Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Arnold
    Auto
    LC 150 (3dr), Touareg II (4XMotion), RAV4 Hybrid AWD-i

Domyślnie

Moja Żona jest / była groomerem.
    Zaszczekałem, poskomliłem trochę i jakoś się zgodziła
    Wyrażając swoje opinie nawet nie staram się być obiektywny

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez joker5513 Zobacz posta
    Jak tam Pany trzymają się wam fryzury?? Ja wyglądam już jak syn owczarza i dostaję Pierre$
    Porzuciłem wszelkie nadzieje, maszynka poszła w ruch i po robocie. Póki co trzymam się wersji "na zero" i chyba prędko z niej nie zrezygnuję - komfort nie z tej ziemi. Najwięcej zabawy jest z brodą, bo tej się nie pozbędę. Ale nawet wypracowałem już sensowną technikę i nie wyglądam jeszcze jak druid.
    #drivetastefully

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

ja jeszcze się twardo trzymam - czekam do tego 18.05 i jak nie otworzą to coś zrobię z tymi włosami bo już masakra się robi.
    a z brodą ja mam jeden system od dawna - co 4-6 dni trymer do brody bez nakładki i starczy

Domyślnie

Zmieniłbym telefon, a nie bardzo mam pomysł na co - obecny P10 już ma 3 lata, ale nadal śmiga jak nowy. Patrzyłem na nowego IPhone'a SE, ale porównując go do P10 nie widzę zalet (wyświetlacz nawet dużo gorszy). Myślałem o S20, ale ponoć nie jest wybitny, S10e znowu słaba bateria. Chciałbym Huaweia, ale nie ma googla w p40. W ogóle, muszę uważać, bo jak wybiorę jakąś markę telefonu, to będzie miała problemy:

Miałem Sony Ericssony - padlo
    Nokia - padło
    Microsoft - padło
    Huawei - ma problemy

Jaka markę wykończyć zakupem teraz?

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Bierz nowe se ;b

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Domyślnie

Patrzyłem na to, ale lipa straszna - to tak jakbym został na P10. S10e dużo lepszy IMO od SE.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Obecnie warto też patrzeć czy nowy telefon obsługuje sieć 5G, aczkolwiek powiem szczerze, że jeszcze nie wiem co to za parametry

Plus od dziś może świadczyć usługi w tej sieci, niedługo będzie rozszerzać infrastrukturę, no i w najbliższym czasie dołączą inni Operatorzy, więc warto wybierać już dostosowany sprzęt

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Plusa 5g będzie śmigać w paśmie 2600 tdd. W 4g 2600 używali w wersji fdd. Dla mnie to nadal jest 4g

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Wszystko zależy od budżetu. Ja bym szedł w Samsunga. Jak nie S20, to nadal bardzo dobrą opcją jest np. S10+ (bateria 4100mAh, czyli nawet więcej niż S20). Podzespoły są cały czas na bardzo dobrym poziomie, aparaty także, a z własnej perspektywy mogę napisać, że po ponad roku telefon cały czas chodzi bardzo szybko i w ogóle nie widać śladów 'zadyszki'.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    Plusa 5g będzie śmigać w paśmie 2600 tdd. W 4g 2600 używali w wersji fdd. Dla mnie to nadal jest 4g

Bo tak naprawdę, moim zdaniem, nie ma jeszcze przygotowanej infrastruktury stricte pod 5G. To co jest teraz to dopiero zalążek, ale warto już dobierać sprzęt pod tym kątem.
    Podobnie jest z TV - jak się teraz wybiera jakiś to warto sprawdzić czy jest dostosowany do systemu nadawania DVB-T2/HEVC, który musi być wprowadzony do 30 czerwca 2022

Uprawnienia umieszczania postów