Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Awatar Rules

Domyślnie

i to jest przerażające...

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Tolerancja jest cechą ludzi bez przekonań. Przed kim się bronię? Nie życzę sobie by w Polsce katolickiej na ulicy paradowało dwóch osobników tej samej płci z dzieckiem za rękę. No sorry, ale dla mnie to nie jest oznaka nowoczesności, a wręcz przeciwnie. Czy normalni heteroseksualni ludzie organizują marsze promujące hetero? No nie. Jeśli ktoś jest homo to niech sobie będzie, ale w domu, a nie wychodzi na ulicę manifestować swoją odmienność. A jak chcą mieć dzieci, to proszę bardzo, ale niech sami sobie urodzą.
    Buzzer - 100% racji, kiedyś piłem z ludźmi z Gdańska i temat zszedł na wałęsę (celowo z małej), to u nich na północy to bohater narodowy, jak powiedziałem że dla mnie to zdrajca, to mało się nie rzuciliśmy do gardeł. W sumie teraz nie dziwi mnie wygrana platformersów w tym województwie.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

ale się uparliście na politykowanie...

1. Agent sorry, ale Twoja narracja jest typowa dla "twardego elektoratu PiS" - pełna agresji, pomówień i chamskiego wręcz najeżdżania na innych - zdajesz sobie sprawę, że za coś takiego:

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Sorry, ale ten plugawy zdrajca i oszust nie zasługuje na odrobinę szacunku. Powinien zdychać w pierdlu, a nie bawić się w Brukseli i szczuć na Polskę.
    w kontekście konkretnego nazwiska oraz bez żadnych dowodów i prawomocnego wyroku to możesz beknąć karnie?

2. Polecam szerzej spojrzeć na politykę Polski. Np. na wizerunek kraju za granicą oraz to, co za granicą dany rząd ugrał - czytaj: wynegocjował hajs z Unii. Lada chwila będzie doskonałe porównanie ile ugra PiS względem poprzedniej tury dotacji i ogromnej kwoty jaką Tusk wyciągnął z UE - nie dlatego, że my tacy biedni. Dlatego, że polityka to kuluary i to tam się załatwia grube tematy.

Podstawowa zasada biznesu: pieniądze lubią spokój i stabilność. A obecne władze nie prowadzą polityki ani spokojnej ani stabilnej.

3. Afery i "rozkradnie" Państwa. Nie widzicie, że przy każdej władzy COŚ wypływa co jakiś czas? Kiedyś były nagrania "Sowy", teraz mamy kamienico-burdel. Jak polityk ma pracować dla dobra kraju, gdy jest w Sejmie dla pieniędzy? Np. w Szwajcarii, żeby w ogóle kandydować, trzeba wykazać się, że ma się stabilną pozycję finansową i że kandydata stać na to, żeby pracować dla kraju. Czytaj: idzie dla idei i chęci a nie dla kasy. A u nas? Był Petru który miał dobre pomysły i idee ale go zjedli (czym sam sobie wydatnie oczywiście pomógł), niedawno był zryw Gwiazdowskiego, jednego z najlepszych speców od finansów w tym kraju, ale się nie przebił bo jego program był zdrowy dla kraju ale nie był socjalny, a socjalne programy teraz się "klikają" przy urnach.

4. Propaganda. Dajcie mi jedną, ogólnopolską telewizję, która nadaje obiektywne wiadomości. TVPiS? TVN? Żeby złapać jako-taki obraz, wypadałoby obejrzeć obie i wyciągnąć średnią. Co to powoduje? Podziały i wzajemną agresję grup społecznych. Patrz forumowy AGENT.

5. Nie, nie głosowałem. Dlaczego? Bo nie będę głosował "za mniejszym złem". Jakby projekt polityczny Gwiazdowskiego był obecny to bym na nich zagłosował. Ale to upadło. PiS i PO to dla mnie to samo. Kombinują wszyscy i wszyscy obsadzają*państwowe spółki "swoimi", często bez kompetencji ludźmi. Lewica? To samo. To są te same "ryje" od wielu wielu lat. Nie ma nowości, świeżości w polityce. Kto by nie doszedł do władzy będzie "rozliczał" poprzedników zamiast robić swoje. I potęgował nienawiść.

6. Jedna ważna rzecz dot. PiS - nie wpuścili do PL imigrantów. Obstawiam, że PO by się ugięło i przynajmniej trochę ich by przyjeli.

PS
    7. LGBT. Może warto przestać ludziom wchodzić do sypialni i pogodzić się, że nie wszystko jest albo czarne albo białe? Zasłanianie się Kościołem w tych sprawach jest delikatnie mówiąc nie na miejscu biorąc pod uwagę obecne ostatnio non stop "na tapecie" skandale z molestowaniem nieletnich przez księży...

