Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kedirak Zobacz posta
    Zamowione. Moze te kilka miesiecy poswieca .. i nie bede musial jednak trabic na ludzi..sami beda mi zjezdzac oslepieni ich blaskiem ..
    To byś musiał mieć B5 FL TDI. Swoją drogą, dlaczego nie założysz swojemu hiszpanowi odpowiedniego tematu ?

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

A bo ja taki niesmialy jestem , mial byc inny hiszpan, ciekawszy, ktoremu byloby warto zalozyc temat ale na razie lub na zawsze sie odwlekl.

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

Myślicie że może stosowanie takich żarówek może mieć wpływ na matowienie reflektorów z tworzyw sztucznych?

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

W użytkowanej przez mnie Fabii były osramowskie najbrejkery. Gdy jedna żarówka się wypaliła do lampy trafiła zwykła żarówka za kilkanaście złociszy. Różnica - ogromna. Najtbrejker miażdży zwykłe żarówki. Bardzo przyjemne światło, dużo więcej widać. Ale, w mieście praktycznie różnica nie odczuwalna. Dopiero jak jechałem poza miastem, bez lamp ulicznych, z tej różnicy dało się korzystać. Teraz są zwykłe żarówki i trochę tęsknię za Osram.
    IMHO te żarówki mają sens gdy ktoś sporo jeździ wieczorami i w nocy poza miastem. Jak mówiłem, w mieście te kilka/kilkanaście metrów pola widzenia więcej nie jest konieczne.

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kedirak Zobacz posta
    Osram .. night breaker - zakładał ktoś ? Jak wrażenia ?
    Też ich używałem w Alfie. Jeśli się dużo jeździ w nocy to zdecydowanie warto, ale fakt, że przepalały się dość często... Później przerzuciłem się na Philipsy (chyba Vision Plus, czy jakoś tak) - efekt podobny, ale były tańsze

Cytat Zamieszczone przez Shyrl Zobacz posta
    Myślicie że może stosowanie takich żarówek może mieć wpływ na matowienie reflektorów z tworzyw sztucznych?
    Z tego co wiem to nie można przesadzić z mocą żarówek co by nie podtopić reflektorów, ale raczej wpływu na matowienie nie ma.

Awatar pyra666
    Auto
    VieśWagen

Domyślnie

Te żarówki nie mają większej mocy,tylko zwiększony snop światła. Polecam testy np as tam sporo parametrow badaja.

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Trochę rzygam na widok niektórych tematów, da sie jakoś je zablokować, żeby nie pojawiały mi sie w nieprzeczytanych?

Ostatnio edytowane przez daboo ; 21-03-2014 o 12:40

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Tak tu chwalicie te Osramy, że aż chyba założę je sobie do auta.
    #drivetastefully

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez pyra666 Zobacz posta
    Trochę rzygam na widok niektórych tematów
    Jakieś konkretne przykłady?

Domyślnie

Ja kupowałem na aukcji tego Pana: http://allegro.pl/listing/user/listi...461677&id=4140 . Podaję, bo jest sporo podróbek na allegro.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar pyra666
    Auto
    VieśWagen

Domyślnie

@DJ w stylu co bym kupił,gdybym był bogatym menagerem albo kto i jak powinien się stosować do przepisów tak więc, idzie jakoś ukryć te tematy?

Uprawnienia umieszczania postów