Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

To raczej z niedoboru parowy

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Co ja pacze

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

To wina autouzupelnienia (parowy)

Awatar Arnold
    Auto
    Touareg II (4XMotion), RAV4 Hybrid AWD-i

Domyślnie

Dziwna sprawa
    Wymieniłem w domu zużytą żarówkę na nową (ledową) a ta świeci nawet po wyłączeniu prądu (lekkim światłem).
    Ktoś mi powie co jest grane ?
    Wyrażając swoje opinie nawet nie staram się być obiektywny

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Masz ściemniacz? Przy nim w instalacji jest cały czas małe napięcie. Żarówka tego nie pokaże, ledy tak, dlatego nie zakłada się ledow do ściemniacza.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Auto
    Kia Sportage 1.6 T-GDI GT-Line, Kia Rio IV 1.4, Honda Accord VII 2.0

Domyślnie Imperium Spamu

Albo masz przebicie w instalacji.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Domyślnie

Instalacja dwuprzewodowa? Jeśli tak, to masz źle spieta puszkę i pojawia Ci się napięcie na przewodach pozwalające ledom na takie działanie. Instalacja do poprawki.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Arnold
    Auto
    Touareg II (4XMotion), RAV4 Hybrid AWD-i

Domyślnie

To jest wyłącznik schodowy ale poprzednia żarówka również była ledowa i całkowicie gasła.
    Nie wiem jaka to instalacja (nie znam się na tym). Budynek jest stary (bardzo) po remoncie, przebudowie i kryje jeszcze wiele rożnych zagadek.
    Prawdę mówiąc nie przeszkadza mi to bo mam w nocy lekko podświetlone schody. Zastanawiam się tylko czy to nie jest niebezpieczne.
    Coś czuje że beż dobrego elektryka się nie obejdzie. Tylko że jak pomyślę o pruciu ścian to mam ciarki na grzbiecie.
    Wyrażając swoje opinie nawet nie staram się być obiektywny

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Masz niewielki uplyw pradu w takim razie. Byc moze wylacznik jest zuzyty lub tez rozlacza N a faza jest podana caly czas i nastepuje uplyw pradu przez obudowe lampy. Warto sprawdzic co sie dzieje. Zakladam ze sciemniacza nie masz.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Jeszcze powrócę do wątku spalania. Przez dwa dni jeździłem Skoda Octavią Scout 1.4 TSI 160 KM w manualu. Wczoraj zrobiłem trasę Olsztyn -> Białystok - Kraków, a dzisiaj z Krakowa wróciłem do domu. Średnio komputer wskazywał 8,7 l / 100km, natomiast jak jechałem na tempomacie 140 km/h to spalanie było 9,9 l/100km a przy 170 km/h już 12,9. Szkoda, że jak tankowałem dwa razy do pełna to nie policzyłem faktycznego spalania. Do czego zmierzam - 170 konna Alfa na lpg w automacie wcale az tak mocno nie odbiega od normy jeśli chodzi o spalanie, bo przy porównywalnej jeździe bierze 10-12 l, a przecież LPG zawsze o jakieś 15-20% będzie więcej paliła. nawiasem mówiąc w moim odczuciu taka Skoda prowadzi się w trasie lepiej niż Focus i Corolla, bo z tymi autami miałem dłuższy czas do czynienia. Z jednej strony na wybojach nie wypadają plomby tak jak w Alfie, z drugiej zaś przy 180 km/h nie miota ja na boki i jest bardzo stabilna.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Uprawnienia umieszczania postów