PS 2
    8. pisząc nazwisko Wałęsy "z małej" sobie wystawiasz świadectwo. Ile by nie było skaz na jego życiorysie (kto ich nie ma), jego zasługi są niepodważalne.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Poza tym kościół nie uczy nienawiści do ludzi myślących inaczej od reszty.

Stawianie kościoła katolickiego ponad wszystko w tym kraju jest męczące.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
    Mind Full of Colors.

Awatar Rules

Domyślnie

Skoro już jesteśmy przy Kościele... u mnie na wsi na mszy nadal jest dużo wiernych, choć zauważalnie mniej niż jeszcze parę lat temu, natomiast jakie było moje zdziwienie kiedy na chrzcie córki mojej znajomej w Katowicach na mszy o 12 i to przy sześciu chrztach było dużo pustych ławek.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Kościół jest wyjątkowo tolerancyjnym i otwartym miejscem, ale wiele osób, niestety również duchownych, jeśli nie przede wszystkim duchownych, już nie i stąd mamy takie a nie inne postawy... Wystarczy porównać to co mówi papież Franciszek, a co niektórzy polscy biskupi...

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Już tak bardzo nie gloryfikujcie ue bo oni pieniędzy za darmo nam nie dają. Oni chcą robić tutaj interesy i ma się im to opłacać. Na początku lat 90 był u nas taki chlew że się nie dało i stąd pomysł dotacji żeby jako tak nasz teraz wyprowadzić z tej zapaści. ue daje określone sumy i oczekuje zysków przede wszystkim dla siebie. Jak coś się skaszani, np. RU się zaczną interesować nami to na pomoc ue nie będzie można liczyć: FR nas wykiwała w IIWŚ, brytole sami nie wiedzą czego chcą więc z pewnością nam nie pomogą, mają tę swoją wysepkę i tam będą żyć, CZ pierwsi Śląsk wezmą, na kraje bałtyckie w ogóle liczyć nie będzie można a DE pierwsze nam wbije nóż w plecy, co robiło już wielokrotnie w historii. Jedynie sensowny sojusz z USA może być gwarancją spokoju na naszym terenie. Są jeszcze pejsaci, pociągający za sznurki w bardzo wielu miejscach, po których wiele dobrego spodziewać się nie można. Geopolitycznie jesteśmy w czarnym tyłku i żaden "sojusz gospodarczy" nam nie pomoże, co zresztą historia wielokrotnie udowadniała.

- - - Aktualizacja - - - -

KK jest niesłychanie tolerancyjny i filozofia nadstawiania drugiego policzka doprowadzi tę instytucję do destrukcji co w bardzo krótkim czasie zniszczy naszą współczesną cywilizację europejską. Od naszej zachodniej granicy trwa dość zaawansowana wojna religijna. Póki co w stadium utajonym, jednakże przyjdzie czas, że się to rozhula a wówczas strach myśleć co będzie.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    ale się uparliście na politykowanie...

1. Agent sorry, ale Twoja narracja jest typowa dla "twardego elektoratu PiS" - pełna agresji, pomówień i chamskiego wręcz najeżdżania na innych - zdajesz sobie sprawę, że za coś takiego:

w kontekście konkretnego nazwiska oraz bez żadnych dowodów i prawomocnego wyroku to możesz beknąć karnie?

2. Polecam szerzej spojrzeć na politykę Polski. Np. na wizerunek kraju za granicą oraz to, co za granicą dany rząd ugrał - czytaj: wynegocjował hajs z Unii. Lada chwila będzie doskonałe porównanie ile ugra PiS względem poprzedniej tury dotacji i ogromnej kwoty jaką Tusk wyciągnął z UE - nie dlatego, że my tacy biedni. Dlatego, że polityka to kuluary i to tam się załatwia grube tematy.

Podstawowa zasada biznesu: pieniądze lubią spokój i stabilność. A obecne władze nie prowadzą polityki ani spokojnej ani stabilnej.

3. Afery i "rozkradnie" Państwa. Nie widzicie, że przy każdej władzy COŚ wypływa co jakiś czas? Kiedyś były nagrania "Sowy", teraz mamy kamienico-burdel. Jak polityk ma pracować dla dobra kraju, gdy jest w Sejmie dla pieniędzy? Np. w Szwajcarii, żeby w ogóle kandydować, trzeba wykazać się, że ma się stabilną pozycję finansową i że kandydata stać na to, żeby pracować dla kraju. Czytaj: idzie dla idei i chęci a nie dla kasy. A u nas? Był Petru który miał dobre pomysły i idee ale go zjedli (czym sam sobie wydatnie oczywiście pomógł), niedawno był zryw Gwiazdowskiego, jednego z najlepszych speców od finansów w tym kraju, ale się nie przebił bo jego program był zdrowy dla kraju ale nie był socjalny, a socjalne programy teraz się "klikają" przy urnach.

