Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Kecaj
    Auto
    BMW 730i V8 '94, MB 230CE '90, BMW 328i Coupe '95, AR 164 2.0 V6 Turbo '93, BMW 520i Touring '96

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    ale się uparliście na politykowanie...
    5. Nie, nie głosowałem. Dlaczego? Bo nie będę głosował "za mniejszym złem". Jakby projekt polityczny Gwiazdowskiego był obecny to bym na nich zagłosował. Ale to upadło. PiS i PO to dla mnie to samo. Kombinują wszyscy i wszyscy obsadzają*państwowe spółki "swoimi", często bez kompetencji ludźmi. Lewica? To samo. To są te same "ryje" od wielu wielu lat. Nie ma nowości, świeżości w polityce. Kto by nie doszedł do władzy będzie "rozliczał" poprzedników zamiast robić swoje. I potęgował nienawiść.

6. Jedna ważna rzecz dot. PiS - nie wpuścili do PL imigrantów. Obstawiam, że PO by się ugięło i przynajmniej trochę ich by przyjeli.
    ad.5 Tak jak wiadomo, że PiS ma swoich zaślepionych fanatycznych wyborców ( nawet na tym forum ), tak nie sądzę, żeby ktoś był całym sobą za PO - ich wynik wyborczy to właśnie w dużej mierze wybór mniejszego zła. Gdyby powstała nowa sensowna partia, mogłaby zebrać większość głosów PO i reszty opozycji i to byłaby alternatywa.

ad 6. Ostatnio dużo o tym myślałem, i tak pół-żartem, pół-serio: imigrantów nie wpuszczają, ale za pomocą 500+ hodują swoich nierobów, którym wszystko się należy... Tylko trudniej będzie ich w tłumie rozpoznać...

PS. W Gliwicach prezydentem miasta nieprzerwanie od 26ciu lat był jeden i ten sam człowiek, nie związany z żadną partią. W tym roku postanowił wystartować w wyborach do Senatu. Swoją decyzję odpowiednio wytłumaczył, i jako człowiek który ostatnie ćwierć wieku spędził w polityce, jest dla mnie dużo bardziej wiarygodny niż przeciętny obywatel. Warto poczytać.
    Do senatu się dostał, pokonał konkurenta z PiS. Oby to coś dało
    '94 BMW E32 730i V8 / '90 Mercedes-Benz W124 230CE / '95 BMW E36 328i Coupe / '89 Honda NTV600 Revere
    '98 Opel Astra Caravan 1.6 16V Elegance / '93 Alfa Romeo 164 Super 2.0 V6 Turbo / '96 BMW E34 520i Touring
    ex '93 Opel Frontera A Sport, '94 BMW E36 320i Coupe, '98 Daewoo Espero 1.5 16V, '03 Alfa Romeo 166 2.4JTD, '93 Volkswagen Golf mk3 1.9TD

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Kecaj, ale to są jednostki.

Przykład: w "mojej" gminie burmistrzem jest facet należący do PiS (jego zespół również związany z tą partą). Młody, przed 40stką myślę jeszcze. Ale gminę prowadzi tak, że jak mu się skończyła pierwsza kadencja, to podczas głosowania w kolejnych wyborach nie dość, że nie miał kontrkandydata, to zebrał ponad 80% głosów akceptujących (jak jest jeden kandydat, to głosuje się za lub przeciw niemu).

Nie dość, że gmina się*ładnie rozwija to nie ma afiszowania się partią a burmistrz, jednostkowo jest bardzo komunikatywny - łącznie z facebook gdzie odpowiada prawie na każde jego "otagowanie".

Gmina sąsiednia: jest burmistrz i wiceburmistrz którzy zadłużają tamtą gminę ale w mediach udają celebrytów...

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kecaj Zobacz posta
    wiadomo, że PiS ma swoich zaślepionych fanatycznych wyborców ( nawet na tym forum )
    Mam nadzieję, że nie masz mnie na myśli. Po prostu trochę śledzę to co dzieje się w kraju, oglądam i fakty i Wiadomości, także mam porównanie. Mówienie, że peło to "mniejsze zło" niż PiS jest niedorzeczne. Takiego bajzlu jak peło przez 8 lat to nikt wcześniej nie zrobił (no może mafia zwana sld jest mimo wszystko niedoscignionym wzorem w tym temacie, wystarczy przypomnieć sobie zabójstwo Leppera). Wszędzie w każdej partii są czarne owce, ale w PiSie nie zamiatają afer pod dywan przynajmniej i wywalają ze swoich szeregów czarne owce. W obecnej Polsce nie ma lepszej opcji niż PiS, szkoda tylko że lewaki i korwiny będą przeszkadzać w rządzeniu. Na pewno będzie śmiesznie, tego jestem pewien.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

znowu: zależy od punktu widzenia.

1) w skali krajowej faktycznie sprawiają wrażenie, że chcą być czyści, ALE... sprawa Kaczyńskiego i Srebrnej wylądowała w Austryjackim sądzie a w PL zostało to zamiecione pod dywan NIEZGODNIE z prawem - w międzyczasie zmieniając przepisy. Druga z brzegu to afera z tym od kamienico-burdelu - jakoś nie widzę, aby PiS temat szybko i sprawnie zakończył.

