Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez b707 Zobacz posta
    Nie... możesz dać za to lajka Kociej Bandzie
    Nie mogę
    Mój stosunek do kotów jest taki, że jestem w ciężkim szoku, jak ten "gatunek" przetrwał ewolucję.

Tak się składa, że do kundelka oraz Westa jutro dołączy szczeniak Owczarka Flandryjskiego

AGENT: kurcze w tym konkretnym przypadku trudno się z Tobą nie zgodzić - oberwałeś Ty za całokształt (ale z drugiej strony najbardziej przeginasz) ale parę innych osób ma też za uszami.

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Ja miałem parę lat temu podobne podejście. Ale od kiedy mam koty pod dachem to przyznam, że cwane bestie;-)

A Westa też będziemy w pewnym momencie mieli bo luba je uwielbia.

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Ja mogę czuć się źle jak najeżdżacie na Polskę, Kościół Katolicji, czy wartości narodowe, ale co tam, ważne żebym był tolerancyjny dla mniejszości lpg czy jak to tam się nazywa. Gdzie zatem jest twoja tolerancja? Tym bardziej, że mnie obrażasz czy Macierewicza.
    Agent, ochłoń. Sam sprowadzasz najpierw dyskusje do poziomu rynsztoku, jedziesz po lewicy, KODzie i Tusku.... a jednocześnie boli Cie gdy inni schodzą do Twojego poziomu i obrażają Kaczyńskiego czy Macierewicza. A teraz dodatkowo robisz z Siebie kozła ofiarnego.

Czytaj ze zrozumieniem.
    ze względu na pochodzenie/orientacje, na mój stan wiedzy nie są akceptowalne na tym forum
    Tu nie chodzi o jechanie po Tusku czy PO, a jechanie po innych ze względu na kolor skóry, wyznanie czy orientacje (na co ktoś Ci już zwrócił uwagę). A takie ataki wychodzą tylko od Ciebie. Nikt tu nie jedzie po Tobie (lub innych), za to że jesteś białym heteroseksualnym katolikiem. Zresztą znając życie to pewnie większość uczestników tej dyskusji klasyfikuje się do w/w grupy... aczkolwiek apostazja coraz popularniejsza.

Dlatego po raz ostatni... ochłoń
    Ostatnio edytowane przez b707 ; 02-11-2019 o 13:58
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

b707 pamiętaj, że West to Terrier, trafisz takiego, co ma porządny genotyp i nie oduczysz polowania na... koty.
    Mi niedawno zdechła 9-cio letnia suczka. Miałem "od nowości", w W-wie jak mieszkałem to typowy kanapowiec. Ale na wsi typowy terier polujący. Miała jakiś czas temu operację - rozpruty cały bok, wycięcie nowotworu. Dwa dni leżała bez sił obolała na lekach. Trzeciego dnia ledwo łaziła. Kot poczuł się zbyt pewnie. I west ugryzł kota w tyłek tak, że trzeba było do weterynarza.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Ja mogę czuć się źle jak najeżdżacie na Polskę, Kościół Katolicji, czy wartości narodowe, ale co tam, ważne żebym był tolerancyjny dla mniejszości lpg czy jak to tam się nazywa. Gdzie zatem jest twoja tolerancja? Tym bardziej, że mnie obrażasz czy Macierewicza.

Natomiast jak widzę akceptowalne jest obrażanie ludzi/formacji, których ty też nienawidzisz, np:

Akceptujesz, gdy ktoś pisze o Kościele Katolickim "szambo", a nie akceptujesz, że nazwałem tuska zdrajcą narodu? Zdrajca tusk jest określeniem niepoprawnym politycznie, ale macierewicz chory psychicznie to już jest w porządku, no nie? To są twoje podwójne standardy. Teraz tylko możesz wykasować to do śmietnika (nie zapomnij nazwać tematu w jakiś obraźliwy dla mnie sposób, choć to nie ja zacząłem tutaj ten temat), albo zbanować mnie, wtedy będziesz mógł dalej pisać tą swoją kwiecistą mową, walcząc z językiem nienawiści, ja nie będę mógł już się obronić - idealnie, co nie?
    Jak ty mnie teraz zaimponowales.
    Hasla "poprawnosc polityczna" oraz "mowa nienawisci" to jest rak toczacy wspolczesne spoleczenstwa. Trzeba z tym walczyc.