4. Propaganda. Dajcie mi jedną, ogólnopolską telewizję, która nadaje obiektywne wiadomości. TVPiS? TVN? Żeby złapać jako-taki obraz, wypadałoby obejrzeć obie i wyciągnąć średnią. Co to powoduje? Podziały i wzajemną agresję grup społecznych. Patrz forumowy AGENT.

5. Nie, nie głosowałem. Dlaczego? Bo nie będę głosował "za mniejszym złem". Jakby projekt polityczny Gwiazdowskiego był obecny to bym na nich zagłosował. Ale to upadło. PiS i PO to dla mnie to samo. Kombinują wszyscy i wszyscy obsadzają*państwowe spółki "swoimi", często bez kompetencji ludźmi. Lewica? To samo. To są te same "ryje" od wielu wielu lat. Nie ma nowości, świeżości w polityce. Kto by nie doszedł do władzy będzie "rozliczał" poprzedników zamiast robić swoje. I potęgował nienawiść.

6. Jedna ważna rzecz dot. PiS - nie wpuścili do PL imigrantów. Obstawiam, że PO by się ugięło i przynajmniej trochę ich by przyjeli.

PS
    7. LGBT. Może warto przestać ludziom wchodzić do sypialni i pogodzić się, że nie wszystko jest albo czarne albo białe? Zasłanianie się Kościołem w tych sprawach jest delikatnie mówiąc nie na miejscu biorąc pod uwagę obecne ostatnio non stop "na tapecie" skandale z molestowaniem nieletnich przez księży...

PS 2
    8. pisząc nazwisko Wałęsy "z małej" sobie wystawiasz świadectwo. Ile by nie było skaz na jego życiorysie (kto ich nie ma), jego zasługi są niepodważalne.
    Nic dodać nic ująć.

Awatar manager
    Auto
    W124/Multipla

Domyślnie

Driv3r na Prezydenta!

Agent - a dlaczego dwóch facetów ma nie iść za rękę? Para hetero nie ma z tym problemu, a to też manifestacja. Miłość nie wybiera i najlepiej pokazują to zwierzęta - a człowiek jest na tyle inteligentny, że podcina sobie najprostsze uczucia w imię idei. O mieszaniu w to KK w ogóle nie będę się wypowiadał, znam zbyt wiele przypadków przez które on, jako instytucja, w ogóle nie zasługuje na szacunek, szczególnie w tych kwestiach. A jednak wchodzi do łóżek innych.

Buzzer - ludzie na lewo nie wchodzą do łóżek, dopóki nie napieprzasz w nim żony. To ta różnica.

I właśnie, małżeństwo. To kompromis, idziesz w to jeśli suma plusów jest większa niż suma minusów. To samo z UE, bycie w niej opłaca nam się bardziej niż bycie poza. Brytyjczycy wychodzą i niedługo się okaże, jaka bieda zapiszczy w Walii, Kornwalii czy północnej Szkocji.

Auto
    Volvo S60 CC T5 AWD,Toyota Avensis 1.8 Valvematic, Clio IV 1.2 120

Domyślnie

W końcu trochę się mówi o kościele i to całe szambo zaczyna wybijać. Przyjazd arcybiskupa jego serią 7 i poświęcenie nowych dzwonów to 25000zł. To co wyprawia się na jego "dworze" też ludzie wiedzą. Alkohol, seks i baaardzo drogie prezenty. O tym co się działo u Jankowskiego było słychać od dawna. Ludzie Solidarności także o tym wiedzieli. Schadzki z prostytutkami do pewnego czterogwiazdkowego hotelu w Gdańsku jest także wiedzą powszechną. Proboszcz ze wsi koło Wejherowa dzieciaty i co tydzień ma pełen wózek sklepowy... A niech mają legalnie żony, no tak, ale co z majątkiem kościoła...Gdzie skromność, szacunek do ludzi, zasady ? Jaka jest wiedza ludzi o majątku kościoła? Żadna, a niby to my go tworzymy. Owszem, aby oni mogli sobie luksusowo żyć. Zwykły człowiek haruje na te wszystkie podatki, a oni? Na dodatek płacenie ogromnych składek przez zwykłych księży/parafie na ich nadrzędne jednostki. Metoda In Vitro im nie pasuje, a kiedyś przeszczep też nie szedł z ich ideałami. "Kler" jest filmem obyczajowym a powinien być filmem dokumentalnym. Niestety prawdziwych księży z powołania trzeba szukać ze świecą. Teraz to jest czysty biznes na swoich owieczkach(choć właściwie zawsze tak było), które ślepo podążą. Kościół jako instytucja nie ma żadnego moralnego prawa do pouczania ludzi. A niestety takich księży jakim był np. śp. Jan Kaczkowski jest garstka.

Uprawnienia umieszczania postów