Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

Z serii "to się wyklepie"
    http://joemonster.org/art/27009/Kupu...5_rocznik_2006
    Poprzednie "bezwypadkowe" E90 to przy tej M5-ce pikuś...

Awatar pyra666
    Auto
    VieśWagen

Domyślnie

Ale totalna przeginka, za coś takiego powinno porzadne więzienie dla tych 'artystów'

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

aż nie chce się w to uwierzyć

Awatar _ARCZI_
    Auto
    Ford Focus 2.0TDCi

Domyślnie

Pod artykułem w komentarzach pojawiają się spekulacje. Kilka osób twierdzi, że jedynie nr VIN został "przeszczepiony" do kradzionego samochodu, bądź wycofanego z ruchu. Natomiast zblazowana M5 na szrot. Cholera wie jak było naprawdę :P

Awatar Kedirak
    Auto

Domyślnie

Założyłem wspomniane osramy, prezentuję bardzo słabe, bo garażowe niezaciemnione porównanie względem najtańszych (a moim zdaniem wcale nie zupełnie beznadziejnych) z auchan -> http://s1295.photobucket.com/user/An..._Vs_70Zlociszy , do których .. pewnie wrócę, gdy wypalą się "unlimited"-y

Wcześniej zawsze kombinowałem z różnymi +X % ale się szybko wypalały i już nie wiem od kiedy mam te słabiaki za 7 zł, do których powrócę, po prostu nie chcą się wypalić.

Acha - wstyd mi za zdjęcie i czystość szyby, ale pomijając to..nie powinienm sobie podwyższyć jeszcze lamp ? Mam maksymalnie w górę ustawione regulację wewnątrz auta ale IMHO to i tak mało - czy się mylę.

Konstruktywna krytyka ustawienia mile widziana, zawsze mi polepszy widoczność..co prawda z tyłu i tak już ktoś w innym wątku mnie rozjedzie i zabije ale może przynajmniej z przodu będę lepiej i więcej widział a więc także przewidywał.
    Ostatnio edytowane przez Kedirak ; 22-03-2014 o 22:45

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Twoja opinia raczej malo wazna - podjedz do stacji diagnostycznej i sprawdz.

Awatar Kedirak
    Auto

Domyślnie

No tam mi zawsze mówili, że super .bo na pewno nikogo nie oślepiam (na tych gorszych czy lepszych wzmacnianych ale inne niż obecne osramy lampach).. tylko że ja się bardziej zastanawiam na ile mogę widzieć więcej i nadal nie oślepiac.

Jeśli masz sugestię czy jest ok to proszę ją wystaw, zastanawiam się czy jest sens w ogóle próbować zmieniać ustawienie ciut w górę czy nie.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie Imperium Spamu

Bez przyrzadu nic nie zmieniaj. Tu podniesiesz o 1 cm a na na trasie kogos oslepisz.

Ewentualnie podnies na bezczelnego jedz na stacje, opusci Ci elegancko i jak bedziesz sie przygladal to zobaczysz czy dobrze wyregulowal.

Awatar Kedirak
    Auto

Domyślnie

ok, samemu na pewno od czapy nic nie zrobię, bo to się skończy jeszcze jak włożenie żarówki dziobkiem do góry

No tak powinienem zrobić, bo chciałbym moc tych żarówek lepiej wykorzystać ale na pewno nie dając nikomu po galkach ocznych. Bo sam tego nie znosze.

Ewentualnie - lepiej - mógłbym regulację w aucie ustawić na środek i wtedy ustawiać maks na stacji. I mieć ewentualną możliwość podniesienia lamp wyżej - gdy znowu założe tanie ale nieprzepalające się żarówki..jadąć w ciemnościach bez aut mógłbym sobie je wtedy nieco podciągnąć.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Tanie zarowki tez oslepiaja - tu nie liczy sie moc a strumien swiatla.
    Niech Ci to diagnosta ogarnie i nie kombinuj.

Uprawnienia umieszczania postów