2) a z drugiej strony mamy skalę międzynarodową, gdzie wg mnie mamy NAJGORSZY rząd od upadku stanu wojennego. Nie istniejemy na arenie międzynarodowej i nikt nie bierze nas poważnie. A to dzięki hajsowi z UE mamy ogrom inwestycji, m.in. drogowych. Teraz wg mnie dostaniemy o wiele mniej pieniędzy tylko dlatego, że partia rządząca nie liczy się z niczym i nikim - jesteśmy pierwszym krajem w krótkiej notabene historii UE, który ma uruchomioną procedurę o zagrożeniu praworządności. Uprzedzając Twoje argumenty: wątpię aby to była wina Tuska...

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Jeszcze bym dorzucił aferę z min.sprawiedliwosci. Też została wyciszona.

Co do Leppera. Agent dla mnie jesteś pierwszy, który mówi o SLD jako partii stojącej za jego śmiercią. Ale moim zdaniem on był bardziej niewygodny dla PISu.

Ja nie oglądam programów informacyjnych - strata czasu.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    Mind Full of Colors.

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie Imperium Spamu

Driv3er, ogólnie zgadzam się z Twoimi opiniami. PiS, PO jedno zło. Lewica to już nie ta lewica z lat 90 która wprowadziła Polskę do NATO czy UE, są zbyt mocno zaangażowani ideologicznie i zajmują się bzdurami. Gwiazdowski miał dobre pomysły, zapomniał tylko że żeby je wprowadzić w życie trzeba zdobyć władze, a nie da się tego zrobić mówić wprost takie niepopularne hasla, niestety. Odpowiedz sobie na jedno pytanie, czy Niemcom którzy są głównym płatnikiem netto UE naprawdę zależy z czystej bezinteresowności na poprawie stanu infrastruktury etc. Polski? Tak ładują te pieniądze bo tak nas lubią? Dobrze wiesz, że nie. To tylko długofalowa inwestycja. Myślenie geopolityczne Niemiec nie zmieniło się od dziesięcioleci. Jesteśmy jako Europa Środkowo Wschodnia dużym rynkiem zbytu dla niemieckich towarów i dużym źródłem taniej wykwalifikowanej siły roboczej. Mamy być na tyle bogaci, aby móc konsumować, jednak za biedni żeby ładować pieniądze w naukę i rozwój, abyśmy broń Boże nie zagrozili układowi sił w regionie. Pozycji międzynarodowej nie buduje się na sympatiach i antypatiach, tylko na interesach. Mogą nas nie lubić, my mamy tylko robić interesy. Po wyjściu UK z UE Polska zostanie prawdopodobnie jednym z głównych sojuszników Niemiec, co widać już po pewnych ruchach. I tak zgadza się, PiS ma więcej szczęścia niż rozumu. Większość sukcesów zawdzięcza dobrej koniunkturze i korzystnemu zbiegu wielu wydarzeń. Największym jednak błędem jest postawieniem wszystkiego na USA i olaniu innych relacji, nawet z Rosją. I mimo wszystko dobrze , że wygrali. Gdyby opozycja w tym momencie doszła do władzy nie robiła by nic więcej niż mszczenie się na PiSie przez całe 4 lata, plus od nowo czyszczenie wszystkich stołków od góry do dołu. Wojna totalna. I tak prawdopodobnie to ich ostatnie 4 lata, przy odrobinie szczęścia dużo nie napsuja.

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

Dawno tu nie byłem i dawno na forum nie było takiej dyskusji. Cieszy to, że większość forumowiczów ma wyważone poglądy

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

To kto w takim razie wybral lewizne???

- - - Aktualizacja - - - -

PIS ma te zalete ze szanuja tradycje. Przytoczone przez Was "afery" pisu to nawet nie jest ulamek z ulamkow ambera. Srebrna to czysta gra medialna - wzieli jakiegos byznesmena i robia szum ze Kaczynski nie chce faktury zaplacic - nie bylo usugi to nie ma faktury. Oni sie juz przyzwyczaili do pewnego modelu z czasow peo - musisz dac w lapke bo inaczej sie nie da.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ta "afera" to zwykły czarny pr na PiS, serwowany przez opozycję. Zresztą posłuchajcie wypowiedzi prezesa - klasa! A później taśm nojmana - pomijając jak mówi o swoich wyborcach (w sumie w pełni ma rację), to słownictwo jak z rynsztoku. To ma być wzór do naśladowania i autorytet dla wyborców..?
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Agent proszę:

https://twitter.com/olejnik_lukasz1/...77510822023168

Wypowiedź z "klasą" o przedsiębiorcach, czyli chyba też ludziach.
    To w kontekście kolejnych podwyżek jakie PiS narzuca na firmy, aby mieć hajs na socjal.

Przypominam, że małe i średnie przedsiębiorstwa odpowiadają za ponad 60% PKB i zatrudniają*ok 70% ogółu zatrudnionych.

Uprawnienia umieszczania postów