Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Driver ma czeste skurcze prawiej nogi 😁

Wysłane z maszyny do pisania postów.
    Mind Full of Colors.

Auto
    Peugeot 308 SW 1.6 blueHDI 120 KM Allure+ '16 & Yamaha X-Max 300 '17

Domyślnie

Robak gdyby przy tej prędkości Picasso nie dawało pełnego bezpieczeństwa to bym jechał wolniej, mam rodzinę i wyrosłem już z pajacowania na drogach.

Zychu starość nie radość

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Awatar VectorOPC
    Auto
    Opel Astra G

Domyślnie

Osobiście uważam, że nie ma czegoś takiego jak pełne poczucie bezpieczeństwa przy takiej prędkości. Bardziej określiłbym to jako przyzwyczajenie do tego typu przemieszczania się lub obycie. Nie mówię tego złośliwie, też jeżdżę różnymi samochodami w różnych warunkach i też zdarza mi się podróżować w szybszym tempie. Nie nazwałbym tego jednak bezpiecznym, bo zwyczajnie margines błędu maleje wraz ze wzrostem prędkości.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Auto

Domyślnie Imperium Spamu

Vector zgadzam się. Prawie. To obycie, czyli doświadczenie znacząco zwiększa poziom bezpieczeństwa i minimalizuje sytuacje niebezpieczne.

Od siebie dodam, że to co się dzieje na polskich autostradach to jest abstrakcja. Jechalem w rzeczonym tempie za dwoma BMW, dojeżdża nasz mini pociąg do kilku aut na prawym, odstępy spore więc ciśniemy. Piewsze BMW minęło, a w drugie prawie kobieta z prawego wjechała, niewiele brakowało. Ostrożnie ją wyprzedzam i co widzę? Nos w komórce, ale nie telefon trzymany na wysokości szyby tylko na wysokości dołu kierownicy - Ona nie patrzyła na drogę przez ładnych kilka sekund!
    O przyspawaniu do lewego pasa z prędkością rzędu 110 km/h nie wspomnę - błyskanie, kierunek, klakson NIE POMAGA! Trzeba wyprzedzić z prawej.
    Po 500 km w weekend na A2 i A1 jestem przerażony tym co zobaczyłem... szkoda, że policję interesuje tylko prędkość - podnieść mandat za blokowanie lewego do 2000 zł, puścić te nowe radiowozy na autostrady w weekend i... w miesiąc się zwrócą i faktycznie poprawią bezpieczeństwo.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Robak gdyby przy tej prędkości Picasso nie dawało pełnego bezpieczeństwa to bym jechał wolniej, mam rodzinę i wyrosłem już z pajacowania na drogach.
    Rozumiem ale ten samochód po prostu się do tego nie nadaje techniczne. Da się ale po co? Jak chcesz smigać szybko to wybierz coś innego.

Auto

Domyślnie

ja tym jechałem przypadkiem w trasę, sobie zostawiam 308 na trasy póki co.
    załatwiłem auto na weekend żeby Żonie pokazać (Berlingo które teraz ma zabieram do firmy i potrzebuje Jej coś kupić, Ona chce coś w stylu Berlingo, ja bym chciał coś... fajniejszego ).

Awatar manager
    Auto
    W124/Multipla

Domyślnie

Z tym lewym pasem jest podobnie jak ze środkowym u cioci Helgi. Przez jakieś 100km zjechały mi może ze trzy samochody. Niemcy może i mają fajne, dobrze wyprofilowane autobahny, ale jeździć raczej nie potrafią.

Btw. edycja posta w przeglądarce ssie.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Od 4 lat Kanarek i następcy brak...

Domyślnie

Witam,
    byłem dzisiaj pomacać C4 Cactusa. Niestety nie mieli żadnego 110 KM na jazdę testową.

Mnie interesuje wersja Shine za 69.590 zł. I teraz pytanie do bardziej obytych - sprzedawca zaproponował rabat w wysokości 3 tyś zł i pakiet ubezpieczeń za złotówkę. Co wy na taką ofertę? Chyba jak na Citroena, to skromnie? Ile realnie na takim aucie można ugrać?
    Spodobała mi się natomiast opcja finansowania - kredyt 0% na 36 miesięcy przy dowolnym wkładzie własnym, z opcją przedterminowej spłaty. Pytałem się dwa razy i sprzedawca potwierdził - zero odsetek. Ciekawe, pewnie jakieś ukryte koszty są, może za samo uruchomienie kredytu...
    Four wheels move the body.
    Two move the soul.

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Co do rabatu to Ci nie powiem czy dobrze czy źle, ale jakiś czas temu Citroen urealnił cennik. Spuścili ceny, za to nie ma już kosmicznych rabatów.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

Auto

Domyślnie

Agent nie mogles wczesniej? O 13 oddawalem Picasso, handlowca mam takiego ze by mi podal orientacyjne rabaty na Cactusa. Mozliwe jest to, ze przy takim finansowaniu rabat mizerny. Na czyms musza zarobic. Dadza wiekszy rabat i wskoczy procent na finansowaniu.

Uprawnienia umieszczania postów