Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

a z własnego lokum nie ma jak wrócić .. do własnego lokum, aby roboty już nie widzieć.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

No w moim przypadku to tak wygląda ;b

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Domyślnie

Jeszcze z pół roku i możliwość pracy z biura będzie benefitem w korpo

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

dobre..i faktycznie.. to jak to bedzie szlo, zadzwonią hunterzy i bed nawijać "u nas posiedzisz z dala od rodzinki a jezeli jej nie masz to zostaniesz po godzinach, za free cię przebadamy i spotkasz fantastyczne kolezanki bez posrednictwa kamerki i maski.."

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cała ta pandemia to jeden wielki cyrk. Prawda jest okrutna, ale światu brakuje wielkiej wojny. Obecnie żyjemy w czasach najdłuższego na świecie pokoju. "Wielcy" tego świata muszą jakoś szeregowych ludzi "trzymać za twarze". Straszenie kryzysem nie bardzo się opłaca i średnio działa to trzeba straszyć inaczej.
    Gdyby wirus był rzeczywiście śmiertelnie groźny, to przywódcy największych państw by siedzieli w zamknięciu a mam wrażenie, że im ktoś jest bogatszy tym na więcej sobie obecnie pozwala.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

A tak naprawdę to tego cholernego nietoperza to przysłało UFO, ponieważ chcą skolonizować naszą planetę.

Ujmę to tak: o "ściemie" związanej z pandemią najgłośniej wyrażają się Ci, którzy nie mieli do czynienia z dramatem poszkodowanych. Przyjaciel moich rodziców po ponad trzech tygodniach w szpitalu dosłownie "ledwo dycha". Płuca zniszczone w 80%. Żadnego wysiłku, żadnego sportu. Wchodzenie po schodach sprawia mu trudności.

Drugi przypadek: matka przyjaciela mojej żony z Hiszpanii. Blisko trzy tygodnie śpiączki klinicznej, poważne uszkodzenia płuc i zmiany neurologiczne.

Owszem - panika jest duża, mocno nasilana przez media. Ale zagrożenie faktycznie istnieje, jednak uniknięcie go jest po prostu kwestią zdrowego rozsądku. Jestem aktualnie we Włoszech - przeprowadzaliśmy się tutaj pomiędzy mieszkaniami, żona od października powinna wrócić do pracy tutaj na miejscu w jakimś nowym reżimie sanitarnym. Życie toczy się normalnie, ale wszyscy grzecznie chodzą w maseczkach na ulicach (choć obowiązek jest pomiędzy 18 a 6 rano, a nie przez cały dzień). Upały jakoś nie przeszkadzają, nie ma marudzenia na temperatury. Mus to mus i tyle. Nosaczy też się w zasadzie nie widuje.
    #drivetastefully

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Serio uważacie, że to od nietoperza? Prędzej to z jakiegoś labu zostało wyniesione (celowo bądź nie). Niestety ale przed cyrkiem koronawirusowym też zdarzały się przypadki ciężkich powikłań pogrypowych co jest statystycznie normalne, mój bliski znajomy zlekceważył sezonową grypę i prawie się przekręcił. Do dzisiaj (po paru latach) nie wrócił do pełnej sprawności płuc, takich przypadków jest bardzo dużo. Innymi słowy, gdyby śledzić przebieg sezonowej grypy/angin wraz z powikłaniami to otrzymalibyśmy obraz podobny do tego, co jest serwowane obecnie. Problem z tym wirusem jest taki, że początkowe objawy są lekceważone, później jak się choroba już rozkręci i wejdą powikłania to często jest bardzo źle.
    25 lat temu jak ktoś dostał grypę to miał leżeć a teraz "walnę kawusię i będzie git".

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Ściema czy tez nie mogło by sie juz to wariactwo skonczyć bo oszaleć można... Wszedzie chorda ludzi. Nikt nie pojechal na urlop za granicę a nad morzem 15 ludzi na m2...

Wysłane z mojego LM-K410 przy użyciu Tapatalka

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Cieszmy sie poki co wolnoscia, bo coraz wiecej ludzi powaznie przewiduje kolejny lockdown na jesieni. Znow pewnie bedzie zamykanie granic itp

Co do Wloch, to bylem na poczatku lipca I zostalem bardzo mile zaskoczony jak 'dojrzale' do tego tam podchodza, wrecz nie 'po wlosku'.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Jakby Twoich krajanów wywozili wojskowymi kordonami, nogami do przodu, to też by otrzeźwienie przyszło. Wcześniej tacy zdyscyplinowani nie byli.
    U Nas, nie wiem dlaczego, ale jest jakieś chore rozluźnienie "na wakacjach". Jakby hasło urlop magicznie zawieszało wirusa...
    Osobiście olałem wakacje, siedzę na dupie i nie jeżdżę w zbiorowiska. Kwestia pewnej odpowiedzialności.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów