Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Domyślnie

Da się to niestety wyczuć u nas, powiem szczerze że czytając większość artykułów w internecie, a nawet w prasie zwyczajnie łapie się za głowę. Wy trzymacie raczej poziom, szczególnie w testach. Może warto skupić się trochę bardziej na używkach? Kiedyś coś próbowaliście, ale nie wiem jak to wyglądało z wyświetleniami. Większość ludzi u nas kupuje jednak samochody używane, więc może jakieś specjalistyczne testy i artykuły z użytkowania będą się dobrze przyjmować? W razie czego, moge też w jakimś zakresie pomóc merytorycznie jeśli byłaby taka potrzeba i chęć z waszej strony.

BTW, muszę się pochwalić, że we wtorek urodził mi się synek - jakich gadżetów dla dzieci w samochodach używacie i co warto mieć?

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

#wózeczek i #fotelik

Tylko takie że bez Mercedesa Vita, VW T6 nie podchodź, inne są be

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Gratulacje. Roletki przeciwsłoneczne na boczne szyby. Chyba więcej nic nie potrzeba.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Zawsze pod ręką jakaś reklamówka/worek foliowy, bo zdarza się dzieciom puścić pawia

Tapatalk @ Huawei P30

Awatar Rules

Domyślnie

Gratulacje. Roletka na szybę +1, jak nasz syn podrósł to zawsze towarzyszy nam jakaś książka dla dzieci którą żona czyta małemu w trasie. Podróż mija mu znacznie szybciej, a w moim odczuciu jest to lepsze od bajek na komórce czy tablecie.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Gratuluje!

Na pewno jakas podkladka/folia miedzy fotelik a fotel w razie puszczenia pawia, roletki tez sie przydaja, dobry assistance w razie powaznych problemow na drodze.

Domyślnie

Assistance mam wypasiony, wkońcu jeżdżę Oplem szyby są niby przyciemnione, ale rzeczywiście rolety to chyba dobry pomysł. Fotelik + osłona pod fotelik kupione. Dzięki!

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Assistance od rdzy chyba nie chroni :-)

Auto
    BMW F31 340i Touring '17

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez vonski Zobacz posta
    Zawsze pod ręką jakaś reklamówka/worek foliowy, bo zdarza się dzieciom puścić pawia
    No ja bym bardziej polecał wozić zapas ręczników papierowych i chusteczek nawilżanych, bo małe dziecko puszcza pawia bez ostrzeżenia . Oczywiście podkładka pod fotelik obowiązkowa, żeby szkody ograniczyć do niej i fotelika . My zamiast roletek mamy na stałe zamocowane akcesoryjne osłony przeciwsłoneczne - mniej więcej coś takiego: https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-...y-boczne1.html i bardzo dobrze nam się to sprawdza. Wypełnia całą szybę i dziewczyny na słońce nie narzekają.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

No nie wiem, mój ma już 5 m-cy i nigdy nie puścił pawia w aucie, a nieraz go karmiliśmy podczas postoju w podróży. W ogóle jak się go odbije to raczej małe szanse żeby puścił pawia 😜

Uprawnienia umieszczania postów