Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Imperium Spamu

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Ta "afera" to zwykły czarny pr na PiS, serwowany przez opozycję. Zresztą posłuchajcie wypowiedzi prezesa - klasa! A później taśm nojmana - pomijając jak mówi o swoich wyborcach (w sumie w pełni ma rację), to słownictwo jak z rynsztoku. To ma być wzór do naśladowania i autorytet dla wyborców..?
    Ty musisz żyć w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, innego wytłumaczenia nie znajduję... Taśm chociażby Morawieckiego słuchałeś, czy w TVP nie wspomnieli? No ale w sumie, to oczywiste, że jak "wszyscy inni" klną, to rynsztok i upadek, a jak szanowny Pan Premier M.M, to przecież 'szorstka, męska rozmowa' jakie się zdarzają... Takie tam podwójne standardy, ale kto by zwracał uwagę...

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Właśnie stoję naprzeciw nowego Leona, zarejestrowanego w Łodzi, Leona z kierownicą po prawej stronie. Ogarniam, że ktoś sprowadza z UK jakąś fajną furę, ale że nowego Leona?!

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    To kto w takim razie wybral lewizne???
    Nie lewizne, a lewice. Kto wybrał to prawactwo? (też tak mogę napisać). Czy naprawdę nie można mieć choć odrobiny szacunku do drugiej osoby? To jest właśnie to, co mnie wkurza w tej całej sytuacji. Tolerancja tolerancją, ale szacunek. Do poglądów, do spojrzenia na świat. Tutaj jest tylko czysta nienawiść i chęć wbicia noża prosto w klatkę piersiową. Przeraża mnie fakt, że tak ciężko jest przetrawić to, że ktoś ma inne poglądy.
    #drivetastefully

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

Bardziej przeraża brak jakiegokolwiek sporu bardziej skomplikowanego niż Ty jesteś głupi, Twoje poglądy są głupie i tak w ogóle to Cię nienawidzę bo jesteś zdrajcą Zero pomysłu na przyszłość, jakiejś wizji, nic. Czyste okładanie się pałkami i przepychanki. A tu taka afera, a u was była taka. Dramat.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Nie lewizne, a lewice. Kto wybrał to prawactwo? (też tak mogę napisać). Czy naprawdę nie można mieć choć odrobiny szacunku do drugiej osoby? To jest właśnie to, co mnie wkurza w tej całej sytuacji. Tolerancja tolerancją, ale szacunek. Do poglądów, do spojrzenia na świat. Tutaj jest tylko czysta nienawiść i chęć wbicia noża prosto w klatkę piersiową. Przeraża mnie fakt, że tak ciężko jest przetrawić to, że ktoś ma inne poglądy.
    To normalne, jak brakuje rzeczowych, konkretnych argumentów. Bo rządom PO można zarzucić wiele, ale również wiele zasług oni mogą sobie przypisać. Podobnie z SLD. A jak dochodzimy do rządów PiS to wiele można zarzucić, ale już osiągnięć jest mniej, a osiągnięć na arenie międzynarodowej brak. I stąd właśnie mowa nienawiści.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Agent proszę:

https://twitter.com/olejnik_lukasz1/...77510822023168

Wypowiedź z "klasą" o przedsiębiorcach, czyli chyba też ludziach.
    To w kontekście kolejnych podwyżek jakie PiS narzuca na firmy, aby mieć hajs na socjal.
    Podwyżek? Chyba żyjemy w dwóch równoległych światach. Dobrze prezes powiedział, skoro państwo wychodzi na przeciw małym i średnim przedsiębiorcom, to mając głowę na karku każdy sobie poradzi. Ogromny plus rządu PiS jest taki, że wygania zachodni kapitał z kraju. Platformersi wszystko by sprzedali i sprywatyzowali. Dla mnie to jest chore, żeby jakiś niemiecki czy francuski moloch korzystał z taniej siły roboczej u nas w kraju, a podatków nie płacił do polskiej kasy.

"zasługi po" kurła chciałbym choć jedną poznać. Serio, nawet pamiętam wywiady z grzesiem czy ewką, jak jakiś dziennikarz kazał im wymienić ze 3 dobre rzeczy jakie ich rząd zrobił dla Polski, to od razu zmieniali temat. Jak widać tu po forum, gadkę mają dobrą, skoro nadal ludzie wierzą w ich obietnice. Równie dobrze można wierzyć w św Mikołaja.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Zawsze podejrzewałem to i owo ale teraz już jestem w stu procentach pewien

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Wlasnie lewizne bo lewica to nie jest w zadnym stopnii.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    To normalne, jak brakuje rzeczowych, konkretnych argumentów. Bo rządom PO można zarzucić wiele, ale również wiele zasług oni mogą sobie przypisać. Podobnie z SLD. A jak dochodzimy do rządów PiS to wiele można zarzucić, ale już osiągnięć jest mniej, a osiągnięć na arenie międzynarodowej brak. I stąd właśnie mowa nienawiści.
    A jakie to sa zaslugi poza wyprzedawaniem wszystkiego?

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez QbaKuba Zobacz posta
    Właśnie stoję naprzeciw nowego Leona, zarejestrowanego w Łodzi, Leona z kierownicą po prawej stronie. Ogarniam, że ktoś sprowadza z UK jakąś fajną furę, ale że nowego Leona?!
    Ostatnio mi taki polski anglik wyjechał połową autą na przeciwny pas, bo chciał zobaczyć, czy może TIRa wyprzedzić - dobrze, że było pobocze... Nie powinno się pozwalać na rejestrację takich aut.

PS: QbaKuba, Chopoki tak się nakręcili politykowaniem, że pewnie nie zauważą naszych postów

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

W cywilizowanych krajach gdzie większość dróg to dwu lub więcej pasmówki można zezwalać na rejestrację takich samochodów ale w Polsce gdzie 99% to drogi jednojezdniowe? Głupota....

A Agenta to chyba na skuterze przewiało Gdzie teraz jest twój super prezes z jego budżetem bez deficytu? Kolejna próba zabrania tony kasy ludziom którzy coś wartościowego zrobili ze swoim życiem i zarabiają duże pieniądze (30 krotność składek ZUS) upadła, i już budżecik się nie domknął? Co będzie ze sławnymi 100 obwodnicami i 13; 14; 15 i ch...j wie iloma jeszcze emeryturami?

Mam nadzieję że to ostatnie 4 lata rządów tych post PZPRowych oszołomów rozdających kasę na lewo i prawo dla nierobów, produkujących taśmowo nowych nierobów. Ja jestem jeszcze w nielicznej grupie ludzi którzy ciężko pracują i coś chcą w życiu osiągnąć i mojego głosu w życiu nie zobaczą. Zatrważające jest tylko że żerujących na socjalu nierobów jest ponad 43% (czy ile tam PISlam uzyskał w wyborach)...

Uprawnienia umieszczania postów