Awatar manager
    Auto
    W124/Multipla

Domyślnie

Ogniem i mieczem

aczkolwiek apostazja coraz popularniejsza.
    wegetarianizm też

Ja miałem parę lat temu podobne podejście. Ale od kiedy mam koty pod dachem to przyznam, że cwane bestie;-)
    Dużo zależy od przypadku - jeszcze do niedawna bardzo nie lubiłem kotów. Traf chciał, że u kolegi ojca okociła się przybłęda i trzeba było coś z tym zrobić, jeden z kociaków trafił do bliskiej rodziny (ja po 12 latach z huskim nie chcę już zwierzaka ) - cholera, ten kot jest genialny. Inteligentniejszy od niejednego psa, dzielny (wygonił wszystkie psy z okolicy), słucha się i mega pieszczoch.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Koty sa mega zwierzetami. Pies to taki mamisynus co najwyzej wyrosnie. Koty sa o niebo madrzejsze i maja na wszystko wyrabane co ich bezposrednio nie dotyczy.

Awatar Kecaj
    Auto
    BMW 730i V8 '94, MB 230CE '90, BMW 328i Coupe '95, AR 164 2.0 V6 Turbo '93, BMW 520i Touring '96

Domyślnie

Dlatego to kot jest zwierzęciem sami wiecie kogo - TegoKtóregoImieniaNieWolnoWymawiać !
    '94 BMW E32 730i V8, '90 Mercedes-Benz W124 230CE, '95 BMW E36 328i Coupe, '89 Honda NTV600 Revere
    '93 Alfa Romeo 164 Super 2.0 V6 Turbo, '96 BMW E34 520i Touring / ex '93 Opel Frontera A Sport, '94 BMW E36 320i Coupe, '98 Daewoo Espero 1.5 16V, '03 Alfa Romeo 166 2.4JTD, '93 Volkswagen Golf mk3 1.9TD, '98 Opel Astra Caravan 1.6 16V Elegance

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Psy też są super. Wszystko zalezy na jakiś charakter się trafi i jak wychował właściciel.

Przy rasowych psach trzeba też się mierzyć z tym do czego kiedyś były przeznaczone.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    Mind Full of Colors.

Awatar Kecaj
    Auto
    BMW 730i V8 '94, MB 230CE '90, BMW 328i Coupe '95, AR 164 2.0 V6 Turbo '93, BMW 520i Touring '96

Domyślnie

Fajnie się robi w tym temacie, najpierw polityka, teraz KOTY vs PSY, następne będzie LPG vs DIESEL!

Od razu mówię: PiSu jestem przeciwnikiem, kocham psy, a koty akceptuję, a LPG vs Diesel to ciężki temat w którym nie umiałbym tak po prostu zdecydować w ciemno
    '94 BMW E32 730i V8, '90 Mercedes-Benz W124 230CE, '95 BMW E36 328i Coupe, '89 Honda NTV600 Revere
    '93 Alfa Romeo 164 Super 2.0 V6 Turbo, '96 BMW E34 520i Touring / ex '93 Opel Frontera A Sport, '94 BMW E36 320i Coupe, '98 Daewoo Espero 1.5 16V, '03 Alfa Romeo 166 2.4JTD, '93 Volkswagen Golf mk3 1.9TD, '98 Opel Astra Caravan 1.6 16V Elegance

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Jeszcze mozna dorzucić kilka wojenek...
    iOS vs Android, pc vs konsola, Pepsi vs cola xd

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    Mind Full of Colors.

Uprawnienia umieszczania postów