Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Mi Yanosik parę razy dupę uratował. Daleki jestem od zap***nią gdzie się da, ale jak na takiej DTŚ jakiś cymbał ustawi 70, no to kur** naprawdę się nie da.

Tapatalk @ Huawei P30

Awatar Rules

Domyślnie

Nawet nie mów o DTŚ, przez te ograniczenia nie mam podejścia do tej drogi i do Kato nakładam drogi jadąc przez A4 (ale przy okazji zawsze zerknę co w Porsche i Ferrari nowego). A Google Maps nadal mnie pozytywnie zaskakuje, np: dzisiaj elegancko mnie wyprowadziło że Szczyrku.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Aż musiałem zagooglowac, żeby rozwikłać skrót DTŚ ;b chyba nigdy nie jechałem tą drogą.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Dla tych co mieszkają na Śląsku to jednak podstawowa droga...

Tapatalk @ Huawei P30

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez vonski Zobacz posta
    Nie rozumiem tych zachwytów Android Auto. Póki nie będzie w pełni konfigurowalne, to dla mnie jest bezużyteczne.
    W trasę jeżdżę zawsze z Google Mapa i wiszącą ikoną Yanosika. A w AA nie da się tego zrobić, jak i wielu innych rzeczy.

Tapatalk @ Huawei P30
    Czemu się nie da? Ja zawsze miałem AA podpięte do samochodu (navi na wyswietlaczu) + ikona Yanosika na telefonie.
    Trzeba się troszke pobawić z ustawieniami Janosika by komunikat wysyłał przez głośnik telefonu a nie przez BT.
    Jedno co mnie wnerwiało, to Yanosik czasami wariował i w bezsensowny sposób zmieniał status BT. Dlatego do ponad roku śmigam na Yanosiku GTR

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    Poza tym przy scenicu II raczej nikt nie myślał o wygodnym miejscu na telefon. A w Berlingo agenta to raczej przypadek
    Ja w Superbie mam niby miejsce na telefon w konsoli... ale to już w czwarty samochód gdzie zdecydowałem się na ProClip od Brodit. Świetne rozwiązanie... bezinwazyjny montaż, możliwość przenoszenie głównych uchwytów do kolejnych samochodów. W większości przypadków nie przesłana widoku, no i nie odpada jak przyssawki. Obecnie na jednym uchwycie mam telefon + Yanosika.
    Do Scenica jest spory wybór ;-)
    https://www.brodit24.pl/pol_m_ZNAJDZ...CENIC-796.html
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez b707 Zobacz posta
    Czemu się nie da? Ja zawsze miałem AA podpięte do samochodu (navi na wyswietlaczu) + ikona Yanosika na telefonie.
    Jedno co mnie wnerwiało, to Yanosik czasami wariował i w bezsensowny sposób zmieniał status BT. Dlatego do ponad roku śmigam na Yanosiku GTR
    No ale nawigacje na wyświetlaczu z Yanosikiem na telefonie raczej trudno nazwać w pełni funkcjonalnym AA ;-)
    Generalnie problem leży w Google i ich ograniczaniu dostępu do AA firmom trzecim.

Tapatalk @ Huawei P30

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cennik i konfigurator w citroenie to jakiś kiepski żart/parodia/komedia - co dealer to inny cennik i dostępne wersje. Mam wrażenie że sami się gubią w tym, nie bardzo rozumiem jak można mieć taki bałagan, sami nie wiedzą co jest na stocku, raz samochody są, innym razem nie ma - zależy z kim się rozmawia i w jakim salonie.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

@b707: ja używam uchwyt, która montuje się w kratkę wentylacyjna

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Ogarnijcie to, ktoś musiał wrócić z Anglii do Polski w trakcie pandemii, więc kupił sprowadzonego z Australii Holdena >> KLIK <<! Mają ludzie fantazję
    Ostatnio edytowane przez QbaKuba ; 14-09-2020 o 13:14

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Koles podzielil przez zero ��

Uprawnienia umieszczania postów