Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mw777 Zobacz posta
    Współczuję... w którym miejscu? Przed Częstochową (jadąc na północ)?
    Tam w ogóle straszny dym przez parę lat będzie, z ostatnim budowanym odcinkiem...
    Miejscowość Kamieńsk.
    No cóż, za głupotę trzeba płacić.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Kurła, jednak przyszła tym razem fotka z gierkówki - 140/70
    Kiedy Cię ustrzeliło?
    #drivetastefully

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

To było dokładnie 28 marca jak jechałem na Słowację. W dodatku autem kontrachenta heh. Mogli by w ramach dobrej współpracy opłacić go za mnie ;-)

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Widać nie taka dobra ta współpraca xd

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Nie takie miliony zarobili z moich zamówień 😁

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

To ja może napiszę moją historię z zakupem Samsung S7. Otóż stwierdziłem że spróbuję kupić telefon sprzedawany jako nowy normalnie z fakturą lecz z adnotacją że jest tak zwany powystawowy. Cena bardzo atrakcyjna bo dobre 30% niższa od średniej rynkowej ami kupno sprzętu te de facto nie jest używane tylko gdzieś sobie tam stał nie przeszkadza Tym bardziej że mamy dobrą cenę. Zakupu dokonałem przez Allegro w jednym z polecanych poznańskich sklepów który posiada bardzo dobre opinie zarówno na Allegro jak w niezależnych portalach porównujących ceny takim jak Ceneo i i tym podobne. Zatem po kolei kupiłem za pomocą opcji Kup teraz następnie zapłaciłem przez PayU i następnego dnia osobiście Odebrałem telefon. Oczywiście na miejscu sprawdziłem IMEI popatrzyłem czy się włącza obejrzałem go wizualnie Wszystko wydawało się w porządku. Po mniej więcej godzinie zabawy nowym nabytkiem zauważyłem że tył obudowy zaczyna się odklejać oczywiście Natychmiast zadzwoniłem do sklepu powiedzieli żeby przyjechać zobaczą co jest grane No i naprawią albo wymienią. Następnego dnia pojechałem na miejsce wymieniłem telefon bo stwierdzili że faktycznie wada jest ewidentna tył odchodzi wymieniają na nowy Od razu bez dyskusji myślę sobie w porządku miałem pecha sprzęt jest jaki jest zdarzają się jakieś gorsze egzemplarze może miałem pecha sklep jest w porządku okej. Nowy egzemplarz oczywiście obejrzeliśmy razem ze sprzedawcą wszystko było sklejone porządnie nic nie trzeszczało nie odchodziła No to szczęśliwy wracam do domu z nowym telefonem ale moje szczęście nie trwało długo ponieważ zauważyłem że przy jednolitym tle szarym albo białym ewidentnie połowa ekranu jest różowa czy ma zafarb różowy. Oczywiście natychmiast telefon do sklepu jeszcze tego samego dnia byłem z wadliwym telefonem reklamację uznali No i dali mi następny to tym razem zacząłem sprawdzać go już sklepie bardzo dokładnie i co się okazało że ten również ma różowy ekran co Zresztą sam sprzedawca potwierdził. Obejrzeliśmy na miejscu jeszcze dwa inne egzemplarze i w nich też był problem z różowym ekranem w końcu udało się znaleźć trzeci który wydawało się że ma ekran w porządku No to dobra. Zabieram sprzęt a to było tuż przed majówką sprzedawca mi mówi że mam oczywiście dwa tygodnie na testowanie No i co się okazało po mniej więcej dniu Zgadnijcie. Tylna klapka zaczyna się odklejać jak również wyświetlacz zaczyna się odklejać. Pojechałam oczywiście do sklepu oddać telefon A było to tuż przed majówką przyjęli reklamację Telefon zabrali No i skończyło się na tym że oddali pieniądze. Że miałem kopię faktury sprawdziłem po IMEI Skąd pochodzi ten telefon okazało się że jest to Puerto Rico.
    Przestrzegam was przed kupowaniem nowych lub tak zwanych powystawowych sprzętów jeśli ich cena odbiega od średniej ceny rynkowej ponieważ mam podejrzenie że jest to odnawiany gruz.
    Uczcie się na błędach innych Pozdrawiam.

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

Nie takie miliony zarobili z moich zamówień ��
    Dlaczego maja płacić za czyjąś głupotę ?

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Kurła, jednak przyszła tym razem fotka z gierkówki - 140/70
    Ja bym sie tym nie chwalil...

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Przestrzegam was przed kupowaniem nowych lub tak zwanych powystawowych sprzętów jeśli ich cena odbiega od średniej ceny rynkowej ponieważ mam podejrzenie że jest to odnawiany gruz.
    Dosyć popularna praktyka podbarwiania rzeczywistości. Różnych zamiennych określeń szukają sprzedawcy byle tylko uniknąć "odnowiony / refurbished". Coś jak w ogłoszeniach sprowadzanych aut adnotacja "pierwszy właściciel"... Pierwszy, ale w Polsce...
    No i kolejne potwierdzenie, że okazji nie ma. Nie ma interesu w robieniu prezentów.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Buzzer masz szczęście, że udało Ci się wyjść z tego obronną ręką. Plus dla sklepu. Gorzej trafić na sprzedawcę, który ma gdzieś takie sprawy.

Ja niedawno miałem przygody ze sklepem rebel, który handluje chińska elektronika, sprzetem Kruger&matz, etc.

Zakupiony sprzęt nie chciał działać (antena do tv). Poszedłem zwrócić, a pan do mnie, że zakupy z ostatniego miesiąca nie podlegają zwrotowi, bo zamknął już ów miesiąc. Kupiłem 28, a zwrócić chciałem 5 następnego miesiąca. Po krótkiej wymianie zdań odpuscilem, bo dla 50 zł nie chciało mi się szarpać, szczególnie, że to jeszcze było pod koniec ciąży mojej żony.

Uprawnienia umieszczania postów