Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    serio rozważ Berlingo i wycisz sobie go dodatkowo.
    bedzie najmlodsze, najprostsze i najtansze w utrzymaniu a wnetrze jest ogromne i funkcjonalne.
    A które silniki PSA warte są uwagi? Z powodu małżonki jeżdżę max 130 km/h

Domyślnie

W Berlingo diesle, benzyny są kiepskie. W C4 Picasso silniki są najmniejszym problemem, tam ciągle coś nie działa dookoła. Jak ktoś lubi działające samochody, to C4 się szybko pozbędzie bo nerwowo nie wytrzyma.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Rules

Domyślnie

Zychu, a to musi być van? W tych pieniądzach kupisz fajne kombi.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Obowiązek to te awaryjne +2

Kurde wsiadł do Galaxy i tam jest chyba jeszcze więcej miejsca. No i zegary na miejscu...kurde nęci mnie fordzina.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Galaxy i smax to dobre samochody. Pytanie czy tak duze potrzebujesz. Podobno galaxy jest lepiej wyciszony.

- - - Aktualizacja - - - -

Jak chcesz 7 miejsc do bierz galaxiaka. 2.0 diesel sprawdzony i dobry.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Tylko uważaj na Berlingo, bo nie ma ESP, a jakoś niedawno na zjeździe z obwodówki Olsztyna, na ślimaku wpadłem w poślizg na suchym i tył dogonił przód. Niesympatyczne uczucie.
    od któregoś roku już jest, ja mam.

Cytat Zamieszczone przez zychu Zobacz posta
    A które silniki PSA warte są uwagi? Z powodu małżonki jeżdżę max 130 km/h
    weź diesla 1.6 HDi. wersje 90-100 KM są nie do zaje.ania - brak dwumasy i turbo najprostsze, ale skrzynia 5b - działa jak w ikarusie.
    wersje 110-120 KM mają dwumasę i turbo o zmiennej geometrii, ale skrzynia 6b już przyjemniejsza w obsłudze.

przy prędkościach do 130 km/h nawet nie musisz wyciszać, jest luz. Huk się zaczyna przy prędkościach "niemieckich".
    do spokojnej jazdy na dłuższy okres to najlepiej ten słabszy dieselek, no i znajdziesz za 40k 2-3 letni wóz (nowy kosztował okolice 56-58k brutto).

przewaga nad innymi propozycjami - płaska podłoga z tyłu, przesuwane drzwi z tyłu i bagażnik ustawny i pakowny - gdzieś pisałem, że wózkiem gondolą (tak, tym moim wielkim) wjeżdża się nawet bez potrzeby składania rączki.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Tylko uważaj na Berlingo, bo nie ma ESP, a jakoś niedawno na zjeździe z obwodówki Olsztyna, na ślimaku wpadłem w poślizg na suchym i tył dogonił przód. Niesympatyczne uczucie.
    Jak będziesz dawał po gazie to każdy samochód w zakręcie obrócisz. Chyba, że miałeś dobrej jakości opony i stało się to przy prędkości niższej niż ta na znaku przy dobrej pogodzie no to wtedy faktycznie coś nie tak z samochodem jest.

Awatar Arnold
    Auto
    LC 150 (3dr), Touareg II (4XMotion), RAV4 (III)

Domyślnie

Tylko uważaj na Berlingo, bo nie ma ESP ...
    Od 1 listopada 2014 r każde nowe auto rejestrowane w UE musi być wyposażone w ESP.
    Ty również masz, może po prostu przegiąłeś
    Wyrażając swoje opinie nawet nie staram się być obiektywny

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

Żartujesz ! Agent nie jeździ poniżej prędkości na znaku a wręcz przeciwnie patrz parę postów wyżej

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Nie chce brać za małego samochodu jak i tak w planach mam więcej niż jedno dziecko poza tym potrzebna mi wygoda w podróży (oboje jesteśmy wysocy), jak i przy wyjmowaniu/wsadzaniu pociechy ddo fotelika :-)

No i duży bagaznik, żeby się nie stresować "co brać, a czego nie". Póki co Galaxy wyszedł na prowadzenie.

Uprawnienia umieszczania postów