Polacy to stado tępych baranów (już nieaktualne)

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rowerek Zobacz posta
    Bawiłaś się ustawieniami? Samsung próbował się ratować i dał możliwość ręcznego ustawienia balansu bieli wyświetlacza, a także osobnej regulacji palety RGB. W S8 miałem bardzo delikatną poświatę różowawą i tymi ustawieniami dało się to bez problemu zlikwidować. Teraz mam od premiery S10+ i chyba udało im się uporać z problemem, bo ustawień zaawansowanych wyświetlacza w ogóle nie ruszałem.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
    Zmienialem ustawienia zaawansowane i efekt jest co najwyzej taki ze czerwony zdejme ale i tak poswiata wystepuje. Jest to ewidentny problem z wyswietlaczem.

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Ja przez kolory Amoleda wziąłem P10 zamiast S7. A z samego Amoleda byłem bardzo zadowolony w Lumii 735 - wszyscy straszyli wypalaniem, a ja 3 lata na nawigacji jeździłem prawie codziennie i zero tego typu objawów. Mimo wszystko z P10 jestem bardzo zadowolony i nie żałuję, a ma już prawie 2 lata - śmiga jak nowy ciągle.
    W s4 tez wypalania nie ma a uzywam go od 3 lat dosc intensywnie.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    A2 -> A1 -> S8 -> 8
    Dzieki, jutro o 6 ruszamy.

Uprawnienia umieszczania postów