Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Jak moze nie byc czujnikow z tylu... i to otwieranie bagaznika noga. Widzialem juz kilka razy na parkingu - smiech przez lzy. Nadal trzeba naciskac/dotykac klamke jak chce sie zamknac samochod?

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Niestety, poskąpili w Skodzie. Otwieranie z kopa jest spoko... jak działa Tylko zawsze jest ryzyko, że skończysz na parkingu jak idiota machający nogą pod autem
    Tak, żeby zamknąć auto trzeba musnąć klamkę (oczywista oczywistość, że można też z pilota). Z moich obserwacji i tournee po salonach - w zdecydowanej większości aut tak to działa. Nie próbowałem się po prostu oddalić i zobaczyć, czy sam się zamknie.
    Wiem, ze w starych Lagunach jest odwrotnie - nie zamkniesz auta dotykając klamki, tylko właśnie musisz odejść na jakąś odległość. Sam nie wiem co lepsze. Z jednej strony wygodniej po prostu sobie iść, z drugiej w tym samym czasie ktoś może Ci wskoczyć do samochodu (pamiętam, że kawałek trzeba było odejść żeby się Laguna zamknęła).

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

No ja mam L3 z hf i tam jak odejdziesz na dlugosc auta sie zamknie. Jal chcesz to mozna guzikiem albo karta. Przy czym karta deaktywuje hf wiec na walizke auta nie ukradna.

Auto

Domyślnie

W Superbie też można się zabezpieczyć przed "walizką" - zamykasz auto pilotem i w przeciągu 5 sek. dotykasz klamki. Z jednej strony dodatkowa czynność, z drugiej jak zamknąłeś auto pilotem (bez dezaktywacji keyless), to potem możesz sobie normalnie auto otworzyć ciągnąc za klamkę. Nie ma rozwiązań idealnych...

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

No ale jak zamkniesz z dezaktywacja keyless to musisz na pilocie nacisnac. Nie da sie tego inaczej zrobic. Chyba ze mierzysz czas jak to w range rowerze zrobili.

Auto

Domyślnie

Jasne, jak zamykam z dezaktywacją keyless (pilot+dotknięcie klamki), to potem muszę także pilotem otworzyć Ale jak zamknę sobie auto z pilota bez dezaktywacji keyless (czyli po prostu klikam na pilocie "zamknij"), to potem mogę normalnie otworzyć ciągnąc za klamkę.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

No to tak ma dzialac przeciez.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Problemy pierwszego swiata

Ma ktos pojecie jak ma wygladac rozbudowa A2 Lodz-Warszawa? Jakos nie moge tego sobie wyobrazic :-P

Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    No to tak ma dzialac przeciez.
    Napisałeś, że w lagunie jak zamkniesz z pilota/karty, to potem musisz także z pilota otworzyć. Czyli nie działa tak samo jak w superbie. W Superbie możesz wybrać. Jak zamykasz z pilota, to możesz otworzyć ciągnąc za klamkę. Jak zamkniesz z pilota i DODATKOWO DOTKNIESZ klamki w ciągu kilku sekund po zamknięciu auta, to wtedy dezaktywujesz keyless. Nie wiem jak mam Ci to jeszcze wytłumaczyć

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Awatar Arnold
    Auto
    Touareg II (4XMotion), RAV4 Hybrid AWD-i

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Możesz zamówić w polskiej Dekrze ... ew. kupujesz w Berlinie w odpowiednim punkcie - taniej i szybciej. ..
    Dzięki za informacje. Będę jednak musiał zamówić bo jadę w dzień świąteczny i chyba nie będę mógł kupić na miejscu. Myślałem że można to zrobić np. na stacji benzynowej czy w innym podobnym miejscu po drodze.

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Ta naklejka magicznie zmniejsza ilosc zanieczyszczen?
    Może nie magicznie ale przynajmniej teoretycznie zmniejsza - Ogranicza wjazd do miasta samochodom bez katalizatorów, filtrów itp.
    W praktyce jednak aut nie spełniających normy Euo4 (bo takie są wymogi na dziś) jest już na tyle mało że nawet gdyby wpuścić je do miasta to miałoby to niewielki wpływ (chyba nawet niemierzalny) na zanieczyszczenia.
    Konieczność kupienia tej naklejki trzeba raczej traktować jako swoiste myto za wjazd.
    Choć z drugiej strony, jeżeli już jest system ograniczania wjazdu to zawsze łatwiej jest podnieść wymagania niż tworzyć go od nowa.
    Wyrażając swoje opinie nawet nie staram się być obiektywny

Uprawnienia umieszczania postów