Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

@Vectror: ja pamiętam na gran canarii jak miałem Twingo 0.9 TCe to czasem górki na jedynce musiałem brać xd takie silniczek to może fajny, ale po płaskim terenie :d

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    Mind Full of Colors.

Domyślnie

Ja mam ten sam problem, biedaczek na dwójce nie może się podciągnąć często

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

To czemu wypożyczacie takie paździerze w kraju, który ma najtańszy wynajem w Europie? Ja 2 tyg temu po Majorce śmigałem... Mustangiem Convertible

Tapatalk @ Galaxy S10e

Domyślnie

Po urlopie przesiadam się do Golfa, wolę narzekać 2 tygodnie i resztę roku jeździć lepszym autem, niż odwrotnie

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

A ja tam zawsze traktuje wyjazdy jako okazję do potestowania jakiś ciekawych furek... Nie zawsze się da, ale staram się

Tapatalk @ Galaxy S10e

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Ja tak robiłem, żeby było tanio ;b

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    Mind Full of Colors.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Co to znaczy mgłowe spryskiwacze?
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Tworza mgielke a nie sikaja w konkretne miejsce. Jak sa dobrze ustawione i pompka nie ma przerostu prostaty to genialnie spryskuje to szybe.

Domyślnie

Dobra, zrobiłem Clio prawie 1000km i wnioski mam takie:

- spalanie z tankowań to równe 7l/100km. Szału nie ma, ale też go nie oszczedzałem, zapowiadało się na więcej,

- skrzynia po 1000km tak samo fatalna jak wcześniej, nie przyzwyczaiłem się,

- kultura pracy silnika też,

- deska nadal okrutnie odbija się w szybie,

- fotele są średnie, ale nie aż tak złe jak pisałem wcześniej,

- tempomat ratuje prawą stopę,

- pozycja za kierownicą nie zachęca do szybszej jazdy, ale samochód IMO prowadzi się przewidywanie i zwyczajnie pewnie. Fiesta to nie jest, ale i tak całkiem ok.

Samochód generalnie spoko, ale najbardziej wygrywa moim zdaniem designem, bardzo mi się podobał.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Teneryfa, zwykły wolnossacy 1.2. Nie jest to dla mnie niespodzianka, że silnik będzie miał niedostatki mocy - zawsze biorę takie samochody, ale tutaj pierwszy raz jestem zaskoczony na minus. Pierwsze że muł, drugie że niechętnie się wkreca, a jeśli już - to znowu głośny i niekulturalny. Mogliby jeszcze w 2018 roku zafundować do tej lepszej wersji spryskiwacze mgłowe - czuje się tutaj momentami jakbym się w czasie cofnął jak szybę chce umyć
    O, "mój" silnik

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Dobra, zrobiłem Clio prawie 1000km i wnioski mam takie:

- spalanie z tankowań to równe 7l/100km. Szału nie ma, ale też go nie oszczedzałem, zapowiadało się na więcej,

- skrzynia po 1000km tak samo fatalna jak wcześniej, nie przyzwyczaiłem się,

- kultura pracy silnika też,

- deska nadal okrutnie odbija się w szybie,

- fotele są średnie, ale nie aż tak złe jak pisałem wcześniej,

- tempomat ratuje prawą stopę,

- pozycja za kierownicą nie zachęca do szybszej jazdy, ale samochód IMO prowadzi się przewidywanie i zwyczajnie pewnie. Fiesta to nie jest, ale i tak całkiem ok.

Samochód generalnie spoko, ale najbardziej wygrywa moim zdaniem designem, bardzo mi się podobał.
    To i tak nieźle. U mnie wychodzi 8,2-8,4 z Warszawy, ale ostatnimi czasy auto jeździ tylko obwodnicą i tylko raz na ruski rok. Skrzynia faktycznie jest dramatyczna, ale idzie przywyknąć. Fotele za to moim zdaniem jedne z lepszych w tej klasie - przede wszystkim odpowiednio długie siedziska i dobrze wyprofilowane oparcie pozwalają wygodnie podróżować.

Clio z tym silnikiem jest w sam raz do miasta - nic go nie wykończy, a serwis tani jak barszcz. W trasie jednak bardzo męczy.
    #drivetastefully

Uprawnienia umieszczania postów