Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ta sama plyta co c4 spacetourer wiec chyba na kompakcie, ale przestronny. Na pewno lepiej niz scenic ktory zly nie byl.

- - - Aktualizacja - - - -

Sprawdzalem - w c4 aircross nie ma 1.6 puretech tylko 1.2.

Czy ktos to ogarnie? Wydali mnostwo siana na puretechy, zarowno 1.2 jak 1.6 i tego drugiego olali. To wyglada jak polityka Fiata czyli "wczytano protokol destrukcji".

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Buzzer jakie masz kapcie całoroczne i czy polecasz, bo coś kojarzę że zakładałeś takie do Citroëna i byłeś zadowolony.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Goodyear vector 4 seasons gen3. Zdania nie zmieniam - po prawie 1.5roku dalej super jezdza. W obecnej pogodzie zimowki goodyeara w mondeo daja duzo mniejsza pewnosc szczegolnie przy hamowaniu, jest to wyrazna roznica. Zima za to w trakcji nie widzialem roznicy w zadna strone.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Również bardzo polecam całoroczne Goodyear, mam co prawda Gen 2, ale jeżdżę na nich prawie 3 lata, zrobiłem ponad 30 tys. i ani razu nie żałowałem ich zakupu. Latem fajnie kleją, dobrze odprowadzają wodę, zimą wymiękają tylko na lodzie, jak każda opona zimowa. Świetna opona!

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Ja bardzo zaluje ze do mondka nie kupilem calorocznych tylko poszedlem w dwa komplety. Zaoszczedzil bym sporo forsy i czasu.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cena też niezła 2,4 tys zł.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Jaki rozmiar? Moze poszukaj tanszych rozmiarow o ile sa dopuszczone do uzytku. Wez tez pod uwage ze teraz wszystko drogie jak diabli wiec kazdy komplet premium to 2k jak nic.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Zdrożały te opony, miesiąc temu kupowałem 2 szt. (bo rozprułem na łódzkich dziurach...) I były 116 zł droższe niż w połowie 2019 r. (407 vs 523 w rozmiarze 225/45 R17).

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez QbaKuba Zobacz posta
    Panowie, a jakim SUVem warto by się zainteresować? Jak się moja Mama dowiedziała, że jeżdżę po salonach to stwierdziła, że też chce �� Wczoraj byliśmy w Hyundaiu. I30 niestety nie było, ale stało kilka Tusconów i Mama już prawie zamówiła jednego.
    Moglibyście podrzucić jakieś alternatywy dla Tuscona 1.6 turbo benzyna 150km tak do 120/130 tys.? Duster znany. Sportage, z uwagi na to, że dopiero wchodzi, wolałbym uniknąć. Czy Tiguan i T-roc mają te same problemy z oprogramowaniem co Golf i Octavia?
    Sportage to technicznie to samo co Tucson, więc za bardzo nie ma się czego obawiać.
    Mi Tucson już strasznie się opatrzył, mimo że nowy, to jest tego mnóstwo.
    Rzuć se okiem na Xceeda jeśli nie za mały.

Tapatalk @ Huawei P30

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Mam poczucie, że nie kupuje się nowego auta niedługo po premierze Ale w zasadzie słuszna uwaga, technicznie to są te same auta. Zgoda, że się opatrzył, u mnie też jeździ mnóstwo Tusconów. Jestem pewien, że zaraz będzie też jeździć tyle Sportagów hehe
    XCeeda chce rodzicom pokazać, bo mnie też się podoba Ma bardzo przyjemne wnętrze.
    Ten 1,6 tgdi to znana jednostka i widzę, że problemy sprawia tylko filtr GPF. Natomiast jest niewiele informacji o silniku 1,5 tgdi z Ceeda i pochodnych.

Dzięki Vonski

Uprawnienia umieszczania postów